999 rezultate për

xhemi

Si rrallëherë, Xhemi Shehu publikon foton plot dashuri me bashkëshortin (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është një prej moderatoreve shqiptare më diskrete përsa i përket jetës së saj private. Ajo preferon që ta mb
Xhemi Shehu pozon pa make-up dhe mahnit ndjekësit: Bukuri më natyrale nuk kam parë (FOTO LAJM) Kemi disa muaj që moderatoren e njohur, Xhemi Shehu, nuk e shohim më në ekran. Por kjo nuk do të thotë se nuk është akti
Xhemi Shehu sapo hodhi poshtë deklaratën se do të largohet nga televizioni (VIDEO) Xhemi Shehu u shpreh në një intervistë për revista “Who” se kishte hequr dorë përfundimisht nga televizioni. Ajo tha se
Me fotot më të "errëta" nga universiteti, Isli i bën Xhemit urimin epik (FOTO LAJM) Xhemi Shehu dhe Isli Islami kanë treguar se kanë një raport shumë të ngushtë si dy miq të mirë. Para pak kohësh ata zbul
Ndërron jetë në moshën 75 vjeçare aktori Xhemil Tagani Është shuar në moshën 75-vjeçare aktori shqiptar Xhemil Tagani, i cili ka luajtur shumë role në kinematografinë shqiptar
Kanë prezantuar bashkë, Xhemi Shehu flet për Enedën: Kam tentuar të jem shoqe (FOTO LAJM) Xhemi Shehu e ka mbyllur përfundimisht kapitullin e televizionit dhe nuk ka më fare kthim mbrapa. Këtë sezon ajo nuk u s
Xhemi Shehu tregon pse iku nga Portokallia: Nuk shkel më në televizion Në një intervistë ekskluzive për revistën Who, Xhemi Shehu flet për tërheqjen nga televizoni, eksperiencën në "Portokall
Arbana i zbuloi shtatzëninë? Reagon për herë të parë Xhemi Shehu (FOTO LAJM) Më herët këtë javë Arbana postoi një foto me Xhemin, duke treguar se ajo i ka bërë asaj dhuratën e Krishlindjeve, por pa
Mos vallë Xhemi Shehu do të jetë protagoniste në filmin e Eduartit të Arbanës (FOTO LAJM) Postimet e fundit të Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut në rrjete sociale kanë tërhequr shumë vëmendjen e ndjekësve. Dy
Xhemi është shtatzënë? Arbana i bën të gjithë të dyshojnë (FOTO LAJM) Xhemi mund të jetë shtatzënë. Kështu po përflitet orët e fundit pas një postimi të Arbanës. Moderatorja ka postuar një f
Kështu bëjnë shoqet e ngushta, Arbana zbulon "sekretet" e saj dhe Xhemit (FOTO LAJM) Arbana dhe Xhemi janë shoqet e ngushta më të famshme të shoëbiz-it shqiptar. Miqësia e tyre ka nisur vite më parë dhe
Arbana publikon mesazhet epike me Xhemin: Pse zgjat miqësia jonë (FOTO LAJM) Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë dyshja më e ndjékur në ShoëBiz. Miqësia e tyre dhe postimet plot humor në rrjete s
Arbana shfaqet seksi pas lindjes së djalit, por komenti i Xhemit është epik (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një muaj që kur moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër.
Zbulohet më në fund? Për cilin televizion "tradhtoi" Xhemi Shehu "Portokallinë" (FOTO LAJM) Largimi i Xhemi Shehut nga spektakli i humorit "Portokalli", ishte për shumë kohë temë diskutimi derisa moderatorja e ko
Arbana nënë për herë të dytë, por pse është "mërzitur" Xhemi Shehu (FOTO LAJM) 19 tetori ishte një ditë e bekuar për Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn, sepse ata u njohën me të voglin e tyre, Diell.
Arbana dhe Dielli dalin nga spitali, në shtëpi i pret festa më speciale (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një vogëlushi, të cil
Arbana bëhet sërish nënë, Xhemi s'mund të mungonte me dhuratën speciale (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e dha
I zuri vendin e punës Xhemit, Arbana thumbon hapur Eneda Tarifën Eneda Tarifa është rikthyer si prezantuese këtë sezon të ri të “Portokallisë”, duke i zënë kështu vendin Xhemi Shehut, e
Xhemi Shehu thyen "rregullat", publikon si asnjëherë bashkëshortin (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është munduar për kaq vite që jeta e saj private të jetë vetëm e saj dhe partneri i moderatores është cilësu
"Po vjen Viti i Ri ti pa lindur", komenti epik i Xhemit në foton e Arbanës (FOTO LAJM) Arbana Osmani është shtatzënë për herë të dytë dhe shumë shpejt pritet të sjellë në jetë vogëlushin e saj. Lajmin e buku