999 rezultate për

xhemailit

Ish-bashkëshortja e Xhemailit "rrit" temperaturat në Sardenja (FOTO LAJM) E mrekullueshmja Erjona Sulejmani po çmend fansat e saj me pozën e saj seksi. Bikini me ngjyrë të bardhë, trup për t’
Aksidentohet me makinë futbollisti i Kukësit Nga festa në aksident. Mbrojtësi i Kukësit, Faton Xhemaili, pak orë pasi kishte festuar me ekipin në stadiumin "Elbasan
Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, tregon se çfarë i pëlqen te një mashkull Erjona Sulejmani ish bashkëshortja e Blerim Dzemailit, iu është përgjigjur disa pyetjeve në Instagram, teksa konfirmon d
Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit provokon keq Ledrin Vulën (FOTO LAJM) Erjona Suljemani, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar duket se ia ka vënë syrin këngëtarit të njohur shqiptar, Led
Janë të ndarë, por Erjona bën veprimi e papritur pas golit të Xhemailit (FOTO LAJM) Ish bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjon Sulejmani ka reaguar sot pas golit që ai shënoi mbrëmë. Erjona, e cila i
Zvicra e Blerim Xhemailit triumfoi ndaj Serbisë, ish-bashkëshortja e tij jep ‘vlerësimin’ befasues Ndeshja e sotme mes Serbisë dhe Zvicrës ishte një ndër më emocionuesit për shqiptarët, pasi dy golat e shënuar erdhën ng
Pak pas ndarjes, ish-gruaja e Blerim Xhemailit plas bombën: Do publikoj të gjitha të palarat Vetëm pak ditë më parë, futbollisti i famshëm shqiptar Blerim Xhemaili shokoi publikun me lajmin se martesës së tij (në
Nusja e Blerim Xhemailit premton se do të nxjerrë çdo sekret të dhomave të zhveshjes në Seria A Erjona Sulejmani top modelja e cila është gjithashtu dhe gruaja e Blerim Xhemajlit nuk kahezituar të tërheqë vëmendjen e
Interi sfidon Bolognën e Xhemailit, ja formacionet (FOTO) Interi do të luajë pas pak minutash një sfidë shumë të rëndësishme për të arritur një vend në zonën Europiane. Zikaltrit
Napoli i Hysajt shkatërron Bolognan e Xhemailit (VIDEO) Napoli e ka shkatërruar Bolognan, duke e mposhtur me rezultat 7:1. Të dyja skuadrat luajtën me nga një lojtar më pak
Gruaja e Xhemailit çmend italianët në stadium (FOTO LAJM) Mbrëmë u luajt ndeshja e Kupës së Italisë mes Intyerit dhe Bolgnës në "San Siro", teksa në fushë ishte dhe Blerim Xheiam
Gruaja e Xhemailit "çmend" italianët në emisionin "Tiki Taka" (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, e njohur më shumë si gruaja e Blerim Xheiamilit ka qenë e ftuar në programin e njohur në Itali "Tiki T
Bukuroshja shqiptare relaksohet në Itali pas eliminimit të Xhemailit (FOTO) Erjona Sulejmani i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj në Kampionatin Europian, madje në disa media ka fituar edhe “ku
Bukuroshja shqiptare që revolucionarizoi "Euro 2016" (FOTO LAJM) Bukuroshet shqiptare vijojnë të mbeten protagoniste në mediat botërore falë bukurisë së tyre të veçantë. E radhës është
Bukuroshja shqiptare e Xhemailit në super formë ndaj Francës (FOTO LAJM) Një tjetër bukuroshe shqiptare po impresionon të gjithë në Europian. Bëhet fjalë për bashkëshorten e futbollistit shqipt
Protesta e BDI-së hyn në ditën e dytë (FOTO LAJM) Protesta e organizuar nga BDI ka hyrë në dytën e dytë. Qindra funksionare dhe qytetarë shqiptarë kanë kaluar natën e par
Super goli i Xhemailit shtang Milanin (VIDEO) Seria A vazhdojnë të dhurojë vetëm surpriza. Milani ka pësuar humbjen e dytë në kampionat, duke u mundur ng një gol i Bl
Zvicra fiton me dy golat e Xhemailit dhe një të Shaqirit (VIDEO) Përfaqësuesja e Zvicrës ka shënuar fitore me rezultat 3-0 në përballjen miqësore kundër Lihtenshtajnit ndërsa autor të t
Ronaldo i vjedh te dashurën Xhemailit (FOTO GALERI) Pasi u nda nga Irina Shajk, mediat spanjolle dhe italiane bëjnë me dije se ylli portugez Kristiano Ronaldo ka krijuar nj
Napolitanët çmenden pas së dashurës së Xhemailit (FOTO LAJM) Shqiptar i Galatasaray, por që luan për ngjyrat e Zvicrës, Blerim Xhemaili, ka postuar një selfie në profilin e tij në I