999 rezultate për

xhelo

"E kam burrin xheloz", Rama sikletos gruan: S'ka faj, kshu si je ti (VIDEO) Kryeministri Edi Rama gjatë vizitës së tij në Finiq ku shpërndau lejet e legalizimeve shkëmbeu dhe batuta plot humor me
E dogji i dashuri me acid, Miss Italia tregon për herë të parë fytyrën (FOTO LAJM) Modelja italiane, Gessica Notaro ka treguar për herë të parë në ekran shpërfytyrimin që pësoi pas sulmit nga i ish i das
Rama “ngacmon” kryebashkiakut Sejdini: Qazimo mos u bëj xheloz Gjatë inaugurimit të impiantit të përpunimit të mbetjeve dhe prodhimit të energjisë nga qyteti i Elbasanit, ndërsa po fl
Fotini xheloze për Katerinën: "Të pëlqen Daniel dhe mbylle gojën..." Çifti lider ka kaluar 30 minuta në dhomën ‘Vend për dy’ brenda shtëpisë së Big Brother. Jo çdo gjë shkon vaj për çiftin
Kei dhe Lupçe puthen në buzë, Katerina bëhet xheloze Marrëdhënia mes Keit dhe Lupçes është shumë e komplikuar, prej ditëve të para në Big Brother ata kanë pasur fërkime të s
Shqiptarit i “ikën truri”, i vë flakën 5 makinave nga xhelozia për të dashurën Një shqiptar është arrestuar në Treviso të Italisë, pasi ka djegur tre automjete. Ai është Klodian Canaj 24 vjeç banues
Damiano bëhet xheloz për Armelën: Kujdes me këtë Olsin ti... Jo gjithçka shkon ujë në raportet e çifteve në “Big Brother”. Pas debateve të Olsit me Fiorentinën, është radha e xhelo
"Do të ta pres kokën, mbaje mend", 25-vjeçari xheloz terrorizon ish-të dashurën “Ta dish që sot vërtet s’ka më dashuri, por vetëm do të ta copëtoj fytyrën e trupin”. “Do të ta pres kokën, a mirë, mbaj
“I sëmurë”, Ami rrëfen xhelozitë e Ermalit kur e ngacmojnë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Amarda Toska, e ftuar në “Thumb”, ka treguar ndër të tjera edhe edhe për marrëdhënien e saj me Erm
Plasin xhelozitë e para, dy biondet brenda BB debatojnë për djemtë Donjeta dhe Fotinia prej fillimit të spektaklit kishin krijuar një marrëdhënie mjaft të mirë me njëra-tjetrën. Ato k
Xhelozi dhe ironi, Armina "shpërthen" ndaj Shkëlzenit në Facebook (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të dashura për median rozë në Shqipëri. Por disa komente
Dogji veten me benzinë, flet ish-e fejuara: Ju tregoj shkakun e tragjedisë Pas vdekjes në mënyrë tragjike të 38-vjeçarit Olgert Migo, që u vetëdogj me benzinë në shenjë hakmarrje për ndarjen nga
Sinan Hoxha kapet me grushta me bashkëshortin xheloz të një fanseje (VIDEO) Një video e pa publikuar më parë, në të cilën duket këngëtari Sinan Hoxha duke u zënë në një lokal po bëjnë xhiron e rrj
Ledri Vulaj: I dashuri i Luana Vjollcës më rrahu nga xhelozia për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Mediat e Kosovës rikthejnë vëmendjen te sherri më i bujshëm i vitit 2012 në Prishtinë, kur menaxheri i VIP-ave, Krenar Ç
Ledri Vula dhe i dashuri i Luanës përballen në gjykatë, shkak xhelozia për Dafina Zeqiri Ledri Vula dhe Krenar Çoçaj janë përballur në gjykatë për shkak të një zënke fizike që ka ndodhur vite më parë. Çoça
Gruaja nga Pakistani sulmohet me acid në fytyrë nga shoqja xheloze (FOTO) Një grua nga Pakistani, ka marrë plagë shumë të rënda në fytyrë pasi shoqja e saj xheloze i ka hedhur acid në fytyrë.
Ronaldo bën xheloze të dashurën, pozon me këtë super modele (FOTO LAJM) Shfaqen problemet e para në lidhjen e Cristiano Ronaldo me bukuroshen Giorgina Rodriguez. Asi portugez ka bërë një set p
Deputeti i PS-së shpërthen ndaj LSI-së: Xhelozi, duan të bëjnë protagonistin Deputeti i Partisë Socialiste Ulsi Manja në një intervistë për “Koha jonë” ka deklaruar se ministri i Drejtësisë Manjani
SHOKUESE/ "U martuam pas 3 takimesh, burri ishte xheloz dhe më rrihte" Një tjetër histori rrënqethëse është bërë publike sot, ku një e re jo vetëm që ka kaluar vuajtje nga ish-bashkëshorti, p
Nxirret nga uji trupi i pajetë i 40-vjeçarit nga Fieri, deputeti falenderon polumbarët (FOTO LAJM) Polombarët dhe policia kanë nxjerr pas 6 orësh trupin e pa jetë të 40 vjeçarit Hajredin Xhelo i cili gjeti vdekjen mesdi
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.