999 rezultate për

xhaxhai

Xhaxhai me nipin u zunë për pronën, parandalohet ngjarja e rëndë Një ngjarje e rëndë është parandaluar ditën e sotme nga Policia. Bëhet fjalë pë rnjë konflikt pronësie mes xhaxhait
Pas babait, Big Mama humb një tjetër njeri të shtrenjtë (FOTO LAJM) Një muaj më parë këngëtarja e njohur Big Mama me anë të një statusi në të publikuar në Instagam ajo njoftoi se kishte hu
Do të ekstradohet në Kosovë, kapet mat xhaxhai i “Ben Qimes” Policia e Fierit njoftoi të premten ndalimin e Ahmet Isufajt, 56 vjeç, të akuzuar për krim të organizuar dhe shitje nark
Xhaxhai tregon me lot në sy momentin kur Klementi ishte nën rrënoja: Më tha fjalën e fundit Tërmeti i 26 nëntorit nuk i kurseu jetën as Klement Çupit. Xhaxhai tregon mes lotësh, se si nipi iu nda nga jeta para
Cara kërkon fëmijët, Hasani sot do mbushte 18-vjeç, dëshmia rrënqethëse e të afërmit Mëngjesin e sotëm vijon kërkimi për të shpëtuar personat e mbetur nën rrënoja në Thumanë. Një nga familjarët e personave
I mori jetën djalin të xhaxhait, ekstradohet nga Londra 35 vjeçari Një shqiptar i cili është dënuar me 16 vite burg për vrasjen e djalit të xhaxhit është ekstraduar në Shqipëri nga Londra
Arbër Çekaj shpërthen para Gjykatës: Do ia çoja xhaxhait, do bëheshim milionerë Biznesmeni Arbër Çekaj, për të cilin Prokuroria ka kërkuar 21 vite burg për 613 kilogramë kokainë që u gjetën në kontein
Mori armën e qëlloi mbi makinën e xhaxhait, arrestohet 20-vjeçari Kapet dhe ndalohet autori që qëlloi me armë zjarri në drejtim të automjetit të xhaxhait të tij, pas konfliktit për motiv
Afrikani zhvarros prindërit për një motoçikletë Një afrikan përfundoi në prangat e policisë pasi po gërmonte të zhvarroste trupat e prindërve. Qëllimi i tij ishte të sh
"O babi na gjuajtën": Xhaxhai rrëfen telefonatën e fundit të Andi Malokut Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja i mori jetën një personi të pafajshëm, shoferit Andi Maloku. Maloku, punonte për
Dyshohet si porositësi i 613 kg të "bardhë", shtyhet pretenca për Arber Çekajn Këtë herë shkak për shtyrjen e pretencës për Arbër Çekajn, pronarin i kompanisë "Arbi Garden" është bërë mungesa e avoka
"Të vrasin natën e të qajnë ditën", si e eliminoi djali i xhaxhait 55 vjeçarin në Dukagjin Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin ku si pasojë mbeti i vrarë 55 vjeçari Lazër Arraj. Mësohe
Nipat akuzohen për vrasje, gjykata lë në burg xhaxhain e vëllezërve Kusi Akoma nuk është harruar ngjarja e rëndë në Tiranë, ku Indrit Celaj u vra për montimin e një kondicioneri nga Griseldo dh
Arrestohet xhaxhai i vëllezërve Kusi Policia arreston Lulëzim Kusin. Këtij të fundit iu gjet një armë në banesë gjatë kontrollit nga blutë e Tiranës. Kusi
"Kisha frikë", Rozana rrëfen pengun më të madh që i mbeti nga xhaxhai, Françesk Rad (FOTO LAJM) E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Soiree” të Jonida Shehut, ishte këngëtarja e njohur Rozana Radi. Ndër të tjera
Xhaxhai i sulet nipit, fqinjët parandalojnë ngjarjen e rëndë Në qytetin e Peshkopisë, shtetasi A.T, 47 vjeç, banues në Peshkopi, për motive të dobëta ka plagosur me thikë nipin e
Vetëm 20 vjeç, ky është i riu që u vra nga xhaxhai për tokat në Mat (FOTO LAJM) Tronditëse është ngjarja e ndodhur sot në Mat, ku për një copë tokë humbën jetën 3 pjestarë të një familje. Ngjarja
"Ndonjë spiunllëk me siguri...!" Dalin përgjimet e grupit prej 58 personash që u kapën këto ditë Prokuroria ka një numër të madh përgjimesh të personave të arrestuar në kuadër të operacionit "limit" që çoi në arrestim
Goditi me sëpatë vajzën dhe nusen e xhaxhait, arrestohet 27-vjeçari Policia e Vlorës ka bërë ndalimin e një shtetasi në fshatin Gumenicë i cili qëlloi me sëpatë gruan dhe vajzën e xhaxhait
Ngjarja e rëndë në Vlorë, Policia jep detaje Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë ka godityur me bishtin e sëp