999 rezultate për

xhaka

"Do të dukej superlojtar po të luante në skuadrën e Jurgen Kloppit", ishi i Liverpool këshillon Xhakën Ish-futbollisti i Liverpoolit, Danny Murphy, beson se Granit Xhaka do të dukej superlojtar po të luante në skuadrën e Ju
Tashmë 3 muajshe, Xhaka na zbukuron ditën me fotot e vajzës (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe e shoqja Leonita në tetor u bënë prindër për herë të parë. Leonita solli në jetë n
Xhaka nuk zë mend, acarohet me shokun e skuadrës Granit Xhaka përsëri nuk i ka përmbajtur nervat. Mesfushori shqiptar këtë herë nuk acarohet me tifozët por me shokun
Fitorja e Man United, Xhaka: Kështu niset viti i ri Granit Xhaka e ka lartësuar shpirtin e treguar nga bashkëlojtarët e tij në fitoren e Arsenalit 2:0 kundër Manchester Uni
Arteta zbulon të ardhmen e Granit Xhakës Mikel Arteta beson se Granit Xhaka do të qëndrojë në Arsenal edhe pas afatit kalimtar të janarit, me gjithë thashethemet
Zbulohet gjinia e fëmijës së Taulant Xhakës dhe Arbnorës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Taulant Xhaka, është në pritje të ëmbël. Arbnora dhe Taulanti e dhanë lajmin
Xhaka mungon në ndeshjen e sotme, Arsenal tregon arsyen Arsenali ka njoftuar se Granit Xhaka nuk është pjesë e skuadrës që do të përballet sot me Chelsean, në ndeshjen e fundit
Granit Xhaka - Hertha Berlin, flet agjenti i mesfushorit Granit Xhaka raportohet se është afër arritjes së një marrëveshje për transferim te Hertha Berlin pasi që mesfushori ësh
Xhaka i zemëruar me dyfytyrësinë e Artetas, në publik e lavdëron, privatisht ka sjellje tjetër Mesfushori i Arsenalit , Granit Xhaka është i pakënaqur me komentet e bëra nga trajneri i i ri Mikel Arteta. Xhaka th
E konfirmon agjenti, Xhaka largohet nga Arsenali: Kemi arritur marrëveshje me këtë klub Agjenti i mesfushorit shqiptar të Arsenalit Granit Xhaka ka njoftuar se futbollisti ka arritur marrëveshje për të kaluar
Jurgen Klinsmann merr Granit Xhakën në Bundesligë te Hertha e Berlinit Granit Xhaka, në Bundesligë për të shpëtuar përfundimisht nga Arsenali. Sipas medieve kryesorë në Agnli dhe Gjermani (Bi
Milan mendon për merkaton, shënjestron mesfushorin shqiptar Merkato e janarit pritet të përforcojë Milanin. Kuqezinjtë po vuajnë shumë në këtë sezon dhe reparti ku po çalon duket s
Ozili si Xhaka, zëvendësohet e më pas "shpërthen" pas fishkëllimave nga tifozët (VIDEO) Mesut Ozili ka shpërthyer ngjashëm si Granit Xhaka, pasi u zëvendësua në ndeshjen kundër Manchester Cityt.Trajneri Fredd
Granit Xhaka ka një mesazh për gruan e tij Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, duket se po e shijon në maksimum ndjenjën e atësisë. Muaj më parë kur në
Xhaka: Do të bëhem baba me djalë Mesfushori i Basel Taulant Xhaka do të bëhet baba. Këtë gjë e ka konfirmuar vetëm reprezentuesi i Shqipërisë për medi
Veseli si Xhaka, rebelohet ndaj tifozëve në momentin e zëvendësimit E ardhmja e Frederik Veselit, ose të paktën aktivizimi i tij i rregullt tek Empoli, vihet në dyshim pas episodit më të f
Legjenda e Arsenalit: Xhaka nuk mund të vrapojë, Mustafi edhe me keq Arsenali mbetet një rrëmujë e madhe sipas legjendës së klubit Charlie Nicholas, i cili i ka kritikuar ashpër Shkodran Mu
Edhe Milot Rashica iu bashkohet lutjeve për Shqipërinë (FOTO LAJM) I gjithë populli shqiptar është goditur rëndë nga ngjarjet e orëve të fundit. Tërmete të shumtë kanë tronditur disa
Xhaka dhe Shaqirin luten pas tërmetit: Zoti e ndihmoftë popullin shqiptar (FOTO LAJM) Dy yjet e futbollist shqiptar Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka kanë reaguar pas tragjedisë që ‘goditi’ Shqipërinë. Pas
Më në fund një lajm i mirë për Granit Xhakën Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka thënë se Granit Xhaka mund të luaj në fundjavë kundër Southamptonit. Ylli shqipta