999 rezultate për

xhaferri

Shkrumbohet kamioni në autostradën "Arbën Xhaferri" Një kamion transportues është kapluar nga zjarri në autostradën “Arbën Xhaferi”. Nuk është raportuar për persona të l
Deputetja seksi e Kosovës tregon makinën dhe bën sefte autostradën "Arbën Xhaferri" (FOTO LAJM) Tri ditë më parë në Han të Elezit është përuruar autostrada “Arbën Xhaferi”, punimet e së cilës kishin nisur në vitin 20
Ura më e lartë në Ballkan dhe punonjës të vdekur: Fakte intereresante për autostradën "Arbën Xhaferri" Punimet për ndërtimin e Autostradës “Arbën Xhaferi” e cila është lëshuar për qarkullim të mërkurën (29 maj 2019) kishin
Rama bojkoton Haradinajn pas sherrit në Berlin Kosova inaguron sot Autostradën "Arbën Xhaferri", e cila e lidh atë me Maqedoninë e Veriut. Kjo ceremoni ka bërë që qeve
Talat Xhaferri emocionohet pasi burri me qeleshe nxorri hartën e Shqipërisë etnike (VIDEO) Talat Xhaferi kryeparlamentari i Maqedonisë veriore u emocionua fortë kur plaku i shpalosi hartën e Shqipërisë etnike.
Frikë në Tiranë, 13 vjeçarja rrëmbehet nga shkolla dhe dërgohet në hotel Një ngjarje e rëndë është regjistruar pranë shkollës 9-vjeçare në Kodër Kamzë, Tiranë. Raportohet se një 25-vjeçar ka rr
Një mrekulli, dalin pamjet e plota të autostradës "Arbën Xhaferri" (VIDEO) Kanë mbetur edhe disa javë kur autostrada “Arbën Xhafer”, që lidhë Kosovën me Maqedoninë Veriore”, do të jetë gati për q
Kështu duket ura më e lartë në Ballkan në autostradën "Arbwn Xhaferri" (FOTO LAJM) Ka mbetur edhe pak kohë deri në hapjen zyrtare për qarkullim të autostradës ‘Arbër Xhaferi’. Autostrada e cila lidh P
Tjetër aksident në Kosovë, vetura e KFOR’it përmbyset në autostadrën Arbën Xhaferri Aksidenti i tretë me radhë ka ndodhur në autstradën Arbën Xhaferi, më saktësisht në fshatin Babushë të Lipjanit. Zëdh
Xhaferri eviton pyetjen nëse ka apo jo krizë politike Kreu i Kuvendit, Talat Xhaferi, i ftuar në “Programin 200” në Alsat, në pyetjen nëse ka apo nuk ka krizë politike pas as
Sela: Xhaferri i turpëroi qytetarët e shqiptarë Aleanca për Shqiptarët vlerëson se pas dështimit për heqjen e imunitetit të Veljanovski, pushteti është jolegjitim për s
Përplasje mes VMRO-së dhe Talat Xhaferrit Sapo ka filluar seanca parlamentare për heqjen e imunitetit të deputetit të VMRO-DPMNE-së, Trajko Veljanovski, dhe menjë
Talat Xhaferri: Kosova mos e zgjasë dialogun me Serbinë Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferri shprehet se Kosova nuk duhet ta lejë gjatë marrëveshjen finale me Ser
Asnjë votë kundër, Xhaferi falenderon deputetët nga Kuvendi i Shqipërisë Kuvendi i Shqipërisë ka votuar protokollin për anëtarësimin e Republikës së Maqedonisë së Veriut në Nato. Votimi u mbyll
Turpi në Kuvend ndodhi kur ishte Talat Xhaferri (FOTO LAJM) Pamje të pahijshme kanë dhënë sot deputetët e Kuvendit të Shqipërisë ku pas të sharave të Ramës ndaj Bashës si edhe përq
Xhaferri e nis seancën shqip dhe lëshon batare ndaj VMRO-së Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot për herë të parë në historinë e punës të trupit ligjdhënës e filloi seancën në gju
Autostrada "Arbën Xhaferri" pritet të hapet së shpejti Autostrada ‘Arbën Xhaferi’ së shpejti pritet që të lëshohet për qarkullim. Këtë e ka bërë të ditur Minisri i Infrastr
E acaroi përkthyesja, Talat Xhaferri i bie tavolinës dhe i kërkon të flasë shqip (VIDEO) Një moment pakujdesie e përkthyeses e ka nervozuar kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë Talat Xhaferi, në momentin që po u
Xhaferri-Dakos: Do të rishikojmë të gjitha projektet e bashkisë së Durrësit Rishikim të projekteve dhe analizë ekonomike të gjitha investimeve që ka kryer bashkia e Durrësit përgjatë viteve të fun
Xhaferri: Do të rishikojmë të gjitha projektet e bashkisë së Durresit Kryetari i Partisë Demokratike në Durrës ka paralajmëruar se hsumë projekte mund të ndryshojnë nëse vjen ai në pushtet.