999 rezultate për

xhafajt

Deklarata e Xhafajt, reagon për herë të parë PD Pas deklaratës së ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar edhe Paloka. Përmes një deklarate zyrtare Paloka re
Audiopërgjimi i Xhafajt, Berisha akuzon Prokurorinë për mashtrim Ish-kryeministri Sali Berisha, ka dënoncuar në një postim në rrjetin social Facebook se asnjë zyrtar nuk ka marrë përsip
Ish-kolegu i bën thirrje publike Xhafajt: Dorëhiqu, mos merr qeverinë me vete Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka vendosur që këtë herë nëpërmjet një statusi në rjetin social Tëitter ti bëjë
Deklarata e gazetarit: Audiopërgjimi i Xhafajt është dërguar në Itali Gazetari Trashëgim Sokolaj ka deklaruar i ftuar në 360 gradë se materiali origjinal i audio-përgjimit me vëllain e minis
Jo vetëm për ministrin, Rama del garant dhe për vëllain e Xhafajt Kryeministri Rama në fjalën e tij në Kuvend ndalur tek skandali i audio-përgjimit Xhafaj-Veliu. Me tone të qeta e p
Tension në Kuvend, kërkohet me çdo kusht koka e Xhafajt Ashtu siç pritej seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është ndërprerë pas bllokimit të foltores nga ana e deputetëve
A t'i bëjë 7 vite burg vëllai i Xhafajt? Flet juristi italian Agron Xhafaj u dorëzua tek autoritetet italiane mëngjesin e 16 majit, vetëm pak orë pasi në media ishte shpërndarë një l
Protestë e dhunshme për largimin e Xhafajt? Demokrati sqaron të vërtetën Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë një protestë kundër ministrit Fatmir Xhafajt, vëllai i të cilit akuzohet për traf
Plas sherri tek ligjet, kërkohet "koka" e Xhafajt me çdo kusht Ka nisur me debate mbledhja në Komisionin e Ligjeve mes opozitës dhe maxhorancës në lidhje me akuzat ndaj ministrit Fatm
Audiopërgjimi i Xhafajt, nisin kërkimet për "Ermalin" Pas marrjes së dëshmive të tre zyrtarëve të Partisë Demokratike, Albert Veliut, Agron Xhafajt dhe gazetarit Jetmir Ollda
Rama ironizon deklaratat ndaj Xhafajt: I është djegur siguresa e mendjes Kryeministri Edi Rama ka vendpsur që të reagojë pas deklaratave të gazetarit Jetmir Olldashi në lidhje me audiopërgjimin
Zbulohet emri dhe fotoja, ky është polici në përgjimin e vëllait të Xhafajt Kush është Ermali, polici që u përmend gjatë audioregjistrimit të publikuar nga Partia Demokratike? Nga verifikimet e
Ky është lokali ku iu ngrit kurthi vëllait të Fatmir Xhafajt në Vlorë (VIDEO) Lokali që shikoni në pamje është vendi ku thuhet se u realizua audio-përgjimi midis Albert Veliut, ose i njohur ndryshe
Përgjimet e reja, zbulohet numri i telefonit të Agron Xhafajt (VIDEO) Mbrëmjen e sotme janë zbardhur disa përgjime të reja lidhur me Agron Xhafajn. Në emisionin “Ajsberg” është publikuar
Rama vihet me shpatulla pas murit: Ku e gjetët zërin e Agron Xhafajt? Kryeministri Edi Rama ka folur edhe njëherë për dorëheqjen e mundshme të Xhafajt. Ai ka sqaruar për ABCNews audipërgj
Për 10 kile mos me hajde, unë flas 100 kile e siper! Del përgjimi tjetër i Agron Xhafajt "Mos më hajde për 10 kile, unë flas për 100 kile e lart". Kjo është deklarata e Agron Xhafajt, e cila sipas deputeti
Përgjimi ndaj Xhafajt, Bardhi tregon çfarë deklaruan në prokurori Ka përfunduar pak më parë dhënia e dëshmisë së demokratëve Ervin Salianji dhe Gazmend Bardhi në Prokurorinë e Krimeve të
Dëshmitari X s'i ndahet vëllait të Xhafajt: I pushtetshëm ka qenë dhe është! Albert Veliu i ka qëndruar gjithçkaje që ka deklaruar në intervistën për Jetmir Olldashin. Veliu ka konfirmuar prapas
Gazetari tregon detajet: Si e futëm në kurth vëllain e Xhafajt Gazetari Jetmir Olldashi ka marrë përgjegjësinë dhe ka pranuar sot se është personi që ka bërë përgjimin e Agron Xhafajt
Gazetari: Unë e përgjova vëllain e Fatmir Xhafajt Gazetari Jetmir Olldashi, që intervistoi dëshmitarin X, Albert Veliu kundër Agron Xhafajt, doli në një konferencë për sh