999 rezultate për

xhafaj

Audio-përgjimi: Prokuroria nis hetim pasuror për Agron Xhafajn Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimin pasuror ndaj Agron Xhafajt, vëllait të ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir
Nis hetimi pasuror për Fatmir Xhafajn Ka nisur hetimi pasuror për familjen Xhafaj. Pak javë më parë ka nisur hetimet nga Agron Xhafajt por sipas ligjit an
Policia kap për fyti protestuesin poshtë zyrës së Xhafajt Ditën e djeshme të rinjtë e opozitës kanë protestuar sërish para ministrisë së Brendshme duke kërkuar dorëheqjen e Fatmi
Basha paralajmëron Ramën dhe Xhafajn: Ju pret një surprizë e madhe Kreu i PD-së Lulzim Basha ka deklaruar se Ramën dhe Xhafajn i pret një suprizë e madhe. Ai u shpreh në Opinion se e d
Reagon për herë të parë Donald Lu për akuzat ndaj Xhafajt Ambasadori i SHBA-së në Tiranë, Donald Lu ka reaguar për herë të parë në lidhje me akuzajt ndaj Xhafajt. "Po i ndjek
"Mos më pyesni për Tahirin e Xhafajn", gazetarja i nxjerr të palarat ministres Gazetarja e Deutsche Welle, Anila Shuka, nëpërmjet një postimi në "Facebook" i ka nxjerrë të "palarat" ministres së Drej
Bllokohet seanca, Basha kërkon me ngulm Ramën në Kuvend Ditën e sotme në Kuvend mungon kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj. Këtë mungesë, Basha e k
Policët kërkojnë shkarkimin e Fatmir Xhafajt Policët e shkarkuar nga detyra pas ardhjes së PS-së në pushtet kanë protestuar sot përpara ministrisë së Brendshme. Të s
Cutillo: Sa vite burg do të bëjë Agron Xhafaj në Itali Agron Xhafaj po e vuan dënimin e tij për trafik droge në burgun e Çivitavekias, pranë Romës në Itali. Por ai nuk do të q
Kush është Ermali në audiopërgjimin e Xhafajt? Vazhdojnë hetimet Duket se akoma vazhdojnë me shumë angazhim hetimet për përgjimin e vëllait të ministrit Xhafaj në Vlorë. Personi që
Ish-ministri nxjerr zbuluar Xhafajn: Është dobësuar pas protestës Ish-ministri Besnik Mustafaj është shprehur se ministri i Brendshem Fatmir Xhafaj pas protesës së opozitës nga e shtuna,
PD ironizon keq Ramën: Nuk është kapo, por zari i Fatmir Xhafajt Pas reagimit të kryeministrit Edi Rama në lidhje me përgjimin dhe survejimin e kryetarit të PD-së Lulzim Basha, ka reagu
Fatmir Xhafaj i përgjigjet protestuesit: O pasha, të fala vëllait "Ku e ke Agronin uuooo pasha". Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj është pritur me parrulla ditën e sotme në shkollën e m
I rrezikphet jeta në Shqipëri, "babalja" kërkon azil në Kosovë Autoritetet e Kosovës kanë nisur procedurat për azil për Albert Veliun, nga Shqipëria, i njohur ndryshe dhe si “Dëshmita
Pas Tahirit e Xhafajt, ky është ministri i Ramës me "dosje droge" Pas Saimir Tahirit, Fatmir Xhafajt, opozita ka kërcënuar sërish qeverinë e Ramës në lidhje me një "skandal" që pritet të
Basha paralajmëron Ramën: Nuk duam vetëm "kokën" e Xhafajt Kryetari i PD Lulzim Basha ditën e sotme vizitoi sot në Spitalin Ushtarak minatorin e plagosur në Bulqizë. Pas vizitë
Pranga, peshq e drogë, çfarë po ndodh poshtë zyrës së Xhafajt (FOTO LAJM) Një protestë po zhvillohet në këtë momente poshtë zyrës së Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Të rinj e të reja n
Audiopërgjimi i Agron Xhafajt, mësohet laboratori ku do të ekzaminohet zëri Ekzaminimi i audio përgjimit të realizuar në të cilin supozohet se është regjistruar një bisedë mes Albert Veliut dhe Ag
I kërkuan “kokën” në protestë, reagon Xhafaj Ditën e sotme protesta e organizuar nga opozita u cua dhe kërkoi dorëheqjen e Xhafajt. Për rreth 2 orë mijëra njerëz
Zbulohet çfarë po bënte Xhafaj teksa mijëra protestues i kishin rrethuar zyrën Fatmir Xhafaj nuk është larguar asnjë sekond nga zyra pavarësisht se mijëra protestues ishin mbledhur pranë zyrës së tij