999 rezultate për

witsel

Yllit të Borussias i ndodh e papritura para ndeshjes në Champions, rrëzohet në shtëpi Lajm i keq për Borussian e Dortmundit në prag të ndeshjes së Championsit me Slavian e Pragës. Axel Witsel, futbollist
Dortmund në avantazh, çfarë supergoli ka shënuar Alex Witsel (VIDEO) Borussia e Dortmundit ka kaluar në avantazh në ndeshjen që po zhvillon në transfertë ndaj Freiburg, shkruan Albeu.com.
Dortmund kalon në epërsi ndaj Leipzigut (VIDEO) Borussia Dortmund ka kaluar në avantazh ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena". Ai që ka shënuar është mesfushori belg,
PROVOKACIJA/ Ylli belg shënon dhe feston me shqiponjën (FOTO LAJM) Mesfushori belg i Dortmund Axel Witsel festoi dje golin hapës të ndeshjes së grupit A në UEFA Champions League kundër At
Zyrtare: Axel Witsel transferohet tek Dortmund Axel Witsel ka arritur marrëveshje me Dorutmundit që do ta mbajë atë derë më 30 qershor 2022. Borussia Dortmund ka ra
Mesfushori belg transferohet në Bundesligë Axel Witsel do të rikthehet në futbollin europian. Borussia Dortmund ka mbyllur transferimin e mesfushorit belg Axel Wit
Witsel: Në Kinë, prej projektit të Cannavaros dhe parave Axel Witsel u rikthehet arsyeve të transferimit të tij në Kinën e largët pothuajse një vit më parë. Mesfushori belg,
Witsel fiton 15 mln euro në sezon, por gruaja e tij shet për 3 mijë paund makinën e saj (FOTO) Alex Witsel përfiton 294 mijë paund në javë në Kinë, por gruaja e tij ka nxjerrë në shitje makinën e saj për vetëm 3 mij
Marotta tregon 4 blerjet e Juventusit për në muajin janar Drejtori sportiv i Juventusi, Beppe Marotta ka pranuar që skuadra bardhezi pret përgjigjen përfundimtare nga Zeniti për
Witsel premton "martesë" me Juven: Një ditë do të jem bardhezi Witsel-Juventus duket si një dashuri me fund të lumtur. Mesfushori i Zenitit është shprehur se një ditë do t'i bashkohet
Juve ultimatum Zenitit për Witsel Axel Witsel duket i destinuar për t'u bërë një futbollistë i Juventusit. Tashmë ajo që pritet të mësohet është se kur d
Jo vetëm Witsel, ja 10 dështimet e orëve të fundit në merkato (FOTO) Alex Witsel kishte kompletuar gjithçka për t'u transferuar te Juventus, madje kishte kryere edhe vizitat mjekësore, por
Witsel frymëzohet nga kjo super bukuroshe (FOTO LAJM) Ravishing Rafaella është gruaja e yllit të Zenitit, Alex Witsel, i cili do të përballet me Benficën në Ligën e Kampionëv
SERIA A/ Objektivat e ekipeve të mëdha në merkaton e janarit (FOTO LAJM) Më 4 janar do të hapet zyrtarisht merkato e dimrit, e cila mund të jetë vendimtare për sa i takon luftës për titullin n
Berlusconi në sulm për mesfushorin belg Milani duket se nuk do të mjaftohet në merkaton e janarit me rikthimin e Boatengut. Presidenti Silvio Berlusconi ka rikt
PRAPASKENA/ Ja kush e frenoi blerjen e Witsel Milani u duk shumë pranë blerjes së mesfushorit Alex Witsel nga Zeniti, por në fund nuk u bë asgjë dhe dy orë para mbyll
Milni heq dorë nga Witsel, tani kërkon ... Milani prej kohësh, është në ndjekje të mesfushorit belg, Witsel, i cili është në listën e merkatos së daljes nga klubi
“Bomba” nga Rusia, Witsel kushton 100 mln euro Milani dhe Juventusi në Itali prej kohësh kanë shfaqur dëshirën për ta pasur të tyrin Alex Witsel, por sipas “Corriere D
Galliani mbyll derën: Ky lojtar nuk transferohet te Milani Axel Witsel nuk do të transferohet në Milan. Administratori i Milanit, Adriano Galliani është shprehur se mesfushori i Z
Milani bën goditjen e parë në merkato Milani duket gjithnjë e më pranë goditjes së parë në merkaton e verës. Sipas portalit belg “sundinfo.be”, kuqezinjtë kan