999 rezultate për

witch

Ish-mbrojtësi anglez ndërron jetë Ish-mbrojtësi i Anglisë dhe Ipswitch Town, Kevin Beattie, ka vdekur sot në moshën 64-vjeçare. Klubi i Ipswitch Town k
“SwitchOff” programi që kujdeset për fëmijën tuaj Aplikacioni më i mirë që një prind mund të përdor padyshim është “SwitchOff”, cili është një dorë e padukshme kujdesi
Vin Diesel surprizon me pamjen, ndryshime për filmin e ri (FOTO LAJM) Për shkak të një roli të ri, aktori Vin Diesel është shfaqur me flokë dhe mjekër. Teksa jemi mësuar me një pamje tjetër,
Bruna pozon dhe qesh për Neymar (FOTO LAJM) Pavarësisht se nuk mundi të fitojë spektaklin "Dança dos Famous" në Brazil, ose "Dancing with the Stars", Bruna Marquezi
Dos Santos vlerson ofertat ndaj tij Ylli Meksikan Giovani dos Santos ka pranuar se ka disa oferta mjaft të mira derisa bëhet gati të përfundon aventurën e t