999 rezultate për

windsor

Ndihmësi infektohet me Covid-19, Mbretëresha merr menjëherë vendimin Një nga punonjësit e stafit të Pallatit Mbretëror ka rezultuar i prekur me koronavirus. Me të mësuar këtë, Mbretëresha E
E gjithë bota i kërkon pas djegies të katedrales, vjen një lajm nga babai dhe vajza Një fotografi e babait me të bijën e saj përpara katedrales së Notre Damit, disa minuta përpara se ajo të përfshihej nga
Atë e bijë po loznin para katedrales “Notre Dame”, lajmi për ti gjetur ka marrë dhenë Një lutje për të gjetur dy njerëz të fotografuar para katedrales Notre Dame disa minuta para se të vërshohej nga zjarri,
Si të lidhni shumë lehtë kravatën (VIDEO) Si ta lidhni kravatën mund t’ju duket pyetje e thjeshtë për ata të cilët e bëjnë këtë çdo ditë, por për ata të papërvojë
Të ftuarit mbërrijnë për dasmën, Harry niset drejt Windsor (FOTO LAJM) Sot është dita që Princ Harry dhe Meghan Markle do të martohen dhe dhëndri është tashmë në rrugën e tij drejt Kështjellë
Nga kapuçinot tek maskat, mësoni gjithçka mbi dasmën mbretërore Kapuçinot me imazhin e Harry dhe Meghan që dominojnë mbi shkumë; flamujt anglezë me dy bashkëshortët e ardhshëm të qeshu
Martesa e Harryt dhe Meghanit do të tërheqë më shumë se 100 mijë turistë Martesa e princit Harry dhe Meghan Markle, më 19 maj, do të tërheqë më shumë se 100 000 vizitorë në kështjellën Windsor,
Martesa e Harryt dhe Meghanit do tërheqë 100.000 turistë Martesa e princit Harry dhe Meghan Markle, më 19 maj, do të tërheqë më shumë se 100 000 vizitorë në kështjellën Windsor,
Edhe ju mund të bëheni pjesë e dasmës së Princ Harry dhe Meghan! (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle do të ftojnë më shumë se 2.000 persona me fatnga publiku në Windsor Castle për të parë ar
Zvicra befason Irlandën e Veriut në "Windsor Park" Zvicra ka befasuar Irlandën e Veriut në "Windsor Park" duke marrë një fitore të rëndësishme me rezultatin minimal 0-1.
Cili është mbiemri i anëtarëve të familjes mbretërore? Familja Mbretërore Britanike jeton jetën e tyre në sy të publikut, po ka diçka që jo shumë njerëz e dinë: mbiemrin. K
Mbreteresha shofere, Elisabetta duke ngare nje Jaguar Ka habitur me këto imazhe që qëndrojnë në faqet kryesore te mediave angleze. Pasi mori pjese ne një ndeshje të luajtur n