999 rezultate për

wilmots

Belgjika shkarkon trajnerin Paraqitjet aspak të mira të Belgjikës në Kampionatin Europian kanë detyruar Federatën e Futbollit të shkarkojë trajnerin
Van Gaal trajneri i ardhshëm i Belgjikës? Pas shkarkimit nga stoli i Manchester United në fundt të sezonit të kaluar, mediat holandeze raportojnë se 64-vjecari, L
Januzaj te Kosova? Ja si përgjigjet trajneri i Belgjikës Disa ditë më parë mediat belge kishin në qendër të vëmendjes futbollistin me origjinë kosovare, Adnan Januzaj, ndërsa po
"Argjentina ka Messin? Ne kemi Hazard" Marc Wilmots nuk i druhet aspak Argjentinës. "Albiceleste" ka në skuadër një yll si Lionel Messi megjithatë ky fakt nuk
Wilmots: Fitore historike, Klinsmann: Howard fenomenal Një fitore historike. Kështu e pagëzoi trajneri i Belgjikës, Marc Wilmots suksesin kundër amerikanëve dhe ka të drejtë s
Belgjikë-SHBA, sërish stol për Januzaj? (FOTO LAJM) Përveç ndeshjes së ora 18:00 ku e gjithë vëmëndja do të jetë te Lionel Messi dhe shqiptarët e Zvicrës, në ora 22:00 luhe
Belgët frikë për Januzajn: Mund të zgjedhë Kombëtare tjetër Në përballjen e parë me Algjerinë në Grupin H, trajneri i Belgjikës Marc Wilmots bëri tre zëvendësime në pjesën e dytë,
Në Belgjikë me një super-makinë dhe me Abedinin (FOTO LAJM) Talenti i Manchester Unitedit Adnan Januzaj do të jetë pjesë e Kombëtares së Belgjikës në Botërorin "Brazil 2014", vetëm
Wilmots "i mbyll" gojën Mirallas: Për Januzaj vendos unë! Trajneri i Belgjikës, Mark Wilmost i tërheq vëmendjen sulmuesit të Evertonit, Kevin Mirallas për çëshjten “Januzaj”. 45-
Wilmots: Ja si e binda Januzajn Adnan Januzaj vijon të përbëjë lajm edhe pas vendimit të tij për t'iu bashkuar kombëtares së Belgjikës. Pas belgut të Ev
Januzaj në Botëror? Wilmots: S'e kam vendosur Zgjodhi Belgjikën duke ia mbyllur derën përfaqësueses kuqezi, por mund të mos udhëtojë drejt Brazilit për Kupën e Botës.
Belgjika, Januzajn nuk e duan në Botëror Vendimi i Adnan Januzajt për të zgjedhur Belgjikën si përfaqësuesen e tij, ka krijuar pakënaqësi jo vetëm në Shqipëri, p
Adnan Januzaj zgjedh Belgjikën! Përzgjedhësi i përfaqësueses belge, Marc Wilmots ka deklaruar sot se Adnan Januzaj, ka vendosur që t'i bashkangjitet kom
Hazardin para Messit e Ronaldos Trajneri i Belgjikës, Marc Wilmots, ka pohuar se ai do të preferonte që Eden Hazard të jetë në ekipin e tij para Lionel