999 rezultate për

willian

Chelsea kërkon 80 milionë euro për Willian Chelsea po mendon që merkaton e verës të bëj revolucion. Largimi i parë nga skuadra londineze pritet të jetë Willian,
Gazetari anglez: Këta lojtar duhet të largohen nga Chelsea Chelsea u deklasua dje nga Manchester City me rezultatin 6-0në "Etihad Stadium". Sipas gazetarit të Daily Telegraph,
PSG synon transferimin e yllit të Chelseat Paris Saint Germian po vazhdon të punojë në përforcimin e skuadrës për sezonin e ri. Kampionët francezë po synojnë tr
Willian: E ardhmja ime është te Chelsea Willian e ka qartësuar të ardhmen e tij në Chelsea pas golit të fitores që e shënoi ndaj Newcastle për 2-1 të shtunën në
E kërkon Barcelona, Willian merr vendimin Mesfushori brazilian i Chelsea, Willian, ka reaguar sot pas zërave të shumtë në adresën e tij, se do të largohet nga "bl
Barcelona nuk dorëzohet, kërkon përsëri sulmuesin e Chelseat Barcelona ka shfaqur përsëri interesimin për brazilianin e Chelseat, Willian Borges Da Silva. Skuadra katalonase ësht
Super Willian, Chelsea kalon në avantazh ndaj MOL Vidit (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj MOL Vidit në "Groupama Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi brazilian, Willian
Barcelona kërkon shkëmbim Malcom-Willian Barcelona vazhdon ta ndjek dhe ta pëlqej yllin brazilian të Chelseat, Willian. Skuadra katalanase ka në radarin e tij yl
Chelsea i falet Willianit, londinezët fitojnë minimalisht ndaj grekëve (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj PAOK me rezultatin minimal, 0-1 në "Toumba Stadium". Goli i fi
Willian bën deklaratën e bujshme mbi Barcelonën Willian ka mohuar spekulimet se kishte kërkuar transferimin te Barcelona, gjatë afatit kalimtar të verës. Sulmuesi br
Ylli i Chelseas u vetëofrua, por Reali e refuzoi Real Madrid ka qënë lidhur fortë pas yllit së Chelseas, Eden Hazard por ky transferim nuk u realizua kurrë pavarësisht t
Habit lojtari i Chelseas: Do isha larguar unë nëse Conte do të qëndronte Mesfushori me tipare sulmuese i Chelseas, Willian ka deklaruar së fundmi se po të kishte qëndruar Conte ai do të largohe
Willian: Shpresoj që Sarri nuk është si Conte Willian ka pranuar se “ai shpreson që Maurizio Sarri nuk është si Antonio Conte”, duke goditur kështu ish trajnerin e Ch
Willian: Jam i lumtur te Chelsea Është folur pothuajse për një muaj se lojtari i Çelsit, Uillian do të largohet nga klubi londinez. Shumë skuadra ish
Willian nis hetime për letrën e falsifikuar me nënshkrim të tij Ylli i Brazilit dhe Chelseat ka nisur një hetim për një nënshkrim të falsifikuar të tij në një dokument që “ka qarkullua
United i "rrëmben" Barçës sulmuesin e Chelseas Barcelona prej ditësh është në kërkim të mesfushorit të avancuar Willian që luan për Chelsean por edhe pse ka parashtrua
Luiz: Nuk do të lejoj që Willian të largohet nga Chelsea David Luiz është duke e bërë pjesën e tij për ta mbajtur Willianin në Chelsea, derisa edhe i ka kërkuar klubit të mos e
Chelsea refuzon edhe ofertën e tretë të Barcelonës për Willian Chelsea ka refuzuar ofertën e tretë të Barcelonës për yllin brazilian, Willian. Gjiganti spanjoll është në kërkim të
Barcelona nuk i ndahet lojtarit të Chelseas, shkon me ofertë të re Vendi bosh që ka lënë Iniesta te Barcelona nuk është zëvendësuar ende, por klubi ka një objektiv dhe duket se nuk do të
"Ylli" i Chelseas arrin marrëveshjen me Barcelonën" Barcelona që prej largimit të Iniestas është në kërkim të një mesfushori të denjë për ta zëvendësuar. Mesa duket Blau