E FUNDIT/ Përsëri hidhet gaz lotsjellës, deputetët mund të largohen me forcë
999 rezultate për

williams

Robbie Williams: “Kam një sëmundje në kokë që do të më vrasë” Ish pjesëtari i grupit ''Take That'', Robbie Williams në një intervistë për “The Sun” ka treguar për problemet e tij men
Serena Williams pas një mungese të gjatë rikthehet në tenis Tenistja amerikane, Serena Williams do të bëjë rikthimin e saj në tenis për herë të parë që nga muaji janari i këtij vit
Williams del e pafajshme nga policia Tenistja amerikane, Venus Williams nuk ka dal fajtore për vdekjen enjë të moshuari në një aksident rrugor Tenistja e
Robbie Williams tregon se ka fjetur me tre anëtare të Spice Girls Robbie Williams ka treguar se nuk ka fjetur me 4 nga 5 femrat e Spice Girls siç është përfolur por ai ka zbuluar se ka f
Studiuesi Williams mbështet tezën shqiptare: Pellazgët janë paraardhësit e tyre George Fred Williams më 1914 ka shkruar: “Po të kthehemi në parahistori, para se rapsodët homerikë t’u këndonin hyjnive
Kubica mund të zërë vendin e Massa te Williams Robert Kubica mund të rikthehet vitin tjetër sërish në Formula 1, për të pilotuar një nga dy makinat Williams. Piloti po
Serena Williams flet për komplikacionet që kishte vajza e saj kur lindi (FOTO LAJM) Edhe pse u duk se Serena Williams ishte shumë e lumtur dhe lindi pa probleme në fakt ajo ka zbuluar ditën e sotme se g
Serena Williams bëhet nënë për herë të parë Tenistja Serena Williams e cila ka qenë edhe kampione bote, ka sjellë në jetë vajzën e saj, në spitalin e West Palm Bea
Interi interesohet për brazilianin Interi është i interesuar për brazilianin Williams. Nga SportItalia thuhe se, Interi është shumë i interesuar për nën
Dezertori i ISIS: Grupi terrorist vret këdo që argumenton me ta Forcat Irakiane ndodhen në qytetin e vjetër historik të Mosulit, një nga pikat më të forta të ekstremistëve. Luftëtar
Super Serena Williams, triumfon në "Australian Open" dhe vendos rekord Serena Williams fiton “Australian Open”, duke e çuar në 23 numrin e titujve Grand Slam në karrierë, për të kaluar më në
Pharrell Williams nxit gratë të votojnë për Clinton: “Ajo mund të jetë e pandershme, por edhe ju ashtu jeni ” Muzikanti i mirënjohur në SHBA Pharrell Williams ka nxitur të gjitha gratë amerikanë të përkrahin Hillary Clinton për p
Shokon Robbie Williams: Kam përdorur botoks (FOTO LAJM) Robbie Williams ka zbuluar sekretin e tij ndërsa ka thënë se ka përdorur botoks si edhe i është nënshtruar një ndërhyr
Shtëpia e “Mrs. Doubtfire” del në shitje Shtëpia e filmit të famshëm, e që ka marrë një jehonë të madhe edhe në Shqipëri, “Mrs. Doubtfire”, ka dalë në shitje.
Robbie Williams me një album të ri Pas një shkëputjeje 3-vjeçare, këngëtari Robbie Williams rikthehet në industrinë e muzikës me albumin e tij të ri të tit
Prekëse/ Ja vogëlushi që ka lindur me organet jashtë trupit (FOTO LAJM) Ethan Suglo nga Gana, vuan nga një sëmundje e rallë e quajtur Exomphalos, që do të thotë se organet e tij janë jashtë ba
Serena Williams bëhet mbretëreshë për herë të 7-të në Wimbledon Serena Williams fitoi për herë të shtatë turneun e Wimbledon duke mundur në finale Angelique Kerber pas 1 orë e 23 minut
Dashnorja xheloze vret gruan e të dashurit dhe e ther 40 herë me thikë Një dashnore xheloze fillimisht ka paralizuar gruan e të dashurit të saj me një revole elektrike, para se ta vriste me p
Uellsi-Belgjika, ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Uellsi ka qenë padyshim surpriza e Euro 2016. Uellsinët kanë eliminuar në çerekfinale të evropianit Belgjikën pas fi
Muguruza surprizon Serenën, fiton "Roland Garros" (VIDEO) Garbine Muguruza fiton grand slemin e Roland Garros për femra, duke mundur 2-0 (7-5, 6-4) në finale tenisten amerikane S