999 rezultate për

william

Si rrallëherë, Princi William flet për dhimbjen që i shkaktoi humbja e së ëmës (FOTO LAJM) Princi William dhe Dukesha Kate janë izoluar në shtëpinë e tyre në Anmer Hall së bashku me fëmijët. Megjithatë ata nuk e
Një detaj i vetëm nga Kate dhe William lumturon ndjekësit e pallatit mbretëror (FOTO LAJM) Një ndryshim i fundit në llogarinë në ‘Twitter’ të Kate Middleton dhe Princ William i ka gëzuar pa masë ndjekësit e dysh
Babai iu infektua me Covid-19, flet për herë të parë Princi William Princi William ka folur për herë të parë rreth babait të tij, princit Charles i cili pak javë më parë u prek nga koronav
Ushqimet që duhet të shmangni në kohë virusesh Kemi lexuar gjatë për ushqimet që forcojnë imunitetin edhe para se koronavirusi të bëhej kryefjalë e aktualitetit. Sipas
William "sinjale" Juventusit: Sarri ka ide të mira Fantazisti brazilian Willian ka një kontratë të vlefshme deri në qershor të këtij viti me Chelsean dhe duket se pas përf
Ushqimet që duhet të shmangni në kohë virusesh Kemi lexuar gjatë për ushqimet që forcojnë imunitetin edhe para se koronavirusi të bëhej kryefjalë e aktualitetit. Sipas
William i qëndron besnik Chelsea: Do mbyll sezonin pavarsisht kontratës Willian thotë se ai nuk do të kishte "problem" të vazhdojë të luajë për Chelsea përtej korrikut nëse sezoni 2019/20 zgja
Të fiksuara pas William Levyt? Aktori sapo i shkruajti Delinda Dishës (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha ka publikuar disa orë më parë një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, një
Ushqimet që duhet të shmangni në kohë virusesh Kemi lexuar gjatë për ushqimet që forcojnë imunitetin edhe para se koronavirusi të bëhej kryefjalë e aktualitetit. Sipas
Si është gjendja? Harry, Meghan, William dhe Kate shfaqen së bashku pas shumë kohësh (FOTO LAJM) Më në fund, Kate, William, Harry dhe Meghan u shfaqën së bashku në Commonëealth Day Service. Prej shumë kohësh nuk i shi
Nuk pritej! William Levy dhe Elizabeth Gutierrez i japin fund martesës (FOTO LAJM) William Levy dhe partnerja e tij, Elizabeth Gutierrez janë ndarë! Mediat e huaja shkruajnë se dyshja prej muajsh ka p
Ka një arsye pse Princi William dhe Kate nuk dalin kurrë në publik të kapur prej dore (FOTO LAJM) Princ William dhe Kate Middleton janë përkufizimi i çiftit perfekt. Ata jo vetëm kanë respekt shumë të madh për njëri- t
Shpërthen "Air Albania", Partizani në avantazh (VIDEO) Partizani ka zhbllokuar shifrat që në minutën e 2 ndaj Tiranës. Braziliani Melo Me një goditje fluturimthi nga jashtë
William ende nuk e di të ardhmen e tij, ofertat e Chelseas nuk i pëlqejnë Ylli brazilian i Chelsea ka folur së fundmi mbi të ardhmen e tij, e cila mbetet e paqartë edhe për vetë lojtarin, kontra
Shpërthen Kate Middleton: Nuk e shoh dot William-in të trishtuar, dhe ja kush e ka fajin (FOTO LAJM) Në gjithë këtë zhurmën mediatike që kanë krijuar Meghan Markle dhe princi Harry, të gjithë duken se e kanë dhënë mendimi
Partizani ndëshkon Bylisin ende pa filluar (VIDEO) Parizani ka zhbllokuar shumë shpejt ndeshjen ndaj Bylisit e cila po luhet në "Air Albania Stadium". Për vendasit ka s
Ka një arsye pse Princi William dhe Kate nuk dalin kurrë në publik të kapur prej dore (FOTO LAJM) Princ William dhe Kate Middleton janë përkufizimi i çiftit perfekt. Ata jo vetëm kanë respekt shumë të madh për njëri- t
Fotot që kanë turpëruar dukeshën, "tapë" në klub nate me mini fustan (FOTO LAJM) Princi William dhe Kate Middelton janë prindër të tre fëmijëve dhe gjithmonë jemi mësuar t’i shohim familjarë dhe me një
Pse Princi William nuk e mban unazën e martesës në gisht Është e vështirë të mos vesh re unazën e bukur të fejesës që Kate Middleton mban në gisht. Por a keni vërejtur ndonjëher
Barcelona insiston për William Jose, Sociedat i kthen përgjigje Ishte një nga alternativat më të mundshme për Barcelonën në këtë periudhë, por Real Sociedat nuk ka ndërmend të heqë dor