999 rezultate për

wijnaldum

Wijnaldum: Everton luajti shumë ashpër ndaj nesh Emocione, por edhe dhimbje në derbin mes Everton dhe Liverpool, pasi edhe pse kanë kaluar disa ditë nga sfida që përfund
Wijnaldum shpreh pakënaqësi ndaj Barcelonës: Nuk ishin serioz për mua Ylli i Liverpoolit Georginio Wijnaldum i ka adresuar spekulimet mbi të ardhmen e tij gjatë kësaj vere, duke potencuar se
Liverpool i ofron kontratë të re, Wijnaldum e refuzon Mesfushori i Liverpoolit, Georginio Wijnaldum ka refuzuar kontratën e re të ofruar nga skuadra aktuale Liverpool. Hol
Bllokohet kalimi i Wijnaldum dhe Depay te Barcelona Barcelona nuk do të ketë mundësi t’i transferojë Wijnaldum dhe Depay. Georginio Wijnaldum dhe Memphis Depay ishin dy
Wijnaldum nuk luan nga vendi, Barcelona hedh sytë nga Thiago Thiago Alcantara vazhdon të jetë lojtari që bënë Barcelonën të kalkulojë. Barcelona vazhdon të jetë aktive në merkato
Koeman kërkon katër yje te Barça Ronald Koeman ka kërkuar nga klubi që t’ia sigurojë katër transferime në javët e ardhshme para mbylljes së merkatos.
Wijnaldum shumë pranë transferimit te Barcelona Ginny Wijnaldum është shumë pranë transferimit te Barcelona teksa katalunasit pritet të paguajë 15 milionë euro. Hola
Liverpool cakton çmimin për Wijnaldum, nuk është problem për Barcelonën Gini Wijnaldum me shumë gjasë do të jetë lojtar i Barcelonës. Që kur Ronald Koeman shkoi në stolin e Barcelonës, Geor
Koeman përgatit transferimin e radhës, gati ylli i Liverpool Georginio Wijnaldum ka shumë mundësi të jetë transferimi i radhës i Barcelonës. Mundo Deportivo të premten e kaluar k
Liverpooli "ndan mendjen" mbi të ardhmen e Wijnaldum Ekipi i Liverpool ka marrë një vendim për të ardhmen e mesfushorit holandez, Gerogino Wijnaldum. Sipas ‘The Guardian’
Wijnaldum "tremb" Liverpoolin, nuk e ka të sigurtë të ardhmen Mesfushori i Liverpool, Georginio Wijnaldum thotë se nuk do të nxitohet të vendosë të ardhmen e tij. Holandezi ka kat
Një super predhë, shikoni golin e Wijnaldum që kaloi Liverpool-in në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Shefield United e Liverpoolit. Georginio Wijnaldum ka shënuar një gol të b
Holanda befason Van Dijk dhe Wijnaldum pas triumfit në Champions League (VIDEO) Nuk ka pushim për futbollistët e Liverpoolit. Shumica prej tyre pas triumit në Champions League ndaj Tottenhamit, janë b
Ishte "live" në Instagram, yllit të Liverpool i bie telefoni në tokë duke festuar (VIDEO) Pa Georginio Wijnaldum, Liverpool nuk do të kishte fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon. Mesfushori holandez erdhi ng
Wijnaldum: Nuk kam folur për rinovimin, mendoj për të dhënë më të mirën Georgino Wijnaldum ka folur për të ardhmen e tij tek Liverpooli. Holandezit të cilit i skadon kontrata në vitin 2021 ka
Wijnaldum merr pilulë para ndeshjes, në Gjermani lindin dyshimet (VIDEO) Georginio Wijnaldum, zhvilloi një ndeshje mjaft të mirë dje në mbrëmje kundër Bayern Munich por përpara fillimit të nde
Shaqiri e nis nga fillimi, formacionet zyrtare: Liverpool - Arsenal Liverpool dhe Arsenal do të përballen sot me njëra-tjetrën në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për javën e 20 të Premi
Mesfushori holandez tregon se si kishte refuzuar Tottenhamin Mesfushori i Liverpoolit, Gini Wijnaldum, ka pranuar se e kishte refuzuar Tottenhamin për t’iu bashkuar me "The Reds" në
Wijnaldum supergol me kokë, kalon në avantazh Liverpool-in (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Tottenhamit në një ndeshje të Premierligës në Wembley. Mesfushori holandez Wijnal
Moment qesharak, Griezmann i heq tutat mesfushorit kundërshtar (VIDEO) Franca dhe Holanda u ndeshen me njëra-tjetrën në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Gjelat fituan 2-1 ndaj Tulipan