west

Besart Berisha shënon golin e fitores në debutim (VIDEO) Besart Berisha është rikthyer në fushën e lojës pas gati 1 viti, ku kishte luajtur për Hiroshiman në kampionatin japonez
Pastër dhe saktë: Kështu duket Armina Mevlani nuse! (VIDEO) Armina Mevlani, ndonëse karakterizohet nga ëmbëlsia në pamje, nuk ka asnjë lidhje me fustanet e princeshave kur bëhet fj
Vijon kriza, West Ham turpëron Manchester United (VIDEO) Vijon kriza te skuadra e Manchester United. Djajtë e Kuq janë turpëruar në transfertë nga West Ham duke zhvilluar një nd
West Ham-Manchester United, "Djajtë e kuq" e mbyllin në disavantazh pjesën e parë (VIDEO) Manchester United e ka mbylluar në disavantazh pjesën e parë në transfertë ndaj West Ham, shkruan Albeu.com. Është Ya
"Nuk bën foto me të bijën se është mbipeshë", reagon Donald Trump (FOTO LAJM) Asistentja tashmë e shkarkuar e Donald Trump, Madeleine Westerhout e cila në një bisedë jo formale me gazetarët teksa k
Kim Kardashian tregon si e humbi kohën kot me burra të tjerë para se të takonte Kanye West (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka pranuar që ka humbur kohë kot me burra të tjerë, ndërsa intervistohej nga bashkëshorti i saj Kanye Wes
"Mëngjeset e mia me Tos Baxhakun, tek Bar 'West'!" Nga Alfred Peza Mëngjeset e shumë viteve të mia të para në gazetari, do të ishin më të varfra, pa ritualin gati relig
Ajeti flet për herë të parë pas kalimit tek West Ham Sulmuesi me prejardhje kosovare, Albian Ajeti, është shprehur shumë i lumtur me transferimin e tij nga Baseli në West Ha
Media britanike: Ajeti, së shpejti tek West Ham Albian Ajeti, mund ta vazhdojë karrierën e tij në Premier League, pasi që për të është interesuar West Hami sipas DailyM
Klubi i njohur i Premier League hap "thesin" për Ajetin Sulmuesi shqiptar, Albian Ajeti po kalon një moment të mirë në Zvicër te Bazeli dhe ka rënë në fokusin e shumë ekipeve t
Klubi i madh anglez përgatit ofertën për Xherdan Shaqirin Xherdan Shaqiri nuk po arrin të gjejë një vend titullari në formacionin e Liverpoolit. Shqiptari nga Kosova, në fazën
Pas grindjes me Tati Westbrook, ylli i YouTube humbet 2 milonë ndjekës (FOTO LAJM) Ylli i YouTube James Charles ka humbur më shumë se dy milionë ndjekës, duke përfshirë Kylie Jenner dhe Kim Kardashian.
Prag Ajax-it, Tottenahm merr lajme të mira, titullari në stërvitje Tottenham ka marrë një lajm shumë të mirë në prag të gjysmëfinales së Champions League ndaj Ajax pasi Moussa Sissoko ësh
Ekzekutoi ndryshe penalltitë, Pogba tregon sekretin Mesfushori i Manchester United shënoi dy gola nga pika e bardhë e penalltisë në fitoren e të shtunës të "Djajve të Kuq"
Penalltitë i japin fitoren Manchester United (VIDEO) Manchester United ka vuajtur, por në fund ka fituar 2-1 ndaj londinezëve të West Ham në sfidën javës së 34-të Premier L
Manchester United kalon përsëri në avantazh përballë West Ham (VIDEO) Manchester United ka arritur të kalojë përsëri në avantazh përballë Ëest Ham fal një penalltie të dytë të ekzekutuar për
West Ham barazon rezultatin në “Old Trafford” (VIDEO) Asnjërave prej skuadrave nuk u intereson barazimi. Pas një pjese të parë të mbyllur me avantazhin minimal të vendasv
United kalon në avantazh përballë West Ham (VIDEO) Manchester United kaa arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Ëest Ham në minutën e 20’ falë një penalltie të ekzekutu
United në garë për top katërshen,kërkon fitoren përballë West Ham, formacionet zyrtare Disfata me rezultat 2:1 e Manchester Unitedit ndaj Wolves bëri që "Djajtë e kuq" të mbeten më prapa në betejën për top k
Lufta për Champions, Manchester United për fitore ndaj West Ham Manchester United nuk i ka humbur shpesat për një vend në Ligën e Kampioneve sezonin e ardhshëm. Skuadra e Solakjaer