999 rezultate për

west

Pogba nuk ishte në listën e lojtarëve ndaj West Bromwich, Solskjaer tregon arsyen Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se mesfushori Paul Pogba, mungoi ndaj West Brom sepse ësht
Manchester United i mjafton një penallti i Fernandes ndaj West Bromwich (VIDEO) Manchester Unitedi ka arkëtuar me mjaftë vështirësi pikët e plota në shtëpi ndaj West Bromwich Albion. "Djajtë e Kuq"
Kim Kardashian apo Kylie Jenner? Këto foto bënë lëmsh rrjetin (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka bërë lëmsh gjithë rrjetin me disa foto të publikuara së fundmi në rrjete sociale. Ylli i Kepeping Up W
Harry Kane i jep fitoren Tottenhamit në minutat e fundit (VIDEO) Tottenhami në fund ka arritur të arkëtojë pikët e plota kundër West Bromwich Albion duke fituar me rezultat minimal 0 –
Kanye West pranon humbjen dhe bën deklaratën e papritur Kandidati surprizë në zgjedhjet presidenciale 2020 në SHBA ishte reperi Kanye West. Edhe pse numërimi në të gjitha shtet
Kanye West pranon humbjen në zgjedhjet e vitit 2020 Reperi Kanye West ndau përvojën e tij të parë të votimit në mediat sociale, duke postuar në ‘Twitter’: “Zoti është kaq i
Kanye West merr 60 mijë vota: Votoj për dikë të cilit i besoj vërtet, vetes time Kanye West ka thënë se nuk ka votuar më parë në zgjedhjet e SHBA, por kësaj here që ishte kandidat, ka votuar për veten
Liverpool fiton me përmbysje ndaj West Ham dhe kap kreun (VIDEO) Liverpool ka marrë fitore edhe në përballjen kundër West Ham United. ‘Reds’ kanë shënuar fitore me rezultatin 2:1, du
Liverpooli përmbys rezultatin ndaj West Ham (VIDEO) Liverpoo ka arritur të përmbysë rezultatin ndaj West Ham Pas golit të barazimit nga Salah i cili u fut në pjesën e dy
Befasohet Liverpool, West Ham zhbllokon rezultatin (VIDEO) Liverpool është befasuar nga West Ham në minutat e para të takimit. Fornals ka dërguar topin në rrjetë që në minutën
Manchester City "ngec" sërish në kampionat, këtë herë nga West Ham (VIDEO) Manchester City nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim në udhëtim te West Ham, në kuadër të xhiros së gjashtë t
Barazim shokues ndaj West Ham, ky është reagimi i Mourinhos Jose Mourinho, trajneri i Tottenham, as që mund ta besonte atë që i ndodhi skuadrës së tij në derbin kundër West Ham Uni
2 gola në 8 minuta, Tottenham e nis furishëm ndaj West Ham (VIDEO) Tottenham e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj West Ham. Skuadra e Mourinhos ka shënuar 2 gola të shpejtë me Son dhe Ka
Formacionet zyrtare, Tottenham-West Ham (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit londinez Tottenham-West Ham. Spurs kërkojnë fitoren me Gareth Bale, i ci
Weston McKennie rezulton pozitiv me Covid-19, izolohet Juventusi Mesfushori i Juventusit Weston McKennie ka rezultuar pozitiv me Covid-19 njofton Juventus. Tani e gjithë skuadra bard
RËNDITJA/ 20 portierët në Premier League, nga më i dobëti tek ai më i miri Chelsea më në fund e ka transferuar zëvendësuesin e Kepa Arrizbalagas dhe duket se blutë më në fund do të shpëtojnë nga
Me bikini minimaliste, Kim Kardashian ia bën më të vështirë ndarjen Kanye West (FOTO LAJM) Pavarësisht se po kalon një periudhë krize në martesën e saj me Kanye West, Kim Kardashian, vijon që të fokusohet te vet
Arsenali mposhti me vështirësi West Ham, Arteta: Ishim me fat Trajneri i Arsenal, Mikel Arteta, ka dhënë komentet e tij pas ndeshjes ndaj West Ham United. Arsenal fitoi 2:1, falë
Arsenal mposht me vështirësi West Ham, Artetan e nderojnë zëvendësimet (VIDEO) Edward Nketiah i ka siguruar tri pikë skuadrës së Arsenal. Arsenal kanë marrë tri pikët e radhës në Premierligë, por
Everton i "frikshëm" këtë sezon, triumfon me goleadë ndaj WBA (VIDEO) Everton ka marrë suksesin e dytë radhazi në po kaq ndeshje të kampionatit, teksa pas fitores minimale 0-1 në Londër ndaj