999 rezultate për

wesley

Wesley Sneijder: Mund të bëhesha si CR7 dhe Messi, por nuk kisha dëshirë Të jesh në nivelin e Lionel Mesit dhe Kristiano Ronaldos është thuajse e pamundur. Të dy ata kanë dominuar futbollin për
Ish-bashkëshortja e Wesley Sneijder skena "hot" (FOTO LAJM) SYolanthe Cabau, ish bashkëshortja e holandezit Wesly Sneijder e ka xhiruar së fundmi një set fotografik ku shfaqet mjaf
Wesley Clark: Kosova e meriton të jetë pjesë e BE-së, SHBA pranë jush Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është takuar edhe me gjeneralin amerikan, Wesley Clark. Thaçi ka falënderuar Clark
Njihuni me Wesley Clark, gjenerali që nënshtroi Serbinë Dje është shënuar përvjetori i njëzetë i bombardimeve të NATO-s ndaj Serbisë që ndaloi luftën në Kosovë. Kur kujtohet k
"Shkatërrova çdo gjë", Sneijder flet për divorcin me Yolanthe Cabau (FOTO LAJM) Ish futbollisti i Interit Wesley Sneijder u vu në qëndër të mediave roze pak ditë më parë, teksa bëri bujë divorci me m
Wesley Sneijder i jep fund martesës 9 vjeçare me Yolanthe Cabau (FOTO LAJM) Wesley Sneijder dhe Yolanthe Cabau vendosën të divorcoheshin pas pothuajse nëntë vitesh martesë, shkruan Albeu.com. L
Befason Holanda, grumbullon yllin veteran në kombëtare edhe pse kishte lajmëruar tërheqjen Holanda ka publikuar të mërkurën listën paraprake me 34 futbollistët për miqësoren ndaj Perusë më 6 shtator dhe ndeshjen
Gruaja e futbollistit të njohur ngre temperaturat (FOTO LAJM) Gruaja e futbollistit të njohur holandez Wesley Sneijder, duket se është një femër shumë simpatike. Yolanthe Cabau d
Clark ironizon politikanët kosovarë: Kush dëshiron pasuri të mos hyjë në politikë Ish-komandanti suprem i NATO-s, gjenerali Wesley Clark, i cili drejtoi fushatën e bombardimeve të NATO-s kundër forcave
Wesley Clark nesër vjen në Kosovë Ish-komandanti Suprem i Forcave Aleate të NATO-s në Evropë, Wesley Clark, do të qëndrojë nesër për vizitë në Kosovë.
Hollanda e Botërorit 2010-tës po ndryshon fytyrë, pas Robbenit edhe ky lojtar jep dorëheqjen Edhe një tjetër legjendë pas Arjen Robben ka dhënë dorëheqjen nga Kombëtarja hollandeze. Pas tij edhe Wesley Sneijder ka
INTERVISTË/ Kosova rrezikohet nga investimi i Gjeneralit Wesley Clark Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Pas formimit të institucioneve shtetërore të Kosovës është rikthyer përsëri Gjeneral
Liverpool e shikon si të pamundur Van Dijk-un pas fjalëve të Les Reed Shpresat e Liverpulit për të nënshkruar me Virgil Van Dijk janë paksuar pasi shefi i Southampton Les Reed, zbuloi se loj
Gjesti i ekipit tjetër ndez festën tek Liverpool Liverpooli po rrit përpjekjet e tyre për mbrojtësin e Southampton Virgil van Dijk, sipas Daily Mail. Raporti sugjeron
Momenti tmerrues, ariu sulmon gjuetarin që po e filmonte (VIDEO) Momenti i tmerrshëm ku një gjuetar u sulmua nga një ari i zi në Kanada, po bën xhiron e rrjetit. Richard Wesley, nga
Çfarë po ndodh? Një tjetër yll pas milionave të Kinës Një tjetër yll i futbollit duket se po joshet nga milionat që ka nisur të shpenzojë pa kriter liga kineze dhe mund ti ba
Sulmuesi brazilian vdes gjatë stërvitjes Sulmuesi i njohur Wesley Lopes ka vdekur papritur në fushën e lojës. Gjatë stërvitjes, 35-vjeçari pësoi një atak në zemë
Agjenti i Sneijder: Juve? I gatshëm të rikthehet në Serie A "Nëse do të vinte transferimi, Sneijder do të kthehej me shumë dëshirë në Serie A, ku ka arritur edhe sukseset e tij më
Wesley Sneijder do Juventusin "La Stampa" flet për të ardhmen e Wesley Sneijder, i cili, sipas gazetës torineze, do vetëm Juventusin. Fiton 6 milionë
Milan, agjenti i Sneijder: Do flas me Galarasaray-in, mjaft në pankinë Raporti mes Galatasaray dhe holandezit Wesley Sneijder bëhet gjithmonë edhe më i vështirë. Ish interisti nuk e ka përtyp