999 rezultate për

werner

E kërkonte gjithë Evropa, Werner tregon kush e bindi të transferohej te Chelsea Timo Werner ka deklaruar se Frank Lampard ka qenë arsyeja kryesore pse ai ka vendosur t’i bashkohet Chelseas. Gjerman
Rashica i shtrenjtë për Leipzig? Leipzig mund të mos e transferojë Milot Rashicën sipas raportimeve nga Bild. Klubi gjerman ishte në bisedime për ta t
Si e humbi Liverpool garën për Werner? E zbulon Owen Timo Werner ishte lojtari me vëmendjen më të madhe para transferimit te skuadra e Chelsea. Gjermani lidhej me një kal
Timo Werner tregon pse zgjodhi Chelsean Sulmuesi gjerman, Timo Werner, sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e Chelseat të Londrës. Për futbollistin që spikati
Ky është lojtari i Chelsea që bindi Werner të transferohej në Londër Sulmuesi gjerman, Timo Werner nga sezoni I ardhshëm do të jetë futbollist i skuadrës angleze, Chelsea. Ai ishte shumë
Me Werner e Ziyech, ky do të jetë formacioni i frikshëm i Chelsea për sezonin e ardhshëm Pas përfundimit të marrëveshjes për transferimin e Hakim Ziyech nga Ajax, Chelsea tani kanë arritur marrëveshje për bler
Firmosi me Chelsea, këto janë fjalët e para të Timo Werner Gjermani ka nënshkruar një marrëveshje pesë-vjeçare me skuadrën londineze, ka njoftuar klubi. Chelsea ka paguar 53 mi
ZYRTARE/ Werner nënshkruan me "blutë e Londrës" Gjermani ka nënshkruar një marrëveshje pesë-vjeçare me skuadrën londineze, ka njoftuar klubi. Chelsea ka paguar 53 mi
Werner dëshiron të kalojë sa më parë te Chelsea, Leipzig rrezikon ta humbasë për Champions 24-vjeçari do të përfundojë sezonin e Bundesligës në vetëm 11 ditë, por ai nuk është i gatshëm të kthehet dhe të luajë n
Chelsea i fiksuar pas sulmuesve gjerman, pas Werner interesohet edhe për Havertz Chelsea i Londrës "mbret" i merkatos në kohë pandemie. Klubi i kryeqytetit anglez duket se nuk po e vuan aspak krizën fi
Leipzig "dorëzohet" për Werner: Tani topi është në fushën e sulmuesit, presim 60 milionët Timo Werner po kalon javët e fundit te Leipzigu në Bundesligë. Pas zërave të shumtë, edhe pse ende jozyrtarë, që e çojnë
"Çmendet" Abramovich, blen pikturë sa dyfishi i çmimit të Wernerit Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Chelsea ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Leipzig, Timo Werner. Sipas k
Werner marrëveshje me Chelsea? Reagon Leipzig: Nuk na ka kontaktuar askush Dy ditë më parë u raportuar se Timo Werner kishte arritur akordim me Chelsean dhe vetëm pas përfundimit të Bundesligës,
Klopp shpreh hapur simpatinë për Werner dhe Havertz: Dy lojtarë të mrekullueshëm Dyshja gjermane, Timo Werner e Kai Havertz janë dy lojtarët e Bundesligës që po tërheqin vëmendjen më të madhe para merk
Trajneri i Leipzig reagon për situatën e Werner: Sulmuesi nuk shqetësohet për zërat që e lidhin me Chelsea Ylli i kombëtares së Gjermanisë dhe skuadrës së Leipzig raportohet të ketë arritur marrëveshje me ‘Blutë’ e Londrës.
Werner te Chelsea? Leipzig mohon gjithçka Timo Werner ka qenë lojtari në qendër të vëmendjes gjatë kësaj fundjave, me lojtarin që thuhet të ketë arritur marrëvesh
Rashica te Leipzig? Zëvendëson Werner Milot Rashica, mund ta zëvendësojë Timo Wernerin në Leipzig. Ky ekip duket se e ka gjetur pasardhësin e Timo Wernerit
Chelsea bie dakord të japë Werner te Liverpool Liverpooli nuk do të rivalizojë Chelsean për transferimin e sulmuesit të RB Leipzig, Timo Werner. Shumë media në Angl
E kërkon gjithë Evropa, Werner ka edhe 13 ditë kohë për të gjetur ekipin e ri Pak para shpërthimit të krizës së koronavirusit, transferimi i tij te Liverpool praktikisht dukej e kryer. Ylli i Kombët
Trajneri i Leipzig "dorëzohet": Nuk mund të bëj më asgjë për Werner Timo Werner është shumë pranë largimit nga Leipzigu dhe ky fakt u pranua edhe nga trajneri i skuadrës, Nagelsmann, në pë