E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
999 rezultate për

werder

Rashica shënon dhe i siguron barazimin Wenderit Rashica ka shënuar gol në minutat shtesë të lojës, nga penaltia. Me këtë gol kosovari i ka sigurar barazimin skuadrës
Viti 2019 është i Milot Rashicës, Werder Bremen publikon statistikat e yllit kosovar Milot Rashica është rikthyer nga lëndimi në mënyrën më të mirë të mundshme. Ylli nga Kosova realizoi në ndeshjen e pa
Werder Bremen nis bisedimet me Rashicën për zgjatjen e kontratës Milot Rashica ishte vendimtar për Werder Bremenin pas rikthimit nga dëmtimi, pasi shënoi ndaj Dortmundit, duke i dhënë n
Kontrate e re për Rashicën: Kjo është pika ku nuk pajtohet ylli i kosovës me Wender Milot Rashica është absolut njeri prej sulmuesve më të mirë në Werder Bremen. Nuk është çudi pse skuadra gjelbër-bardh d
Rashica lë pas dëmtimin, stërvitet rregullisht me Werder Bremen (VIDEO) Milot Rashica i cili vuajti një dëmtim duke i munguar Kosovës në dy ndeshjet e Euro 2020 ndaj Cekisë dhe Anglisë, prej n
Rashica merr çmimin "Lojtari i vitit" te Werder Bremen Milot Rashica është shpërblyer pas sezonit fantastik që pati me Werder Bremen. Ylli kosovar pranoi sot çmimin si "Loj
Werder Bremen mahnitet nga talenti i madh i Milot Rashicës (VIDEO) Milot Rashica është shndërruar në njërin prej futbollistëve kryesor te skuadra gjermane, Werder Bremen. Ylli i Kosovë
Trajneri i Werder Bremen lavdëron Rashicën: Të gjithë kanë frikë kur ai ka topin Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt ka folur gjerë e gjatë në një intervistë të dhënë së fundmi për Bild. Kohf
Rashica tregon si e thërrasin te Werder Bremen, nuk do ta besoni Të gjithë sytë janë te Milot Rashica, i cili shkëlqeu në sezonin e kaluar. Emërtimi i tij është tregues i cilësive që i
Rashica merr numrin 7 tek Werder Bremen Skuadra e Werder Bremen ka bërë disa ndryshime para fillimit të sezonit të ri. Ndryshimet në skuadrën gjermane kanë p
"Bild": Werder Bremen refuzoi 18 milion euro për Rashicën Milot Rashica mund të ndërrojë skuadër gjatë afatit kalimtar veror. Anësori kosovar ka pasur një vit të jashtëzakonsh
Milot Rashica futbollisti më i mirë i Werder Bremen për sezonin 2018/19 Paraqitjet e jashtëzakonshme me Werder Bremenin në sezonin 2018/19 e kanë shpërblyer Milot Rashicën. Futbollisti kosovar
Werder Bremen nuk e lëshon Rashicën: Ky është veprimi më i fundit Werder Bremen është i etur ta mbajë Milot Rashicën përtej sezonit të ardhshme, madje duke e shpërblyer me kontratë të re
Dortmund shpërdoron avantazhin e dyfishtë përballë Wender (VIDEO) Borussia Dortmund ka shpërdoruar avantazhin e dyfishtë ndaj Werder Bremen duke barazuar 2-2. Me këtë remi, vendasit
Werder befason Dortmund, barazon rezultatin (VIDEO) Werder po bën një pjesë të dytë shumë të mirë se të parën. Goli i parë që ngushtoi rezultatin i dha zemër vendasve të c
Dëmtohet Milot Rashica, frikë të Werder Bremen Milot Rashica nuk ka përfundur të plotë stërvitjen për shkak të dhimbjeve. Sipas mediave gjermane, përfaqësuesi koso
Bayern Munich nuk e lëshon kreun, mposht Werderin e Rashicës (VIDEO) Bayern Munich ka fituar ndeshjen e javës së 30-të në Bundesliga me rezultatin e ngushtë 1-0 ndaj Werder Bremen. Të b
Rashica kthehet në bomber, ndëshkon Leverkusen (VIDEO) Milot Rashica nuk di të ndalet me fanellën e Werder Bremen teksa po realizon pothuajse në cdo ndeshje. Kosovari ka re
Milot Rashica e nis është titullar kundër Wolfsburgut Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Ëolfsburgut e Werder Bremenit Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Mil
Skuadra angleze kërkon Milot Rashican Milot Rashica po shijon momentin më të mirë të tij te Werder Bremen. Pjesa e parë e sezonit ishte e vështirë për djal