999 rezultate për

wenger

"Lufta" ndaj koronavirusit bën bashkë Mourinho-Wenger (VIDEO) Qeveria e futbollit botëror, FIFA, k ainiciuar një fushatë ndërgjegjësimi, të udhëhequr nga gjashtë trajnerë të klasit b
Wenger tregon arsyen pse Chelsea e deklasua nga Bayerni Ish-trajneri i Arsenalit ka komentuar humbjen qw pwsoi Chelsea ndaj Bayern Munchen nw "Stamford Bridge" duke zbehur shan
Wenger propozon rregulla të reja për "offside" në VAR Ish-trajneri legjendar i Arsenalit, Arsen Wenger ka folur rreth teknologjisë më të re në futboll, VAR. Sipas zyrtarit
Wenger mbështet vendimin e UEFA-s: City e meritoi dënimin Ish trajneri legjendar i Arsenalit ka komentuar dënimin që UEFA i dha Manchester City-t. Kur isha tek Arsenali, më bl
Arsenali nuk po gjen qetësi, kërkon të rikthejë Wenger Largimi i Arsen Wenger fillimisht u duk se i hapi rrugë më në fund një fryme te re e cila do ti sillte trofe Arsenalit p
Arsenali rikthen Wenger? Arsen Wenger është trajneri i dytë më jetë gjatë në historinë e futbollit anglez. Tekniku francez udhëhoqi ekipin e
Trajneri i ri i Bayern, një refuzim dhe një "po" nga Arsene Wenger Trajneri i ri i Bayern Munchen vazhdon të jetë një temë shumë e diskutuar në Gjermani. Hans Flick po bën një punë shu
Wenger këshillon Artetën nëso do të marrë drejtimin e Arsenalit Arsene Wenger ka paralajmëruar se mungesa e përvojës së Mikel Artetas mund të ketë ndikim te arritjet e tij nëse ai bëhe
"Ai është i rëndë", Hazardi i përgjigjet Wengerit Ylli i Real Madridit dhe Kombëtares së Belgjikës, Eden Hazard, pretendon se është në formë të mirë fizike, përkundër që
Sa shumë zëra qarkulluan së fundmi, por Wenger i jep fund karrierës si trajner Pasi dështoi mundësia për t’u ulur në stolin e gjigantëve gjermanë të Bayernit të Mynihut, trajneri francez Arsene Wenge
Wenger: Arsenali u përpoq të blejë Messin dhe Piquen Arsene Wenger e ka pranuar se, shumë kohë më parë, Arsenali kishte bërë përpjekje për t’i blerë Lionel Messin dhe Gerard
Bayerni më në fund vendos për trajnerin Hansi Flickun do të vazhdojë të jetë trajner i Bayern Munich Shefi ekzekutiv i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge,
"Nëse do që një kalë të humb garën, i shton kilogramë", Wenger bën krahasimin e çuditshëm për Hazard Arsene Wenger beson se Eden Hazard po përballet me vështirësi në Real Madrid për shkak të gjendjes fizike. Ish-sulmue
Wenger-Bayern Munchen, avancojnë negociatat Bayern Munich është vendosur të bëjë një ofertë konkrete për trajnerin, Arsene Wenger. Pas largimit të Niko Kovac, ta
Do të marrë drejtimin e Bayernit? Wenger: Mos më vendosni në presion Pas largimit të Niko Kovaç, Bayern Munchen është në kërkim të trajnerit të ri. Arsene Wenger kohët e fundit po përfli
Feston legjenda e Arsenal, mbush 70 vjeç Për 22 vite, Arsene Wenger ishte trajner i Arsenalit dhe kaq nuk i mjaftoi sepse dëshiroi të qëndronte ende. Por dësh
Wenger tregon cili lojtar i duhet Realit: Hazard nuk e zëvendëson dot Ronaldon Sipas Arsene Wenger, Real Madrid ende nuk e ka parë Eden Hazardin e vërtetë, por edhe kur ta shohin atë ai nuk do të jet
Wenger drejt Milanit, me të dhe dy ish-lojtarë të tij E ardhmja e Marco Giampolos në stolin e Milanit është duke u lëkundur. Tekniku italian mund të përfundoj gjithçka me
Skuadra angleze përgatit planin, Wenger gati të ulet në stol Kontakti me pankinën i ka munguar së tepërmi Arsene Wenger, i cili është gati të drejtojë një skuadër duke nisur që nga
Trajneri legjendar refuzon PSG PSG mbështet pa kushte trajnerin Tuchel, por fitimi vetëm i kampionatit ka bërë që mediat franceze cdo jave të gjejnë n