999 rezultate për

welbeck

ZYRTARE/ Ish-sulmuesi i Man.United transferohet te Brighton Ish anëtari i Manchester United dhe Arsenal, Danny Welbeck, ka nisur sot një aventurë të re. Welbeck i është bashkuar
Mos e humbisni: Welbeck realizon supergol (VIDEO) Watford po fiton 2-1 në shtëpi ndaj Norwich. Goli i dytë u shënua nga Welbeck që ishte kryevepër. Ky supergol n
Danny Welbeck ne shënjestren e Lazios Sulmuesi i Arsenalit, Danny Welbeck mund të largohet nga lodinezët. Ëshët ky lajmi që vjen nga prestigjozja "The Sun"
Arsenali kërkon talentin e Romës, si zëvëndsuesin e Welbeck Dëmtimi i gjatë i sulmuesit Dany Welbeck, ka detyruar klubin e Arsenalit të futet në garë për një sulmues të ri. Ëalbec
Çmenduri! Ky gol i Welbeck është i pabesueshëm (VIDEO) Ylli i Arsenalit, Welbeck është bërë "kryefjala" e shumë mediave sportive në rrjetet sociale. Një video ku ai shënon
Sulmuesi i Arsenalit: Edhe Cristiano Ronaldo kritikohet Danny Welbeck e ka mirëpritur konkurrencën e shtuar në Arsenal, si dhe i ka hedhur poshtë kritikat nga ata që vazhdojnë
UEFA "shpëton" sulmuesin e Arsenalit pas simulimit që bëri ndaj Milanit UEFA ka marrë vendin pas simulimit të sulmuesit të Arsenalit ndaj Milanit. Komisioni Disiplinor i UEFA-s ka vendosur
Arsenali mposht Milanin, dhe kualifikohet në çerekfinale të Europa League (VIDEO) Arsenali ka arritur të fitojë sonte ndaj Milanit me shifrat e përgjithshme 3-1 në "Emirates Stadium", ndeshje e vlefshme
5 sulmuesit që mund të zëvendësojnë Welbeck te Arsenali Arsenali nuk do të mund të llogarisë shërbimet e sulmuesit Danny Welbeck në 9 muajt e ardhshëm, si pasojë e një dëmtimi
Welbeck jashtë Euro 2016 Danny Welbeck nuk do të jetë pjesë e Kampionatit Evropian Francë 2016 dhe do të mungojë deri në pesë muaj, mëson Goal.co
Wenger: Rikthimi i Welbeck më mirë se çdo blerje Arsene Wenger thotë se rikthimi i Danny Welbeck nga rikuperimi do të jetë më mirë se transferimi i ndonjë lojtari tjetër
Goli ndaj United, kërcënohet me jetë Welbeck Danny Welbeck shënoi mbrëmjen e djeshme golin e fitores kundër ish-skuadrës së tij Manchester United (1-2), duke patur n
Arsenali "knock out" Unitedit (VIDEO) Arsenali ka eliminuar Manchester Unitedin nga FA Kupa pas fitores prej 2-1 në Old Trafford. Goli i parë ka ardhur nga
Welbeck i jep fitoren Arsenalit (VIDEO) Arsenali del me fitore nga transferta e vështirë e West Bromwich Albion. Topçinjëve u ka mjaftuar një gol i Danny Welbec
Welbeck, Cazorla e Ramsey viktima të një shakaje, çfarë frike! (VIDEO) Femra në timon është një rrezik konstant. Por a e ka menduar këtë edhe Welbeck, Cazorla dhe Ramsey, viktima të një shaka
A është Welbeck "Henry i ri" i Arsenalit? (VIDEO) Tregolëshi i Dany Welbeck në 18-vjetorin e Arsene Wenger në krye të Arsenalit ishte dhurata më e bukur për trajnerin fra
Çmendet Welbeck "tris" Gallatës (VIDEO) Arsenali është treguar i pamëshirshëm përballë Galatasarayt në Emirates duke e mposhtur me rezultat 4-1. Sulmuesi ang
Interneti "çmendet" me dopietën e Welbeck (FOTO LAJM) Anglia e nisi me fitore fushatën e Eleminatoreve për "France 2016". Kombëtarja e "Tre Luanëve" mori një fitore të rëndës
Dopieta e Welbeck mposht Zvicrën e Shaqirit (VIDEO) Anglia e Roy Hodgson mposhti në "St.Jacob Park" Zvocrën e vendase në të cilën luajtën 4 futbollistë shqiptarë. Heroi i f
Arsenal, prezantohet Danny Welbeck (FOTO LAJM) Danny Welbeck ka bërë prezantimin si futbollisti më i ri i Arsenalit përpara tifozëve. 23-vjeçari anglez deklaroi se ësh