999 rezultate për

weah

Befason Weah: Isha tifoz i Juventusit Ish-sulmuesi i Milanit, George Weah ka dhënë së fundmi një intervistë për "Gazzetta dello Sport", ku foli për shumë tema
Kur George Weah "pushtoi" botën e futbollit Më 16 dhjetor, Timothy Weah u paraqit për takimin e Lillet me Paris Saint-Germainin, disa ditë pas golit të shkëlqyeshëm
Lille-Chelsea, formacionet zyrtare Lille do të jetë nikoqir i Chelseat në përballjen e rrethit të dytë në Ligën e Kampionëve. Ndeshja që fillon në ora 2
Gjarpërinjtë helmues detyrojnë legjendën e Milanit të punojë nga shtëpia Presidenti aktual i Liberisë, ish-futbollist dhe legjendë e Milan, George Weah, është detyruar të punojë nga shtëpia.
Piatek le pas legjendat, Weah, Ibra, dhe Van Basten (FOTO LAJM) Krzysztof Piatek po surprizon të gjithë futbollin Italian dhe jo vetë. Ai është përshtatur mjaft mirë në Itali, dhe k
Zhduken 88.3 milion euro, akuza bie mbi legjendën e Milan-it Një shumë prej 88,3 milion eurosh është zhdukur së fundmi edhe pse kanë mbërritur pa probleme në portin e Monrovias, kry
Ka fituar Topin e Artë me Milanin, Weah i rikthehet futbollit në moshën 52-vjeçare (VIDEO) George Weah është padyshim një nga shembujt më të mirë për dashurinë ndaj futbollit. Në moshën 52-vjeçare ai është rikth
Presidenti i këtij shteti luan për 78 minuta kundër Nigerisë Presidenti i Liberisë George Weah, i është rikthyer futbollit në një ndeshje miqësore kundër Nigerisë. Kujtojmë se W
Dikur e drejtonte sot e takon si president George Weah dhe Arsene Wenger së fundmi kanë realizuar një takim së bashku. Por ata të dy kanë një histori të bukur d
Një tjetër legjendë pas Weah do të tentojë të bëhet President Ish- futbollisti i Milanit, George Weah u zgjodh President i Liberisë dhe mesa duket ai nuk do të jetë i vetmi pasi Samu
Eto'o ndjek gjurmët e legjendës së Milanit, kandidon për president Samuel Eto’o e ka parashikuar të ardhmen e tij përpara se të varë këpucët në gozhdë. Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Inter
Emery i lë në shtëpi Cavanin, Verrattin e Mbappen Emery është me mendje te ndeshja me Real Madridin dhe për këtë i ka lënë në shtëpi lojtarët kryesor, me të cilët do të t
Zyrtare: George Weah merr postin e presidentit të Liberisë Ish ylli i Milanit George Weah është bër zyrtarisht sot si Presidenti i Liberisë, duke e përshkruar atë si "një ndjenjë
Zyrtare: Weah zgjidhet president i Liberisë (FOTO LAJM) Ish ylli i Milanit dhe Chelseat, Geroge Weah, duket se ka lindur për të qenë një udhëheqës. Pasi u bë lojtari i parë
Ish-sulmuesi i Milanit dhe fituesi i topit të Artë zgjidhet President (FOTO LAJM) Ish sulmuesi i Milant i cili ishte pjesë e kquezinjve gjatë sezoneve 1995-2000 dhe ku arriti të fitonte dhe një Top të A
Weah tradhton Milanin: Jam tifoz i Juves që fëmijë, do më pëlqente të luaja për ta George Weah ka shkruar historinë me Milanin në Itali, por në një intervistë për gazetën franceze L'Equipe ka surprizuar
Profili në Twitter i Weah është fals? "Profili i Weah në Twitter është fals". Këto janë fjalët e Fabio Parisi, agjent i FIFA-s dhe një person shumë afër Milan
Weah nxehet me Milanin: Mendoni vetëm për para George Weah, ish kampioni i Milanit dhe ish fituesi i "Topi i Artë 1995", ka shprehur mendimet e tij rreth eleminimit të
Djali i Weah te Chelsea Ish-legjenda e Milanit, George Weah, ka zgjedhur klubin e Chelsea për djalin e tij 13-vjeçar, Timothy. Në këtë mënyrë, i
Djaloshi i Milan gol si Weah (VIDEO) Në pritje të debutimit të Mario Balotellit me fanellën e Milan, klubi kuqezi i është kënaqur shpërthimit të një tjetër s