999 rezultate për

watt

Sot më shumë se kurrë, 6 site ku mund të lexoni libra online Nëse gtjithmonë jeni ankuar se nuk keni patur kohë të mjaftueshme për të lexuar, sot nuk vlejnë justifikimet. E nëse
Ish-i dashuri i Rita Orës i thotë "të dua" Bebe Rexhës (FOTO LAJM) Dy këngëtaret me origjinë shqiptare, Bebe Rexha dhe Rita Ora kanë treguar se kanë një marrëdhënie shumë të veçantë me nj
Jeta e fshehtë e burrit që vrau gruan shtatzënë dhe dy vajzat: Bënte seks si kafshë Chris Watts, njeriu i akuzuar për vrasjen e gruas së tij dhe fëmijëve, thuhet se tentoi të mbyste të dashurën e tij gjat
Denoncoi në TV zhdukjen e gruas shtatzënë dhe dy vajzave, por vrasësi ishte vetë ai Chris Watts, 33-vjeçari nga Colorado, ka rrëfyer: ka qenë ai që ka vrarë gruan shtatzënë Shanann Watts 34 vjeç dhe dy v
Gruaja sheh fotografinë e ditëlindjes, tmerrohet nga ajo që zbulon (FOTO LAJM) Një familje që pretendon se kanë ndarë shtëpinë e tyre me një fantazmë kanë mbetur "të tronditur" pas kapjes së tij në k
Hiti i Selena Gomezit u krijua për Rita Orën Këngëtarja Rita Ora ka performuar në Coachella dhe dalja në skenë për të kishte një rëndësi të cilën të pranishmit nuk e
Rita Ora dhe Andrew Watt bëjnë pazarin në minutën e fundit tek Prada Rita Ora ka konfirmuar lidhjen e saj të re në fillim të këtij muaji, duke shtuar dyshimet se lidhja kishte nisur në Romë
E thjeshtë dhe perfekte, Naomi Watts mahnit të pranishmit Aktorja hollivudiane, Naomi Watts, një ditë më parë ka qënë e pranishem në mbrëmjen gala të bamirësisë “Happy Hearts Fun
Corruption, arrested the Former Director of watter supply Structures of economic crime in the District Directorate of Elbasan police today arrested the former director of city wa
Ishulli që prodhon energjinë e elektrike me burime të rinovueshme (FOTO-LAJM) Banorët e ishullit El Hierro kanë vendosur t’i besojnë energjisë së prodhuar nga shtyllat me helika falë erës që fryn th
Emri më i gjatë në botë Red Wacky League Antlez Broke the Stereo Neon Tide Bring Back Honesty Coalition Feedback Hand of Aces Keep Going Captain
Furgoni superluksoz (FOTO LAJM) Ky është një nga furgonë më luksoz në botë dhe kushton 280 mijë paund. Sediljet e tij janë njësoj si krevatë luksozdh
Naomi Watts në vazhdimin e Kodit Do të jepet premierë më vonë se që ishte parashikuar, në mars të vitit 2009, por vaz