E FUNDIT/ Shkarkohet Besnik Muçi, rihapet "loja" te Kushtetuesja
999 rezultate për

watson

Aktorja e njohur zbulon një fjalë të re për t’i bërë beqarët të ndihen më mirë Ju, me siguri, e keni provuar ndjesinë e keqe që të lënë pyetjet e njëpasnjëshme të njerëzve që kërkojnë të dinë për sta
Gjermania aplikon inteligjencën artificiale për të luftuar korrupsionin Gjermania po vendos në punë inteligjencën artificiale për të luftuar korrupsionin. Së fundi prokuroria po shfrytëzon një
Emma Watson tashmë në një lidhje të re me aktorin amerikan Aktorja e njohur e "Harry Potter", Emma Watson duket se ka nisur një romancë të re. Ajo është fotografuar nga paparac
Watson bën gafën që i irritoi të gjithë, harron apostrofin në tatuazhin e saj Emma Watson është shfaqur në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscar” në Dobly Theatre e veshur në të zeza me një pamje t
Emma Watson bën tatuazh kundër ngacmimeve seksuale, por fansat venë re një detaj (FOTO LAJM) Aktoria Emma Watson është ylli i filmit Harry Potter. Dje ajo ishtë e ftuar në shpërndarjes së çmimeve ''Oscar''. Po
Ema Watson është ndarë prej muajsh nga i dashuri edhe pse e tha tani Këto javë është shkruar shumë për lidhje e ndarje e duket se yjet e Hollywood-it e kanë jetën aktualisht në një lëmsh të
Kate Upton, Britney Spears dhe Emma Watson, femrat më të bukura në botë (FOTO LAJM) Kate Upton, Britney Spears dhe Emma Watson, janë femrat më të bukura në botë sipas klasifikimit të Wao-mag.com. Socio
Aktorja e "The Harry Potter" pjesë e Panama Papers Sa i takon skandalit të "Panama Papers", aktorja e mirënjohur Emma Watson është njëra nga emrat. Aktorja e "The Harry Po
Emma Watson elegante te premiera e Colonia Dignidad (FOTO LAJM) Aktorja simpatike Emma Watson kishte zgjedhur një veshje tepër elegante në premierën e filmit të saj më të fundit Coloni
Emma Watson hedh poshtë thashethemet për princin Pak më herët, mediat rozë shkruanin për një romancë mes Emma Watson dhe Princit Harry. Por këto thashetheme nuk kanë zgj
Emma Watson nudo, hakmerren hakersat Shtohet edhe më shumë lista me VIP-at të cilëve u janë publikuar fotot nudo në internet. Pjesë e këtij grupi do të jetë
Aktorja Emma Watson, me diplomë për letërsinë angleze Pavarësisht faktit se e kemi ndjekur që të vogël në sheshxhirim, tashmë aktoren Emma Watson e shohim të diplomuar në let
Ema Watson, agresive dhe sexy Aktorja angleze Emma Watson ka magjepsur fotografët të cilët nuk po i ndahen asnjë çast. Aktorja ka qenë objektivi i
Daniel Radcliffe, aktori më i pasur Aktori Daniel Radcliffe mbetet aktori më i pasur under-30. Filmi i tij i fundit “Gruaja me të zeza” e ka ndihmuar atë të
Martohet gruaja me më shumë piercing në botë Gruaja me më shumë piercing (vathë) në botë është martuar me partnerin e saj që nuk ka asnjë piercing. Skocezja Elaine D
Emma Watson heq dorë nga studimet Emma Watson ka zbuluar se ajo do të marrë pushim nga kolegji. Aktorja e filmave “Harry Potter”, e cila u regjistrua në
Watson, më e pasur se e ka menduar Emma Watson vetëm tani e ka ditur se sa para i ka të sajat, pasi që këto i ka shikuar në bankë. Aktorja britanik ka fitu