999 rezultate për

watford

FA Cup/ Man. United mposht Watford (VIDEO) Manchester United ka triumfuar ndaj Watfordit në kuadër të FA Cup. "The Red Devils" ishin kërkues gjatë gjithë takimi
"Cristiano shko te Wolves, ke arsye plot aty" (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo mund të largohet nga bardhezinjtë në fundin e sezonit. PSG-ja apo një rikthi
Man United dhe Liverpool në garë për mbrojtësin e Watford Liverpool dhe Manchester United po bëjnë një luftë të vërtetë jashtë fushave të blerta për një objektiv të përbashkët në
Watford jep "OK", Deulofeu drejt rikthimit në kampionatin italian Pas rënies në kategori më poshtë të Watord, shumë skuadra kanë shfaqur interes për sulmuesin anësor Gerard Deulofeu, ku
REZULTATET/ Man Utd dhe Chelsea në Champions, bie Watford (VIDEO) Manchester United dhe Chelsea kanë siguruar nga një vend në Ligën e Kampionëve në ndeshjen e fundit të Premierligës, duk
Skuadra e Premier League shkarkon trajnerin, ish-legjenda e Chelsea favorit për stolin Watford ka vendosur të shkarkojë trajnerin Nigel Pearson, edhe pse kanë mbetur edhe dy ndeshje për t’u zhvilluar në Prem
Chelsea siguron tre pikë pa vuajtje ndaj Watford (VIDEO) Skuadra londineze, Chelsea ka arritur të shënoj fitore të lehtë kundër Watford me rezultat 3:0. Golat për londinezët
Ishte i frikësuar për djalin, kapiteni i Watford pranon të kthehet në stërvitje Deeney nuk pranoi të kthehej në stërvitje kur Premierliga nisi Projektin Rifillimi, duke shpjeguar shqetësimin kryesor t
Veterani i Watford refuzon të kthehet në stërvitje: Kam frikë se infektoj djalin tim të vogël Sulmuesi është i shqetësuar për rrezikun e Covid-19 për djalin e tij të vogël dhe lojtarët e minoriteteve të tjera në Br
Watfordi kundër ndeshjeve në fushë neutrale, Premier League në rrezik Klubi i Watfordit në Angli bëri publik qëndrimin e tij kundër planit për të luajtur ndeshjet e mbetura të Premier League
Flet pronari i Watford: Ky sezon i Premier League do të anulohet Drejtori sportiv i Udineses, Pierpaolo Marino thotë se Premier League e Anglisë së shpejti do të dal me një komunikatë p
Klopp në vështirësi: Mos ma përmendni këtë humbje Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp ka thënë se nuk dëshiron të flasë për humbjen për Watfordit pas humbjes me Chelsea në
Dëmtimet mankth për Deulofeun, spanjolli humb sezonin Dëmtimet janë kthyer në një shqetësim të madh për Gerard Deulofeu. Lojtari i Watford në sfidën e fundit ndaj Liverpool k
Befason kapiteni i Watford: Fury ishte frymëzimi për ta mposhtur Liverpoolin Kapiteni ka zbuluar dicka interesante pasi mposhtën bindshëm Liverpoolin e pamposhtur këtë sezon. Fury mposhti Deonta
Rekordi i Arsenalit mbetet në ëndrrat e Liverpoolit Liverpool është njoftuar me humbjen në këtë sezon në Premierligë. Është Watfordi ai i cili ia doli ta mposht të “pamp
Nuk mundi të thyej rekordet e City-t dhe Arsenalit, Liverpool "thyhet" nga Watford (VIDEO) Watford ka bërë befasinë më të këndshme në Premierligë. Liverpool është mposhtur nga Watford me rezultatin 3:0, duke
"Tronditet" Liverpool, Watford shënon golin e tretë (VIDEO) Watford është shumë pranë për ti shkaktuar humbjen e parë në këtë kampionbat Liverpoolit të rekordeve. Pas dy golave
Ç'po ndodh me Liverpoolin, Watford shënon të dytin (VIDEO) Serisë pa humbje për Liverpoolin duket se po i vjen fundit. Watford ka gjetur edhe golin e dytë në minutën e 60' me
Befasohet Liverpool, Watford kalon në avantazh (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura pa gola, Watford ka arritur të zhbllokojë rezultatin në minutën e 54' me Sarr. Ta
Watford - Liverpool, formacionet zyrtare: "The Reds" me më të mirët drejt titullit (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Watford – Liverpool. Liverpool luan në udhëtim kundër Watford në kuad