999 rezultate për

wass

"Jeni ju fajtorët e virusit", futbollisti i ekipit spanjoll akuza drejt UEFA-s Futbollisti i Valencias, Daniel Wass, sulmon UEFA-n në mënyrë të drejtpërdrejtë për zgjedhjen që vendosi të luhej ndeshj
Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt Një ndër çiftet më të përfolura në Hollivud e në mbarë botën, Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë divorcuar. Sipas një
Wasserstein mbushësi prej druri për smartfonë (FOTO LAJM) Mbushësi prej druri përmes WiFi-së, Wasserstein është pajisje shumë e dobishme në tavolinën e punës e stërmbushur me gjë
Anulohet vendimi për ish-zyrtarin e OKB-së në Kosovë Tribunali i Apelit i Kombeve të Bashkuara e ka anuluar një vendim, i cili ishte në favor të personit James Wasserstrom,
Falcao nuk mjafton, ndalet sërish Monaco (VIDEO) Ndalet sërish Monaco. Ndalesë tjetër për formacionin e Ranierit, që në ndeshjen hapëse të javës së 13 të Ligue I nuk shk