999 rezultate për

ward

ICT Awards për herë të parë në Ulqin, takime edhe në Kosovë Kur kanë ngelur vetëm 12 ditë nga mbyllja e aplikimeve në edicionin e gjashtë, Albanian ICT Awards për herë të parë vizi
Dua Lipa në duet me ish të dashurin e Rita Orës U panë duke flirtuar në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Brit Awards dhe ajo kimi, tani po konkretizohet në një projekt të
Tirana, Prishtina, Durrësi dhe Peja ishin destinacionet e radhës të ICT Awards VI Turi i takimeve të edicionit të gjashtë të ICT Awards vijoi me gjashtë takime në javën e dytë të muajit Mars kur na ndaj
Dua Lipa dhe Calvin Harris po nisin një romancë? DJ i njohur me fame botërore Calvin Harris dhe këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa duket se pas flirtit që patën n
Roger Federer sportisti më i mirë i vitit Tenisti Roger Federer ka qenë fituesi më i madh në "Laureus World Sports Awards", duke u shpallur sportisti më i mirë i
Si e raportuan mediat serbe suksesin e Dua Lipas në Brit Awards Dua Lipa fitoi çmimin “Këngëtarja më e mirë femër britanike” në Brit Awards ndërsa Stormz fitoi të njëjtin çmim në kateg
Dua Lipa triumfon në ''Brit Awards'', emocionon me fjalimin e saj (VIDEO) Dua Lipa na bëri të gjithëve krenar me triumfimin e saj në evenimentin më të madh muzikor ''Brit Awards''. Këngëtarj
Rita Ora, super performancë live në ''Brit Awards'' Duket se vajzat shqiptare kanë pushtuar Brit Awards. Derisa Dua Lipa mori dy çmime, ''artistja më e mirë e vitit'' d
Lista e plotë e fituesve të ''Brit Awards 2018'' Në ''O2 Arena'' të Londrës u zhvillua ceremonia e ndarjes së çmimeve ''Brit Awards''. Protagonistja kryesore ishte Dua L
Dua Lipa e bën krenar Ramush Haradinajn Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa mbrëmë ka shënuar një sukses të madh në karrierën e saj. E nominuar në
Dua Lipa triumfon në British Awards 2018, lë pas edhe Ed Sheeran British Awards 2018 që u zhvullian sot në O2 Arena në Londër me performancat live të Justin Timberlake, Liam Gallagher d
Dua Lipa rrëmben çmimin e dytë nga Brit Awards Dua Lipa ka rrëmbyer edhe çmimin e dytë në Brit Awards “Artistja më e mirë debutuese” është çmimi i dytë i Dua Lipës
Sonte Brit Awards, Dua shkëlqen me këtë fustan (FOTO) Sonte pritet të mbahet ‘Brit Awards’, një nga eventet më të mëdha të muzikës në Britani të Madhe. E në këtë event do
Sonte ''Brit Awards'', a do ta mbështesin njëra-tjetrën Dua dhe Rita? Ato të dyja janë dy nga emrat më të lakuar në botën e muzikës. Por duket se dy këngëtaret nuk kanë marrëdhënie miqësie m
Kur shfaqesh në “Grammy Awards” me xhinse dhe bluzë të bardhë Pink ka qenë plotësisht vetëvetja teksa ka dhënë një performancë emocionuese në “Grammy Awards 2018”. këngëtarja e fa
Rihanna ndez atmosferën në "Grammy Awards" Ishte një ndër performancat më energjike të mbrëmjes ajo e Rihannas, Dj Khaled dhe Bryson Tiller. Artistët kënduan 'l
Edhe një tjetër këngëtare shqiptare në “Grammy Awards” (FOTO LAJM) Tashmë është bërë traditë mbajtja e cermonisë “Grammy Awards”, për çdo vit. Edhe këtë vit, në skenën e “Grammy” do të
Suksesi po rritet, Dafina përformancë LIVE në festën e Grammy Awards Suksesi i saj në Amerikë po rritet dita-ditës. Dafina Zeqiri do të performojë live këngën “Told ya” në festën e fund
Gjithçka gati për “Grammy Awards”, yjet premtojnë spektakël Ceremonia e ndarjes së shpërblimeve kryesore në industrinë e muzikës, “Grammy Awards”, do ta sjellë një laramani të yjev
Fati i do që ato të takohen! Rita Ora dhe Dua Lipa pjesmarrëse në "Brit Awards" Teksa Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë një raport shumë të mirë me njëra-tjetrën ku shpeshherë na shfaqin rrënjët e tyre shq