999 rezultate për

wanderers

Pas Championsit, shorti vendos përballjet në Europa Legue Pas shortit të Champions League, është rradha që goglat të nxjerrin përballjet edhe në Europa League. Albeu.com ju sj
Shpërthen Lippi, hyn në fushë dhe sulmon arbitrin (VIDEO) Marcello Lippi ka hyrë në fushë dhe ka sharë arbitrin gjatë ndeshjes së Asia Champions League të zhvilluar në Parramatta
Berisha rikthehet me gol nga dëmtimi (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Besart Berisha, ka shënuar një gol në fitoren e Brisbane Roar që mposhti Western Sydney Wanderers me
17 kartona të kuq për të ndalur dhunën (VIDEO) Një barazim 3-3 midis Wanderers dhe Juventud në Uruguaj përfundoi në kaos pasi arbitri nxorri me karton të kuq plot 17 l