999 rezultate për

wanda

Wanda Nara: Jini më të mirat në shtrat, gjithçka tjetër e blen ai me kartën e tij (FOTO LAJM) Është një Wanda Nara e dashuruar ajo që i dedikon sulmuesit të PSG Mauro Icardi një dedikim special në Instagram me rast
Me bikini dhe një mesazh të thellë, Wanda Nara uron kështu Shën Valentin (FOTO LAJM) Këtë Shën Valentin Wanda Nara nuk ka harruar të jetë provokuese si gjithmonë, por përtej kësaj ajo ka dhënë një mesazh t
Pas Icardit edhe Wanda "tërbon" tifozët e Interit Vanda Nara, bashkëshortja e Mauro Ikardit, ndjek shembullin e partnerit të saj pas ndeshjes së gjysmëfinales së dytë të
Video erotike në internet, partnerja e Mauro Icardi fundos Google dhe Yahoo (FOTO LAJM) Gruaja dhe menaxherja e futbollistit Mauro Icardi, ka fituar gjyqin me Google dhe Yahoo mbi një video të nxehtë që qarku
Puthje e përqafime plot pasion, Wanda Nara publikon momentet intime me Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të famshëm Mauro Icardi, Wanda Nara, merr herë pas here vëmendje me postimet që bën në “Ins
E kritikoi për fotot e zhveshur mbi kalë, Wanda Nara do të çojë në gjyq komedianen (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, tërhoqi dhe një herë tjetër vëmendjen falë fotos së postuar në “Instagram” në
Shfaqet nudo mbi kalë, Wanda Nara kalon pritshmëritë (FOTO LAJM) Wanda Nara është një personazh i njohur përveçse është një agjente futbolli , prezantuese shumë e mirë ajo është dhe një
CHAMPIONS/ Këto janë 8 super ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Sonte (e martë) do zhvillohen tetë ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së pestë për fazën e grupeve të Ligës s
Topless dhe provokuese, Wanda Nara i rikthehet fuqishëm pozave sensuale (FOTO LAJM) Wanda Nara është kthyer, më seksi dhe më e guximshme se kurrë. Në muajt e fundit, ajo kishte zgjedhur të tregonte një
Të pasmet në plan të parë, Wanda Nara nuk ndalet me pozat provokuese (FOTO LAJM) Ajo sigurisht që nuk vuan nga vetmia me një familje kaq të madhe, por kur është vetëm në pishinë nuk i kursen fotot e ‘n
Mediat spanjolle: Wanda Nara po punon për Icardin te Milani Lajmi i radhës mbi zëvendës Ibrahimovic mbërrin nga Spanja. Duket se kuqezinjtë po flasin me agjentën e Mauro Icardi
Wanda Nara provokon sërish: Pa dashuri, s'ka derbi. Urime miqve milanistë Wanda Nara nuk rresht së provokuari nga Franca. Teksa Interi u mund nga Milani në Derbin e Maddoninas, argjentinasja
Georgina Rodriguez vs Wanda Nara, gratë e futbollistëve sfidë në shfaqjen e LV (FOTO LAJM) Njëra më provokuese se tjetra, me qindra e mijëra artikuj të dedikuara atyre, Georgina Rodriguez dhe Wanda Nara janë gra
"Nëse skuadra humbet nuk kryen marrëdhënie", Wanda Nara nxjerr "zbuluar" Icardin (FOTO LAJM) Wanda Nara ka pranuar në mënyrë tronditëse se sulmuesi dhe bashkëshorti i saj, i cili luan për Paris Saint-Germain, Maur
E quajti grua pa ndjenja, Wanda Nara i kundërpërgjigjet me kode Maxi Lopez (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Maxi Lopez lëshoi kritikat e radhës për ish-gruan e tij, Wanda Nara, me të cilën ka dhe një djalë. Tas
"Grua pa ndjenja", Maxi Lopez akuzon sërish Wanda Narën Wanda Nara ka mohuar që ndokush në familjen e saj, përfshirë Mauron dhe fëmijët, të jenë pozitive me COVID-19. “L’Equipe
Wanda Nara nuk harron të provokojë, pozon me pamje nga deti (FOTO LAJM) Ajo është një nga femrat më të komentuara. Wanda Nara edhe kësaj radhe ka arritur që ta 'ndez' rrjetin me fotografinë
Me pamje nga deti, Wanda Nara pozon me bikini dhe të pasmet në plan të parë (FOTO LAJM) Partnerja e Mauro Icardit, Wanda Nara, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale me fotot që publikon.
Emisioni "Tiki Taka" përzë Wanda Narën për Georgina Rodriguez Emisioni i njohur sportiv “Tiki Taka” do të pësojë ndryshime të mëdha këtë sezon, pasi nuk do të prezantohet më nga Pier
Wanda Nara pozon me bikini dhe të pasmet në plan të parë (FOTO LAJM) Partnerja e Mauro Icardit, Wanda Nara, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale me fotot që publikon.