1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
999 rezultate për

wallis

Kush është spiunia misterioze që joshi diktatorë dhe mbretër Një spiune misterioze, në gjendje të joshë diktatorë dhe mbretër. Mbajti në ankth Londrën dhe Berlinin në vitet tridhjet
Tigrat e Wallis Simpson në shitje për 1.5 milion sterlina (FOTO-LAJM) Janë Tiger Collection të Cartier dhe do të dalin në ankand në nëntor nga Christie’s për një shifër rreth një milion e gj