999 rezultate për

walker

Këta janë 5 futbollistët më të shpejtë në Premier League Manchester City fitoi titullin kampion të Premierligës duke e mposhtur Liverpoolin me një pikë dallim. Gjatë këtij se
Vuçiç vazhdon shpifjet: Masakrën e Reçakut e shpiku Walker Ish-ministri i propagandës së Sllobodan Millosheiviqit tashmë president i Serbisë, Aleksander Vuçiç, njejtë sikurse ish-
Ylli i Manchester City-t ironizon Liverpoolin: E kemi ne timonin Mbrojtësi i Manchester City-t Kyle Walker pas ndeshjesh te fituar kunër Fulhamit foli për rivalitetin me me Liverpoolin
22 milion klikime brenda një dite, nami me trailer-in e Game Of Thrones (VIDEO) Kushdo që është ndjekës i zjarrtë i një prej prodhimeve më të suksesshme kinematografike të kohëve të fundit, e kupton s
Walker: Po thonë, ka një marrëveshje mes Thaçit dhe Vuçiqit Diplomati amerikan, William Walker, ka komentuar lidhur me marrëveshjen finale gjithëpërfshirëse me Serbinë duke thënë s
Kjo është dhurata që mori Walker nga vajza e dëshmorit (FOTO LAJM) Ai si çdo herë ka qenë edhe në ditën e Pavarësisë së Kosovës në mes të Prishtinës, pasi duket të jetë shtëpia e dytë për
Deklarata alarmuese e Walker: Marrëdhëniet SHBA-Kosovë janë zbehur “Marrëdhëniet me Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk janë të forta. 20 vjet më parë secili në Amerikë dinte diçka për Ko
"Mos dëgjoni ndërkombëtarët, por popullin e Kosovës" Në mëngjesin e 15 janarit të vitit 1999, forcat serbe ndërmorën një sulm kundër fshatit të Reçakut, në komunën e Shtimes
99-vjeçarja merr letrën e dashurisë pas 77 viteve (FOTO LAJM) Një grua 99 vjeçare ka marrë një letër dashurie nga ish i dashuri i saj, 77 vite pasi që ai u zhduk në shërbim gjatë Luf
Futbollisti i Manchester Cityt: Jam më i mirë se Messi dhe Ronaldo (FOTO LAJM) Ka vite që në futboll ekziston një debat i madh, nëse është më i mirë Lionel Messi po Cristiano Ronaldo. Të paktë jan
Pas 5 vitesh, del dokumentari me gjithë sekretet e vdekjes së Paul Walker Aktori i njohur i filmit “Fast & Furious”, Paul Walker humbi jetën në vitin 2013 në moshën 40-vjeçare, si pasojë e një a
Sane i drejtohet Walkerit: Je me fat që nuk do të luash kundër meje Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low, publikoi listën me 23 futbollistët e ftuar për Botëror të hënën, duke i habitur të g
Lojtarët e Cityt festojnë titullin në rrejtet sociale Manchester City ka fituar titullin në Premier League pasi humbjes që Manchester United pësoi në shtëpi kundër WBA. Ky
Thaçi takohet me Walker Presidenti Hashim Thaçi ka publikuar një fotografi me ish-shefin e OSBE’së në Kosovë, William Walker. Ky i fundit që asn
Walker i dhuron lule Thaçit, mesazhi i saj është prekës Ish ambasadori i OSBE-së në Kosovë, gjatë kohës së luftës, William Walker, ka qëndruar sot në fshatin Reçak të Shtimes,
Gripi po terrorizon Europën, kësaj 18-vjeçarje sapo i mori jetën (FOTO LAJM) Vajza e re që shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit ka humbur jetën për shkak të gripit. Ajo ishte vetëm 18 vje
Fjalët emocionuese të Vin Diesel, 4 vjet pas humbjes të Paul Walker (FOTO LAJM) Një nga yjet hollivudiane, Paul Walker, humbi jetën në një aksident tragjik më 30nëntor të vitit 2013. Vdekja e tij p
Vajza e Paul Walker marrëveshje ekonomike me Porsche për aksidentin Vajza e aktorit të njohur Paul Walkeri cili humbi jetën në nëntor 2013, ku ishte pasagjer në automjetin e tipit Porsche
Formacionet zyrtare: Angli - Brazil Anglia sfidon sonte në "Wembley" Brazilin në një miqësore luksi. Anglezët luajnë me 5 herë fituesit e Kupës së Botës
Kyle Walker këndon himin e Champions Leagues Manchester City sonte pret në "Etihad Stadium" skuadrën e Murizio Sarrit, Napolin e vlefshme kjo ndeshje për UEFA Champi