999 rezultate për

wags

Duel edhe jashtë fushe, njihuni me partneret bukuroshe të futbollistëve (FOTO LAJM) Në prag të Itali-Shqipëri, nuk flitet vetëm për përballjen në fushë, por edhe atë mes “Wags”¬ave. Me italianet jemi mësu
Top 11 Wags-at e 2015-ës (FOTO LAJM) Cdo fundvit gazetat dhe revistat sportive publikojne Futbollistet dhe trajneret me te mire te vitit, por pas nuk mbeten
Ja si transformohet vogëlushja 5-vjeçare nga dielli (FOTO LAJM) Kjo është një vogëlueshe 5 vjeçare, e cila vuan nga një sëmundje e rrallë, duke bërë që tashmë ajo të ketë një gjëndje t
Serie A, Top 10 wags-at më të kërkuara (FOTO LAJM) Futbolli bëhet edhe më i bukur për shkak të atyre, partnereve të lojtarëve. Shpesh herë ato vijnë nga bota e modës dhe k
"Topi i Artë" për gratë e futbollistëve (FOTO LAJM) “Topi i Artë 2012” i është dhënë Leo Messit, i cili e fitoi këtë çmim për të tretin vit radhazi. Por, futbolli është edh
I kërkon ndihmë policisë dhe akuzohet për përdorim kokaine Autoritetet policore të qytetit Redwood, në Kaliforni, thonë se një 19-vjeçar i Kalifornisë Veriore është arrestuar pas