999 rezultate për

wagner

Kombëtarja Gjermane e lë jashtë, sulmuesi vendos ta braktis Sandro Wagner, nuk është grumbulluar nga Kombëtarja e Gjermanisë dhe menjëherë pas kësaj vjen edhe reagimi i sulmuesit q
"Ai shënon më shumë gola në ndeshje se unë në stërvitje" Sulmuesi i Bayern Munichut, Sandro Wagner, mezi po e pret sfidën kundër Cristiano Ronaldos në gjysmëfinale të UEFA Champ
Shënoi kundër ish-skuadrës së tij: Nuk më plas fare Sulmuesi Sandro Wagner, gjeti rrugën e rrjetës ditën e shtunë me fanellën e Bayernit, përballë ish-skuadrës së tij, Hofh
Rummenigge rebelohet me drejtuesit e Hoffenhaimit: Ulini kërkesat për Sandro Wagner-in Drejtuesit e Bayernit po punojnë për të rikthyer në Mynih sulmuesin e Hoffenhaimit, Sandro Wagner, por akordi mes palëve
Wagner është përforcimi i radhës tek Bayerni Sandro Wagner mund të transferohet tek Bayern Munich gjatë merkatos së verës. Trajneri i Hoffenheim, Julian Nagelsman
Pamje të tmerrshme, thyen gishtin dhe vijon ndeshjen deri në fund Futbollisti Sandro Wagner i skuadrës gjermane Hoffenheim ka thyer gishtin në ndeshjen ndaj Hertha Berlin, por kjo nuk e
Juventus i frikshëm, transferon edhe "Gabigol" Nuk kanë fund lajmet e mira në shtëpinë e Juventusit. Kampionët e Italisë mesa duket kanë siguruar edhe një tjetër blerj
Santos kërkon pezullimin 6-mujor të Neymar Nuk ka qetësi për Neymar që pas transferimit në Barcelonë. Pavarësisht gjyqeve në Spanjë braziliani duhet të merret edhe
Agjenti: Bukuria e Parisit, tundoi Lucas Nëse mendoni se Lucas Moura ka preferuar PSG para Manchester United për çështje parash gaboheni rëndë. Këtë e garanton a
Edhe Wagner Love në "orbitën" e Juventus Amauri së shpejti do të largohet nga Torino, Iaquinta nuk duket se është në planet e Conte dhe mund të përfundojë edhe a