999 rezultate për

vuthaj

Pas "lidhjes" së bujshme me biznesmenin në kërkim, Agnesa Vuthaj jep lajmin e madh (FOTO LAJM) Vetëm para pak ditësh, modelja shqiptare Agnesa Vuthaj ishte kryefjal e medias për një lidhje të mundshme me biznesmenin
Si qëndron e vërteta e lidhjes me miliarderin indian? Agnesa Vuthaj reagon publikisht Një lajm që u bë viral në pothuaj të gjitha portalet gjatë ditës së sotme kishte personazh të parë Agnesa Vuthajn. Ish-M
Zbulohet lidhja e Agnesa Vuthajt me biznesmenin indian të shpallur në kërkim (VIDEO) Ish-missi, Agnesa Vuthaj, vetëm pak kohë më parë deklaroi gjatë një interviste se është single dhe dëshiron që partneri
Fotot e fundit të Agnesa Vuthaj do ju lenë thjesht pa fjalë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj është padyshim një nga femrat më të bukura shqiptare dhe për këtë gjë biem të gjithë dakord.Por me siguri
Brenda super festës së ditëlindjes së Agnesa Vuthajt (FOTO LAJM) Ish-missi Agnesa Vuthaj ka festuar ditën e djeshme në Tiranë ditëlindjen e saj të 33-të. Në postimet e shumta në Inst
Agnesa Vuthaj në super formë! (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj ka kohë që e ka dorëzuar kurorën e missit por aspak nuk ua “lëshon” rrugën missave të tjerë prapa saj.
Agnesa Vuthaj, tashmë me një brand çantash ndërkombëtar (FOTO LAJM) Prej ditës së parë që fokusi i saj u orientua në botën e fashion-it, krijmet e koleksioneve të reja kanë pasur gjithnjë
Agnesa Vuthaj duket mahnitëse me stilin e ri të flokëve (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Edhe pse kanë kaluar vite prej kur u zgjodh miss, ajo
Agnesa i përgjigjet fëmijëve: Ku i gjete lekët për të hapur biznes Agnesa Vuthaj është një nga blogeret më të suksesshme shqiptare duke patur një numër të madh ndjekësish në profilet e sa
Mentor Haziri: Dhimbja e dashurisë që ndjeva për Agnesa Vuthajn Për karrierën e re në Irlandë këngëtari i njohur, Mentor Haziri rrëfeu detaje në “Kënga Magjike”, ndërkohë që sapo ka pu
Agnesa Vuthaj, pjesë e klipit të këtij këngëtari të njohur (VIDEO) Ish-mis Kosova, Agnesa Vuthaj, u bë pjesë e videoklipit të këngës së këngëtarit të njohur Mentor Haziri. Ajo në kli
Agnesa Vuthaj shkëlqen me veshje kombëtare (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj është një nga blogeret më të suksesshme shqiptare duke patur një numër të madh ndjekësish në profilet e sa
Agnesa Vuthaj mahnitëse në imazhet e fundit (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj po dëshmon se me kalimin e kohës po bëhet gjithnjë e më e mirë. Si sipërmarrëse ajo po kor suksese të
Agnesa Vuthaj rikthehet më rrëzëllitëse se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërin
Agnesa Vuthaj rikthehet më sensuale se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa është një nga bukuroshet më në zë të ekranit dhe gjithashtu shumë e dashur për publikun. Dikur ajo ishte Mis
Agnesa Vuthaj: S'do ta fal tradhëtinë Bukuroshja Agnesa Vuthaj, në një intervistë 60 sekonda për Prive është rrëfyer për vendin që i ka bërë më shumë përshtyp
Agnesa Vuthaj: Me serb nuk lidhem kurrë! (VIDEO) Agnesa Vuthaj është shprehur se edhe nëse një mashkull i plotëson të gjitha kriteret për të qënë princi i saj i kaltër,
Shenja udhëzuese në gjuhën shqipe dhe në Vuthaj të Plavës (FOTO LAJM) Në fshatin Vuthaj në Plavë të Gucisë është bërë e mundur vendosja e disa shënjave udhëzuese në gjuhën shqipe. Ky është n
"Ajër për Tetovën", solidarizohet dhe Agnesa Vuthaj (FOTO-LAJM) Agnesa Vuthaj, modelja e mirënjohur shqiptare nëpërmes një postimi në "Facebook" është solidarizuar me qytetarët e rajon
Kontrabandë me fustane, ndalohet Agnesa Vuthaj 11 fustane janë futur kontrabandë nga një ish-miss. Agnesa Vuthaj është kapur nga Dogana e Kosovës, pasi ka shmangur de