999 rezultate për

vula

Habit Mirela Kumbaro: Këngëtari im i preferuar është Ledri Vula, Elvana Gjatën nuk e njoh! Ish-ministrja e Kulturës, aktualisht deputete e PS, Mirela Kumbaro ka treguar se cili është zhanri i muzikës që preferon
Publikon ekon e bebushes, Ledri emocionon ndjekësit (FOTO LAJM) Në vetëm pak javë Ledri Vula dhe Sara Hoxha pritet të bëhen prindër për herë të parë me vajzën e tyre. Reperi ka publiku
Më puthje "të nxehta", Gjyste Vulaj publikon si rrallëherë foto me bashkëshortin (FOTO LAJM) Prej shumë vitesh ndjekësit nuk e lënë "në baltë" Gjyste Vualjn duke e ndjekur dhe mbështetur në të rejat e saj. Këng
Mezi prisni? Ledrin dhe Sarën do t'i shihni bashkë në televizion (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka zbuluar të ftuarit specialë në sezonin e ri të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” që fillon në janar.
Planet e dasmës e deri tek emri i vajzës, flet Ledri Vula (VIDEO) Ledri Vula së fundmi është bërë ndër personazhet më të komentuar në estradën shqiptare. Reperi i njohur është në prit
Në mes të koncertit dhe fansave, Ledri Vula hidhet në pishinë (VIDEO) Edhe në pandemi, disa koncerte në bregdetin shqiptar po vazhdojnë të mbahen. I radhës ka qenë i Ledri Vulës. Reperi m
Zbulohet gjinia e bebit që po presin Sara Hoxha dhe Ledri Vula (FOTO LAJM) Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një ndër ciftet më të pëlqyer dhe më të komentuar. Sara Hoxha publikoi sot në
Feston ditëlindjen, Ledri Vula shpreh publikisht dëshirën e madhe (FOTO LAJM) Një ndër reperët më të famshëm shqiptar feston sot ditëlindjen e tij të 34. Ledri Vula ka shprehur në Instagram se pë
Sfidon vajzat e reja, s'do ta besoni se vjeç mbush sot Gjyste Vulaj (FOTO LAJM) Një ndër këngëtaret e para guximtare që thyeu "tabu" në skenë feton sot ditëlindjen. Ajo është Gjyste Vulaj. Mirëp
Merr fund "sherri" mes Ledri Vulës dhe Shaolin Gang, sqarohen reperët Ledri Vula dhe Shaolin Gang u kanë dhënë fund mosmarrëveshjeve. Ledri Vula, DJ Blunt dhe Real 1 ka kohë që përfliten
"Na vijnë në studio e na vjedhin idetë", me kë i ka Genc Prelvulaj këto akuza? (FOTO LAJM) Këngëtari Genc Prelvukaj ka shpërthyer në akuza ndaj kolegëve të tij në rrjete sociale. Ai shprehet se i shkojnë në s
Nudo në plazh, kështu e feston Gjyste Vulaj lirinë pas karantinës (FOTO LAJM) Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret ikonike që edhe pse është tërhequr nga muzika, këngët e saj vazhdojnë e dëgjohen e
Thyen çdo pritshmëri! Ledri Vula dhe Sara Hoxha po bëhen prindër(FOTO LAJM) Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër ciftet më të preferuara të momentit në showbizin shqiptar. Pak ditë më parë r
Dasmë pas karantinës, prindërit e Ledrit zbulojnë planet për reperin dhe Sarën (VIDEO) Xheraldina dhe Agron Vula, prindërit e këngëtarit Ledri Vula ishin të ftuar te “Rudina” në Tv Klan. Çifti treguan për
Edhe pse larg njëri-tjetrit, Ledri Vula sapo postoi foton më të bukur me Sarën (FOTO LAJM) Mesa duket këto ditë karantine, Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara Hoxha nuk po i kalojnë bashkë dhe kjo ka bërë që ata
Edhe pse në karantinë, Ledri Vula i bën ditëlindjen më speciale gjyshes (VIDEO) Kjo e mërkurë simbolizon një ngjarje të veçantë në familjen e reperit shumë të dashur për publikun, Ledri Vulës. Gjyshja
Prodhuan 100 valvula për respiratorë, dy laborantët e QSUT japin shpresë Jo vetëm shkencëtarët jashtë, edhe në Shqipëri të gjihë po përpiqen të japin kontributin e tyre në përballjen me pandemi
Sara Hoxha zbulon eksperiencën e "çmendur", por të gjithëve u mbetën sytë te foto me Ledrin (FOTO LAJM) Këtë muaj, Ledri Vula zgjodhi ta nisë ndryshe. Ai pranoi për herë të parë publikisht historinë e shumëpërfolur të das
Më në fund, Ledri Vula konfirmon lidhjen e shumpërfolur me Sarën (FOTO LAJM) Një nga reperët më të suksesshëm në vend, Ledri Vula, është përfolur gjatë për jetën e tij private. Prej kohësh flitej p
Të gjithë të mbyllur në shtëpi, Ledri Vula u bën surprizën e madhe (FOTO LAJM) Ledri Vula ka menduar për të na argëtuar më së miri tani që jemi mbyllur thuajse të gjithë brenda mureve të shtëpisë, ng