999 rezultate për

vuitton

Pse Louis Vuitton nuk bën kurrë ulje? Mësojeni një herë e mirë arsyen Dua shumë të blej një çantë Louis Vuitton Neverfull. Idea më ekonomike do të ishte të prisja uljet pasi, nuk ka çanta të
Zhytyr në Gucci dhe Louis Vuitton, Morena e pangopur me firma luksoze (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Tayna me Louis Vuitton fallco, i kthehen këngët në boomerang (FOTO LAJM) Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit. Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e m
Dhuratat luksoze të motrave Hoxha, Lori i bën Sarës pantofla Louis Vuitton Sara Hoxha ka marrë një dhuratë për festa nga motra e saj, Lori. Ajo i ka bërë dhuratë një palë pantofla në ngjyrë v
Kim ka një gjarpër për kafshë shtëpiake të veshur me logon e Louis Kim Kardashian është gjithçka përveç se një ''njeri i zakonshëm''! Lejon vajzën t’i bejë foto teksa pozon nudo, shfaqet
Vajza e Majlindës preferon veç markat e shtrenjta, shopping në "Louis Vuitton" në Belgjikë Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më
Kjo është ora e mençur Android më e shtrenjtë (VIDEO) Industria e orëve të mençura nuk ka marr rrugën ashtu siç të gjithë shpresonin, por duket se brendit luksoz nuk i intere
Angelina Jolie, fytyra e re e Louis Vuitton Angelina Jolie është bërë fytyra e re e fushatës së Louis Vuitton. Aktorja 36-vjeçare shfaqet mahnitëse në një reklamë p
Jolie, kontratë të majme me "Louis Vuitton" Shtëpia e modës “Louis Vuitton” ka ofruar një kontratë të majme prej 10 milionë dollarësh për aktoren e famshme Angelina