999 rezultate për

vrioni

Reja para mediave, ndiqni këtu konferencën për shtypin Shqipëria luan më 11, 15 dhe 18 nëntor kundër Kosovës, Kazakistanit dhe Bjellorusisë. Trajneri Edy Reja ka shpallur list
Berisha i bashkohet Kombëtares, pritet edhe Vrioni Klaus Gjasula, Ylber Ramadani, Florian Kamberi dhe Lindon Selahi janë futbollistët e vetëm të cilët janë grumbulluar nga
Moment historik, sulmuesi i Kombëtares debuton me Juventusin (VIDEO) Kjo e shtunë do të mbahet mend gjatë për futbollistin shqiptar, Xhiakomo Vrioni. 21-vjeçari i cili ka spikatur në Juvent
Juventusi me 9 mungesa ndaj Cagliarit, do të debutojë sulmuesi shqiptar Lojtari shqiptar, Giacomo Vrioni është thirrur përsëri nga Maurizio Sarri për ndeshjen kundër Cagliarit sonte. Trajne
Xhakomo Vrioni ëndërron të debutojë në Milan-Juventus Një nga lojtarët më në formë padyshim është Paulo Dybala, i cili në ndeshjet e fundit ka shkëlqyer me gola dhe asiste pë
Formacioni i së ardhmes te Juventusi, nga De Ligt te shqiptari Vrioni Presidenti i Juventusit, Gainni Agnelli dhe drejtori sportiv, Fabio Paratici tashmë kanë krijuar një bazë të re me poten
Super lajm, Juventusi grumbullon për ndeshjen me Milanin sulmuesin shqiptar Juventusi do të përballet me Milanin ditën e sotme, në ndeshjen e kthimit për gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Një n
Liroi Lul Berishën e u dogj nga Vettingu, kush është gjykatësi që iu shkrumbuan makinat Makina e ish-kryetarit të Gjykatës Elbasan, Arben Vrioni u dogj mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Elbasanit.
''Maskat'' u vënë flakën automjeteve të ish-kryetarit të Gjykatës së Elbasanit Dy automjete janë përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Elbasanit. Mësohet se një nga automje
Sarri merr në ekipin e parë sulmuesin e Kombëtares shqiptare Sulmuesi i Kombëtares shqiptare Xhiakomo Vrioni u transferua në merkaton e janarit nga radhët e Çitadelës në Serinë B dr
ZYRTARE/ Pritja merr fund, sulmuesi i kombëtares prezantohet te Juventusi Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Giacomo Vrioni ka konkretizuar në firmë bisedimet me Juventusin. 21-vjeçari ka pozua
Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Apelit Durrës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtarin e Apelit Durrës Arben Vrioni. Vetë gjyqtari Vrio
E DHIMBSHME/ Klubi legjendar përjashtohet nga Seria B, rikthehet skuadra e sulmuesit shqiptar Këshilli Federal i Federatës Italiane të Futbollit ka vendosur sot përjashtimin e Palermos nga Seria B, për probleme adm
A ke bërë dashuri me Edi Ramën? Shkrimtarja nuk ngurron në përgjigje Shkrimtarja Mimoza Ahmeti ka radhitur disa kujtime të sajat ku bën pjesë edhe Jusuf Vrioni, ndërkohë që kalon në një epi
Dermaku lider te Cozenca, mposht Vrionin në derbin e Serisë B Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Kastriot Dermaku është shndërruar në një lider te skuadra e Cozenca. 26-vjeçari e ka t
Bushi i rrëmben talentin Panuçit Giaçomo Vrioni u grumbullua nga trajneri Christian Panuçi për ndeshjen miqësore ndaj Jordanisë, por që nuk u aktivizua p
Debutoi me gol te Shqipëria, Vrioni: Golin ia dedikoj babait tim Giacomo Vrioni përjetoi një debutim ëndrrash me përfaqësuesen Shpresa të Shqipërisë, pikërisht ndaj Italisë ku është lin
Vdiq nga overdoza dhe Enver Hoxha e la pa varr, ja kush është kryeministri shqiptar Iliaz Bej Vrioni, ishte një nga patriotët dhe politikanët më të mëdhenj të historisë së Shqipërisë në fillim të shekulli
A e dini se sa kryeministra ka ndryshuar Shqipëria në 102 vite?! Përgjigja e shumicës do te ishte padyshim "JO". Portali Albeu.com boton më poshtë listën e plotë të kryeministrave të de