999 rezultate për

vrioni

Bushi i rrëmben talentin Panuçit Giaçomo Vrioni u grumbullua nga trajneri Christian Panuçi për ndeshjen miqësore ndaj Jordanisë, por që nuk u aktivizua p
Debutoi me gol te Shqipëria, Vrioni: Golin ia dedikoj babait tim Giacomo Vrioni përjetoi një debutim ëndrrash me përfaqësuesen Shpresa të Shqipërisë, pikërisht ndaj Italisë ku është lin
Vdiq nga overdoza dhe Enver Hoxha e la pa varr, ja kush është kryeministri shqiptar Iliaz Bej Vrioni, ishte një nga patriotët dhe politikanët më të mëdhenj të historisë së Shqipërisë në fillim të shekulli
A e dini se sa kryeministra ka ndryshuar Shqipëria në 102 vite?! Përgjigja e shumicës do te ishte padyshim "JO". Portali Albeu.com boton më poshtë listën e plotë të kryeministrave të de