999 rezultate për

vrasjen

Vrasja e bujshme mes Elbasanit, prova që fundos autorët e krimit të rëndë Dhe pse kanë kaluar 9 vite nga vrasja e bujshme në Elbasan, së fundmi Policia dhe Prokuroria e këtij qyteti kanë mundur
Zbardhen detaje nga hetimet për vrasjen e Hekuran Billës: Ja çfarë u gjet në makinë Janë zbardhur detaje të reja nga ekzekutimi i Hekuran Billës në maj të vitit 2020 në zonën e Komunës së Parisit. Për
Përgjimet e telefonit mund të zbardhin të vërtetën, Elona Kalesha nuk shpëton dot nga burgu! Shqiptarja 36-vjecare, Elona Kalesha, e cila u arrestua për vrasjen e ciftit Shpëtim dhe Teuta Pasho në Itali do vijojë
SPAK merr në mbrojtje avokatin e të penduarit që zbardhi vrasjen e Lames dhe Saliut Avokati Arben. P, i caktuar kryesisht nga Prokuroria e Posaçme (SPAK), për të mbrojtur interesat ligjore të bashkëpunëto
Përfundon hetimi për vrasjen e Klodian Rashës, veçohet dosja për pistoletën në vendngjarje Një ndër enigmat e hetimit të ngjarjes së 8 dhjetorit, ku mbeti i vrarë Klodian Rasha është një armë zjarri pistoletë, e
Akuzohet për vrasjen e Vajdin Lamajt dhe Klodian Saliut, merret vendimi për Indrit Taullain Gjykata e Prizrenit ka miratuar ekstradimin e Indrit Taullait, i cili akuzohet nga Prokuroria e Posaçme, për vrásjen e K
"U fsheha te frigoriferi", 14 vjeçari që pa vrasjen e mamasë dhe tezes tregon detajet Më 31 dhjetor të vitit që lamë pas ndodhi një ngjarje e rëndë që tronditi opinionin publik. Dy motra, Kristina Bardhi dh
Vrasja e Klodian Rashës, rikthehet në detyrë kolegu i efektivit që kreu vrasjen Vrasja e Klodian Rashës është akoma aktuale ndërkohë në pranga është vënë efektivi i cili kreu krimin, ndërsa kolegu mës
Detaje: Ish-e dashura e Taulantit nuk ka vepruar e vetme për vrasjen e çiftit Pasho Ish- e dashura e djalit të ciftit Pasho, Elona Kalesha 36 vjeçe, është e vetmja e akuzuar për momentin për vrasjen e fsh
Nikoll Sherniku u vetëdorëzua, kush është personi i tretë i kërkuar për vrasjen e efektivit Prela Nikoll Sherrniku, një prej autorëve të dyshuar të vrasjes së efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela është vetëdorëzuar në po
DETAJET/ Një person i tretë i përfshirë në vrasjen e efektivit të FNSH Zbardhen detaje të reja nga vrasja e efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela. Tashmë mësohet se kjo ngjarje ka dhe një autor
Prokuroria mbyll hetimet për vrasjen që tronditi ish-Bllokun, akuza ndaj ish-komandos Meviol Billo Prokuroria ka përfunduar hetimet për Meviol Billon, duke ngritur ndaj tij akuzën e plagosjes së rëndë në kapërcim të kuf
Ky është i riu i arrestuar për vrasjen e efektivit të FNSH-së Personi që shihni në foto është Nikoll Sherrniku, personi i dyshuar si një nga autorët e vrasjes së efektivit të policis
Kush është autori i arrestuar për vrasjen e efektivit Xhulio Prela Nikoll Sherrniku është autori i dyshuar për vrasjen e efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela në fshatin Gajush më 5 Dhjetor.
Të tjera dëshmi për vrasjen makabre të çiftit Pasho, vajza tregon sherrin mes tyre Skenarët rreth vrasjes së dyfishtë të bashkëshortëve Pasho ndryshojnë vazhdimisht. Ditët e fundit u supozua se mund të k
U qëllua me 5 plumba teksa hante darkë me anglezen, pistat e hetimit për vrasjen e shqiptarit Policia Gjyqësore e Gardës Civile në Spanjë ka nisur hetimet për vrasjen e shqiptarit me armë zjarri mbrëmjen e së premt
U arrestuan pse protestuan për vrasjen e Klodian Rashës, lirohen aktivistët Janë liruar aktivistët të cilët u arrestuan ditwn e sotme pse protestuan për vrasjen e Klodian Rashës. Ata janë arkit
Detaje të tjera për vrasjen makabre të çiftit shqiptar, ku mund të jenë mbajtur para se të copëtoheshin Prokuroria e Firences i ka përqëndruar hetimet për vrasjen e çiftit shqiptar, Shpëtim e Tetuta Pasho, në disa apartamen
U zhduken ditën që djali doli nga burgu, detaje të reja për vrasjen makabre të çiftit Pasho Detaje të reja janë zbuluar për çiftin e shqiptarëve që u gjetën të masakruar në katër valixhe pranë fshatit Firence.
I prenë dhe i futën në valixhe, çfarë shkruajnë mediat italiane për vrasjen makabre të çiftit shqiptar Mediat italiane shkruajnë se hetuesit e vrasjes së dyfishtë makabre të çiftit shqiptar nga Vlora, mendojnë që çelësi për