999 rezultate për

vrasje

Të dënuar për vrasje dhe shkatërrim prone, kush janë dy emrat e tjerë që i shtohen listës së OFL Operacioni Forca e Ligjit ka nxjerrë sot emrat e dy personave të tjerë të cilët kanë në dispozicion vetëm 48 orë për të
Tragjike: Ish-sportisti vret gruan dhe tre fëmijët e tij duke i vënë flakën makinës dhe më pas bën vetëvrasje Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Australi. Ish-lojtari i ragbit, Rowan Baxter ka mbutyr familjen e tij, pasi i kish
OFL i dërgoi formularë për deklarimin e pasurisë, flet avokati i Ervis Martinajt Ervis Martinaj, ishte një ndër subjekët që OFL sot dërguar formularin për deklarimin e pasurisë. Pas këtij veprimi,
Të akuzuar për eliminim në Itali, kush janë vëllezërit Kaçorri që OFL-ja i dërgoi sot kerkesën Forca e Ligjit dërgoi sot kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë, tre personave që janë subjekt i këtij ligji. - E. M.
Sot tre emra, kush janë të dënuarit për vrasje që morën "ultimatumin" e OFL Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar sot kërkesat për deklarimin e pasurisë në tre shtetas të tjerë. Konkrretisht, af
"Dyshime për vrasje", PD paralajmëron të shkuarën kriminale të një tjetër kryebashkiaku të Ramës Partia Demokratike ka hedhur sot një akuzë shumë të fortë me anë të sekretarit të saj Gazmend Bardhi. Sipas PD, një k
"I mblodha me batanije", Haradinaj: Ju tregoj vrasjen e tre shokëve në luftë nga predhat serbe Kosova festoi 12 vjetorin e pavarësisë në 17 shkurt. Megjithatë, ndonëse sot shteti i ri i Kosovës aspiron në rrugën e i
I dënuar për vrasje, PD paralajmëron një tjetër kryebashkiak subjekt të dekriminalizimit Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi, ka paralajmëruar sot në një intervistë për “ABCneës” se n
Ekzekutoi fillimisht prindërit pastaj dy vëllezëit, detaje nga tragjedia në Gjilan (VIDEO) Prokuroria e ka konfirmuar se pesë persona kanë ndërruar jetë në Gjilan. Sipas prokurorisë rasti ka ndodhur në lagjen
Tentoi vetëvrasjen duke prerë gishtat e këmbës, por e varrosën të gjallë: Historia tragjike e kolonel Sulejmanit Kjo wshtw historia e panjohur të Sulejman Vuçiternës nga fisi që e ka prejardhjen nga Verbovsi të Drenicës së Veriut, i
Të dënuar me 25 vite burg për vrasje, kush janë 3 emrat e shumëkërkuar nga policia (FOTO LAJM) Policia ka publikuar edhe tre të kërkuar të tjerë, të dënuar me nga 25 vite burg, për vrasje, objekt i punës së Njësisë
Ekspertiza zbulon të vërtetën, Kacifas vrau veten Kostandin Kacifas nuk është vrarë nga forcat e RENEA-s, por ka kryer vetëvrasje. Nga konkluzionet e aktit të eksperti
Vajzat "vdesin" për djemtë e këqinj! Aksidente, drogë e vrasjet që i përndjekin “ VIP-et” shqiptare Të bukura, të suksesshme, luksi e jeta e tyre është për t’u patur zili… Kjo është përshtypja e parë për vajzat e fam
Audiot me të shara banale e kërcënime vetëvrasjeje, reagon Morena Taraku (FOTO&VIDEO) Pak ditë më parë në media u publikua audio e bisedës së një vajze, e cila kërcënonte partnerin se do të vriste veten.
EMRAT/ Dëshmia e vëllait të Jan Prengës, fajtor për vrasjen është treshja nga Shkodra Anton Prenga, njëri prej djemve të familjes Prenga ka rrëfyer të gjithë ngjarjen se si ndodhi grabitja e drogës deri tek
Motra e Haklajve tregon çfarë di për vrasjen e Azem Hajdarit: Plumbat e kallashnikovit i morën jetën Aishe Haklaj është një prej motrave të familjes nga Tropoja, e cila ka qënë një nga më të njohurat e viteve ’97-2000.
Nis në Prishtinë gjykimi për ivanoviç, të akuzuarit mohojnë përfshirjen në vrasje (VIDEO) Gjashtë personat e akuzuar në mesin e tyre hetues policorë, për përfshirje të drejtpërdrejtë në organizimin e vrasjes së
Dosja e rrëmbimit dhe eliminimit të Jan Prengës kalon në SPAK Ka kaluar në SPAK dosja e rrëmbimit dhe vrasjes së Jan Prengës. Prokuroria e Tiranës ka vendosur ta kalojë dosjen e b
Alarmante! 1 miliardë armë qarkullojnë në botë, çdo 15 minuta shkaktohet një vrasje Një miliardë armë të vogla dhe armatime të lehta përbëjnë rrezik për sigurinë dhe paqen në botë. Këshilli i Sigurimit të
Të dënuar përjetë për vrasje, kush janë tre të shumëkërkuarit e radhës në listën e zezë Ka dalë lista me 3 të kërkuarit e radhës, objekt i punës së Njësisë së Kërkimit. I dënuari me burg përjetë Sokrat