999 rezultate për

vrasja

Vrasja në Gjakovë kthehet në mister, kush ka të drejtë policia apo prokuroria? Ende nuk dihen rrethanat që cuan në vdekjen e Rabe Shkodras, gruas mbi 50 vjeçe nga Gjakova. Policia e Prokuroria, kanë
Vjen nga pas dhe i qëllon të dy, dalin pamjet e vrasjes së Boran Bërçamës dhe Silvi Ndocit (VIDEO) Ndërkohë që kanë kaluar disa javë nga vrasja e dyfishtë në Shkodër, janë zbardhur pamje të reja. Në pamje shihet vra
Vrasja e gruas nga Tropoja, ka dyshime të forta se prokuroria nuk hetoi ankesat për dhunë seksuale Një hulumtim ka nxjerrë në pah pretendime të reja për mënyrën se si prokuroria e shtetit kishte trajtuar ankesat e Valbo
E ndoqën me motor dhe e qëlluan nga pas, si ndodhi vrasja e të riut shqiptar në Itali Zgjati pak më shumë se 24 orë arratia e vrasësve të 24-vjeçarit shqiptar Viktorjan Picaku, i ekzekutuar mbrëmjen e së më
Detajet: E ekzekutuan se mbrojti një vajzë, ky është shqiptari i vrarë Viktorian Picaku është viktima që u vra mbrëmë në Bari, Itali. 23-vjeçari u qëllua me dy plumba nga dy persona që end
Përdoret edhe nga garda, ky është automatiku që vrau çiftin në Shkodër Të tjera detaje janë bërë të ditura rreth ngjarjes që tronditi ditën e djeshme qytetin e Shkodrës, pasi humbën jetën dy
Vrasja makabre e çiftit në Shkodër, motra e Silvanës përlot me fjalët Ka shkaktuar një tronditje të madhe vrasja e ciftit sot në Shkodër, ku viktimat Silva Ndoci 25 vjeç dhe bashkëjetuesi i
Detaje të reja nga vrasja mafioze në Shkodër: Gruaja ishte e divorcuar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër ku në orët e para të mëngjesit është ekzekutuar për vdekje burrë e grua, në ma
Vrasja e Hysës, çfarë u gjet në vendngjarje Policia ka vënë në pranga një prej autorëve të dyshuar të vrasjes së 34-vjecarit Elion Hysa. "Sot, Shërbimet e Komisa
Zbardhet vrasja e kosovarit: Nuk e vrau për nder, por për paratë "Këtë vrasje me gjakftohtësi ky kriminel e ka bërë për motive të ulëta të parave që nuk i ka kthyer kurrë. Paratë që
Vrasja në Reçicë të Vogël, 3 të akuzuar pranojnë fajin për "pjesëmarrje në rrahje" Në Gjykatën Themelore të Tetovës sot ka vazhduar seanca gjyqësore për incidentin e armatosur më 5 prill në Reçicë të Vog
Vrasja e shoferit të Fatmir Xhafajt, hetime në disa pista, sekuestrohen pamjet e kamerave të sigurisë Burimet thonë se pista e parë e hetimeve për zbardhjen e vdekjes së shoferit të ministrit të brendshëm, është ajo e vetë
7 vjet nga vrasja e Dianës, autori vijon i lirë Edhe pse kanë kaluar 7 vjet nga vrasja e Diana Kastratit, i dyshuari për vrasjen e saj, ish-bashkëshorti Adnan Jashari,
Vrasja e politikanit lokal, arrestohen gjithë komisariati i policisë E gjithë policia e qytetit meksikan Ocampo është ndaluar nën dyshimin për përfshirje në vrasjen e kandidatit për kryetar
Vrasja e shqiptarit në Itali, vajza që e futi në kurth ishte shqiptare nga Maqedonia Zhvillime të reja lidhur me vrasjen e shqiptarit Ismail Luli në Itali. Siç raportojnë sot mediat vendase, hetuesit ka
Vrasje me pagesë, pse u ekzekutua pronari i servisit në Shkodër Vrasje me pagesë për shkak të konflikteve të vjetra familjare, është pista kryesore ku Policia e Shkodrës ka përqendruar
DETAJET/ Plumb kokës, shkodrani u ekzekutua nga vrasës me pagesë Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e shtetasit Mehdi Kavaja një ditë më parë në Shkodër. Ngjarja e rëndë ndodh
Vrasja në Shkodër, policia zbulon detaje të reja Nje 60 vjecar u vra ditën e sotme në Shkodër. Mehdi Kavaja u gjet i pajetë nga familjarët në punishten e tij. Ndërkoh
Vrasja e 26 vjeçarit në vendin e punës, flet pronari i lokalit Një 26 vjeçar u mbyt me thikë në vendin e tij të punës në një lokal në Ferizaj mbrëmjen e së shtunës. I ndjeri Elvedin I
Detajet të reja nga vrasja e dyfishtë: Xhaferrin e dua dhe pse ka grua! Një makinë policie qëndron e stacionuar 24 orë përpara derës së Taip Matës. Sapo kapërcen portën e hekurt të shtëpisë dy