E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

vonesa

Shqiptarët paguan 900 milionë lekë më shumë tek faturat e energjisë prej kamatëvonesave Në vitin 2020 të paktën 900 milionë lekë (rreth 7.2 milionë euro) janë arkëtuar si kamatëvonesa në faturat e energjisë.
Rama për vonesën e vaksinave: Nuk është faji ynë, po ndodh në të gjithë Evropën Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës në Kryeministri, ka shpjeguar edhe arsyet se përse vaksinat kundër covid kanë ar
Mos i injoroni kurrë këto simptoma gjatë periodave Ndoshta disave prej jush nuk u intereson nëse periodat vonohen, për të mos thënë që mendoni se shpëtuat prej tyre, megji
2 sinjalet që s'duhet të injoroni kurrë, çfarë tregon vonesa e ciklit për një vajzë Ndoshta disave prej jush nuk u intereson nëse periodat vonohen, për të mos thënë që mendoni se shpëtuat prej tyre, megji
OSHEE sqaron faljen e kamatvonesave të energjisë: Përfitojnë ata që kanë borxh të vjetër Administratori i OSHEE Adrian Çela shpjegoi të mërkurën se si do të bëhet falja e kamatvonesave për energjinë elektrike,
Mbi 227 mijë abonentë përfitojnë faljen e kamatëvonesave, si mund të përfitohet Në kuadër të planit të hartuar nga qeveria për zbutjen e efektit negativ që krijon përballimi i emergjencës mjekësore të
Koronavirusi: Për faturat e energjisë nuk do të ketë kamatë vonesa! Situata emergjente e krijuar pas bllokimit të aktivitetit ekonomik në vend, si rrjedhojë e kufizimeve në lëvizjeve për t
Moti i keq, autoritetet njoftojnë vonesa në nisjen e tragetëve Shqipëria sot është pushtuar nga moti i keq, me erë dhe reshje shiu, breshëri e bore. Si pasojë, janë shkaktuar vonesa n
As vonesa e ciklit e as të vjellat, kjo është shenja e parë që tregon se jeni shtatzënë Rritja e gjoksit është një nga shenjat e para të shtatzënisë. Dy javët e para pasi keni mbetur shtatzënë, gjoksi fillon
Vonesa të shumta në transportin e pasagjerëve, i pezullohet licenca kampanisë ajrore "Fly Ernest" Aviacioni Civil në Itali ka pezulluar licencën e kompanisë ajrore "Fly Ernest". Kompanisë ajrore i është pezulluar licen
Takaj pranon vonesat e pagave: Bojkoti i futbollistëve ishte veprim i gabuar (VIDEO) Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj ka reaguar pasi lojtarët morën vendimin që të bojkotonin stërvitjen për shkak se
Kujdes kush udhëton për në Itali deri në 6 shtator Në Itali sindikatat e transportit ajror kanë paralajmëruar sërish greva dhe shumë fluturime janë anuluar. Nga protest
Italia në grevë, vonesa në linjën e tragetëve për Shqipëri Ditën e sotme në Itali po zhvillohen greva të cilat kanë bllokuar jo vetëm transportin publik brenda qyeteve por kanë sh
Radhë e gjatë makinash në Morinë Mëngjesin e kësaj të shtune, rruga e Kombit ngjante me një lum mjetesh, ndërsa në kufirin Shqipëri-Kosovë, mijëra shqipt
E pazakontë/ Kërmilli i ngordhur shkakton vonesa për 12 mijë udhëtarë në Japoni Një kërmilli i ngordhur ka shkaktuar vonesë për 12 mijë udhëtarë trenash në Japoni. Një ndërprerje e energjisë elektrike
Linja e autobusëve të Kasharit jashtë standardit, qytetarët ankohen për vonesat (VIDEO) Nëse dikujt do ti duhej që më pas të merret linjën e Kasharit për të shkuar në punë, duhet të presë. Një investigim i
Nesër greva e kompanive ajrore, Autoriteti i Aviacionit bën njoftimin e rëndësishëm Autoriteti i Aviacionit Civil shqiptar, ka njoftuar se ditën e nesërme, në fluturimet nga Tirana drejtë Italisë dhe anas
Pse vonohet cikli menstrual me 5 ditë? Sa herë keni pasur një cikël menstrual të vonuar? Edhe pse nuk mund të mendohet, vonesa e ciklit është diçka e zakonshme
Kujdes në këto orë në Rinas, çfarë do ndodh me fluturimet Autoriteti i Aviacionit Civil shqiptar, i bën thirrje gjithë pasagjerëve që kanë planifikuar të udhëtojnë ditën e nesërm
Udhëtoni drejt Italisë me avion? Çfarë pritet të ndodh nesër Autoriteti i Aviacionit Civil shqiptar, i bën thirrje gjithë pasagjerëve që kanë planifikuar të udhëtojnë ditën e nesërm