999 rezultate për

volkswagen

Volkswagen prezanton makinën më të pazakontë që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Volkswagen njoftoi modelin e ridizajnuar të modelit Arteon më 24 qershor, si dhe një version krejtësisht të ri të Shooti
Arrestohet Bledar Muça, miku i Çapajve pasi aksidentoi policin e burgjeve Policia e Shtetit ka arrestuar Bledar Muçën, si edhe një person tjetër pasi kanë aksidentuar një efektiv të policisë së
"Volkswagen-i" shpërthen gjatë natës në Tiranë, ku po dyshohet Një makinë është shpërtheu me lëndë plasëse në Tiranë. Ngjarja është regjistruar në fshatin Zgafnor dhe sipas informa
Ndryshon logoja e Volkswagen, si do të jetë e reja (FOTO LAJM) Volkswagen do të përdorë panairin në Frankfurt për të zbuluar zyrtarisht një logo të re. Sipas mediave të huaja, përc
Për 10 vjetë Volkswagen planifikon të prodhojë 22 milion makina elektronike Prodhuesi i njohur gjerman i automjeteve, Volkswagen, njoftoi se planifikon të prodhojë në 10 vitet e ardhshme 22 milion
Aksident i frikshëm në Korçë, Golfi "fluturon" sipër Audit (FOTO LAJM) Një 28-vjeçar ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pranë fshatit Bulgarec në aksin rrugor Korçë – M
Wolkswagen surprizon Shaqirin (VIDEO) Xherdan Shaqiri e ka marrë një dhuratë nga kompania e njohur gjermane për vetura, Volkswagen. Shaqiri ka postuar një
Ishte në parkim, shpërthen në flakë makina në Korçë Një makinë ka shpërthyer në flakë mbrëmjen e sotmë në Korçë. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në la
Shqiptarët në Kosovë ende të dashuruar pas Golfit 2, mësoni numrin e tyre Në Shqipëri nuk gjenden më por në Kosovë një nga makinat më të shpeshta është Golf mk2 i njohur si ‘Golf 2’ i markës ‘Vo
Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, ka të vdekur Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në kilometrin e 6 të autostradës Durrës – Tiranë. Raportohet se një
Volkswageni përplaset me makinën e policisë, tre të plagosur NJë aksident ka ndodhur në Kucovë ditën e sotme, ku një automjet tip Volksëagen është përplasur me mjetin e policisë t
Aksident tragjik, Volkswagen përplas për vdekje një grua Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Pogradec-Qafë Thanë. Nga raportimet e para mësohet se një mjet
Shkrumbohet makina "Volkswagen" në Elbasan Një makinë është djegur në orët e para të mëngjesit në Elbasan. Makina "Volsksëagen" në pronë të një gruaje është shk
Volkswagen gjobitet me 1.2 miliard dollarë në Gjermani Prodhuesi i veturave Volkswagen është pajtuar që ta paguajë gjobën prej një miliard eurosh në Gjermani shkaku i skandali
Aksident në Librazhd, plagosen dy gra Dy gra janë plagosur në një aksident automobilistik që ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan – Librazhd pr
Volkswageni merr mbrapsht 500 mijë automjete (VIDEO) Pas pagesës së miliarda dollarëve të gjobave për një skandal të emetimeve në SHBA, Volkswagen tani duhet të parkojë mijë
Si prodhohet WV Golf 7? (VIDEO) VW Golf është vetura më e shpeshtë që shihet në vendin tonë, por a e keni ditur se si prodhohet ky model nga Volkswagen?
Aksident me vdekje në Kukës, furgoni përplas "Volkswagen" Një aksident ka ndodhur këtë të premte në Kukës. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në segmentin rrugor Ura 6-metroshe
Akuza ndaj prodhuesve të makinave, Berlini dënon testet me majmunët dhe njerëzit Qeveria gjermane dënoi testet e kryera në emër të prodhuesve gjermanë të makinave mbi qeniet njerëzore dhe majmunët, dek
Aksident masiv në autostradë, përplasen keq 4 makina (FOTO LAJM) Një aksident masiv ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, i treti në pak orë. Mësohet se përplasja m