999 rezultate për

volers

Volers: Situatë alarmante, asnjë i dënuar për korrupsion Ambasadori amerikan në Shkup, Pol Voilers është shprehur se në Maqedoni nuk është dënuar askush për korrupsion. Ai th
Volers: Deklarata e Bejlit është keqinterpretuar Ambasadori i SHBA-ve në Shkup, Pol Volers ka sqaruar se deklarata e pasardhësit të tij, Xhes Bejli është keqinterpretuar
Volers: Politikanët po e shkatërrojnë shtetin Amabasadori amerikan në Shkup, Pol Volers ka adresuar kritika të ashpra ndaj politikanëve në Maqedoni, duke thënë se ata
Volers: Ka ndasi mes shqiptarëve dhe maqedonasve Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup, Pol Volers ka thënë se edhe pse kanë kaluar 13 vjet që nga nëns
Volers: SHBA, kontribut të shquar për Maqedoninë (FOTO LAJM) Të enjten në mbrëmje, ambasada e SHBA-ve ka organizuar një pritje solemne me rastin e 4 Korrikut - Ditën e Pavarësisë së
Ali Ahmeti takon Volers Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar sot në orën 16.30 ambasadorin e Shteteve të Bashkuara n
Volers: Të mbahen zgjedhje të lira, transparente dhe demokratike Ambasadori amerikan në Maqedoni, Pol Volers tha se duhet që të gjitha palët të angazhohen që zgjedhjet në Maqedoni të je
Ahmeti: SHBA të ndihmojë Maqedoninë për të tejkaluar pengesat Ali Ahmeti ka takuar ambasadorin amerikan, Pol Volers. Në këtë takim, Volers dhe Ahmeti kanë folur rreth situatës politi
Volers: Zgjedhjet të jenë pa presione partiake Ambasadori i SHBA-së në Maqedoni Poll Volers, ka mbajtur sot një ligjërate para studentëve të USHT-së, me temë "Perspekt
Menduh Thaçi takon ambasadorin e SHBA-së në Shkup Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi është takuar sot në Shkup në ambasadën e SHBA-së me Ambasadorin Poll Volers. Në taki
Ali Ahmeti takoi ambasadorin amerikan Volers Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, sot gjithashtu ka qëndruar edhe në Ambasadën Amerikane në S
Porositë e ambasadorit amerikan për çështjen e emrit Ambasadori amerikan në Maqedoni, Pol Volers thotë se është e rrezikshme që të formohet identitet duke u kthyer shumë pra
Kryetari Ahmeti i kërkon ndihmë SHBA-së për çështjen e emrit Ndihma e Shteteve të Bashkuara të Amerikës shihet si domosdoshmëri dhe nevojë nga ana e liderit të Bashkimit Demokratik
Ahmeti do të takojë Volersin dhe Batlerin Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti do të takohet ditën e sotme në Shkup me ambasadorin amerikan Pol V
Volers: Çdo diskutim për emrin është produktiv Ambasadori Pol Volers ka komentuar vizitën e zv/kryeministrit për evrointegrime Fatmir Besimi, në Athinë dhe vizitën e k
Lideri i BDI-së takon ambasadorin amerikan Sot në Ambasadën Amerikane në Shkup, Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, realizoi takim pune me Am
Ahmeti takon Volers: Të përkushtuar për integrimin Sot në Ambasadën e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup, Kryetari i BDIsë, z. Ali Ahmeti, realizoi takim pune me A
Volers takon Ali Ahmetin Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti është takuar sot me Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Ameri
SHBA duan Maqedoninë në NATO Ambasadori amerikan në Shkup, Pol Volers ka theksuar se nuk ka kush që më shumë se SHBA-të dëshirojnë që të shohin Maqed
Incidenti në Gostivar duhet të zbardhet Incidenti në Gostivar që përfundoi me vrasje të dyfishtë të dy të rinjve shqiptar nga ana e një polici maqedonas duhet t