999 rezultate për

vokshi

PD thirrje ndërkombëtarëve: Liria e medias në rrezik, ndërhyni! (FOTO LAJM) Partia Demokratike iu ka kërkuar institucioneve ndërkombëtare të ndërhyjnë për t’iu ardhur në ndihmë mediave. Ish-de
Ish-deputetja e Bashës: Në këtë datë do t'ia marrim shpirtin Edi Ramës Ish-deputetja demokrate, Albana Vokshi ishte sot në Korçë ku u takua me gratë dhe vajzat atje. Vokshi ftoi ato të bashko
"Çfarë helmi ke që publikon viktimat?", deputetja shpërthen ndaj Ramës Deputetja e PD-së Albana Vokshi pas videos së shpërndarë nga Rama me prindërit e vazjës së dhunuar seksualisht në Kavajë
Gjykata nuk gjen asnjë provë kundër mësuesve turq Gjykata Themelore e Prishtinës i ka shpallur të parrezikshëm për vendin dy nga gjashtë shtetasit turq të dëbuar në mars
Shoqja e ngushtë e Elvana Gjatës flet për herë të parë pas masakrës në ish-Bllok Ato janë të dyja të njohura, të bukura e të suksesshme. Por për të mos mjaftuar vetëm kaq moderatorja Jonida Vokshi d
Habit deputeti i PD: Do të martohesha me Jozefina Topallin Më kë do të martohej Ervin Salianji, me Jozefina Topallin, Vokshin apo Kryemadhin. Para kësaj sfide në "Shiko kush l
Historia e trishtë e shqiptarit: Më përzunë nga SHBA pa takuar vajzat e mitura Një emigrant shqiptar që punoi si kamarier në një restorant ne Long Island për 24 vjet është deportuar në Shqipëri, pa i
Batutat e debati i plotë, çfarë s'u pa në kamera dje në sherrin Veliaj-PD Mbledhja e Komisionit të Medias ka degraduar dje në sherr dhe fyerje mes deputetëve të opozitës dhe kryebashkiakut Erion
Nxorri Veliajn nga mbledhja, PS kërkon me ngulm "kokën" e Vokshit Pas incidentit në Komisionin e Edukimit, ku u largua pas shumë debateve Veliaj, një deklaratë e fortë është bërë nga PS.
Plas sherri në komision, Veliaj përplaset keq me demokraten (VIDEO) Komisioni i Medias ditën e sotme ka nisur me debate të ashpra mes kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe dep
Plas sherri në Kuvend, të majtë e të djathtë "kapen" për prishjen e Teatrit Po shoqërohet me debate të forta në Komisionin për Edukimin diskutimi për projektligin mbi trashëgiminë kulturore. Gj
Jonida Vokshi flet për herë të parë për ndjesitë e shtatzanisë E ftuar në NRG Radio këtë herë ka qenë Jonida Vokshi. Pasi tregoi kaq shumë gjëra për veten e saj duke nisur nga xhel
Jonida Vokshi rrëfen sfidat e shtatzënisë E ftuar në emisionin e përditshëm You&Me; në NRG Radio, me Julkën dhe Arjonin, ishte aktorja dhe moderatorja që me buzëq
Familjarët nuk kanë asnjë informacion për shëndetin e mësuesëve të rrëmbyer As pas katër ditësh nga "kidnapimi" i gylenistëve, familjarët nuk dinë asgjë për gjendjen e tyre, pos se të njëjtit janë
Avokati druan që mësuesit e arrestuar do të deportohen pa procedura Avokati Adem Vokshi, i cili po merret me rastin e shtetasve turq të arrestuar, ka thënë se policia deri më tani ka dhënë
Plas sherri mes Kumbaros dhe Vokshit në Kuvend Mbledhja e sotme e Komisionit të Medias ku e pranishme ishte edhe ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro ishte mjaft e ten
Jonida Vokshi ndryshon look (FOTO LAJM) Jonida Vokshi është një ndër moderatoret më bukuroshe dhe shumë e dashur për publikun shqiptar. Duket se tashmë nuk
Jonida Vokshi bën ndryshimin drastik, habit fansat më pamjen e re (FOTO LAJM) Jonida Vokshi është padyshim një nga moderatoret më të preferuara të televizionit shqiptar. Ajo shquhet për ëmbëlsinë
Jonida Vokshi nuk i kursen komplimentat për trashëgimtaren e Top Channel Jonida Vokshi është padyshim një nga moderatoret më të preferuara të televizionit shqiptar. Ajo shquhet për ëmbëlsinë
Jonida Vokshi prezanton heroin e saj Ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera dhe të dashura në ekranin shqiptar. Ndonëse prej vitesh tashmë Jonida V