999 rezultate për

voice

Ledion Liço e thotë troç: Renisin dhe Sandrin, nuk i doja në The Voice Moderatori i njohur shqiptar Ledion Liço është prej kohësh në një marrëdhënie me aksioneren e "Top Channel" Sara Hoxha d
Në finalen e “The Voice”, Ledioni ngacmoi publikisht Sarën Ledioni dhe Sara janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptarë. Ata janë bërë prindër prej një viti dh
Trashëgimtarja e Top Channel kërcënon publikisht Ledionin: Dua lekët mbrapsht Duket se ëshë vetë trashëgimtaret e Top Channel, kanë preferencat e tyre në the Voice. Kështu vajza e vogël e familje
Eneda Tarifa: The Voice, eksperiencë e rrallë për një artist Pyetje: Pas shumë muajsh, ‘The Voice Kids’ po arrin në finish. Çfarë ka qenë ‘The Voice Kids’? ‘The Voice’ ishte nj
Vogëlushja e "The Voice kids" thyen rekordin, ja kalon Encës me klikime Jo të gjitha princeshat rriten në një dhomë rozë. Nuk po flasim për vajzat e familjeve mbretërore, por për ato që janë t
Jo gjithmonë ka pasur sukses, Enca Haxhia dikur është injoruar keq nga juria e "The Voice" (VIDEO) Këngëtarja e cila depërtoi mjaft shpejt në tregun e muzikës, Enca Haxhia dikur ka qënë pjesë e talent shoë-in "The voice
Ledion Liço mori vendimin fatal, fansat e bëjnë të mendohet dy herë Ledion Liço është një ndër prezantuesit më karizmatik të televizioneve shqiptare. E kemi parë në formate shumë të su
Ditëlindja ndryshe e Eneda Tarifës E përmalluar nga një kujtim i viteve ’90, me këngët e Leonard Bombajt në një telefilm “Një natë sa një jetë”, Eneda tha
Ledion Liçon e kritikojnë publikisht, reagimi i tij çudit Ledion Liço prej 8 vitesh është prezantuesi historik i spaktaklit "The Voice" në Shqipëri. Edicioni aktual “The Voic
Pas Ledionit, edhe Miriami heq dorë nga The Voice? Vetëm dy javë më parë, moderatori i njohur i “The Voice Kids” në Top Channel, tha publikisht se e kishte të vështirë të
Zbulohet arsyeja pse Ledion Liço nuk do ta prezantojë më ''The Voice'' Ledion Liço është një ndër prezantuesit më karizmatik të televizioneve shqiptare. E kemi parë në formate shumë të su
Pas suksesit të madh të The Voice, Ledion Liço merr vendimin drastik Ledion Liço prezanton prej 8 vitesh “The Voice of Albania” dhe “The Voice Kids”, por ai ka deklaruar që nuk do të prezan
Çanit i zënë fronin, i marrin audiencën një grup fëmijësh Padyshim që kjo e premte nuk ka qenë shumë me fat për Arjan Canin. Ai gjithmonë ka qenë mbreti i audiencës por këtë h
Mahniti botën me zërin e saj, vajza me shami largohet nga The Voice Garuesja 20-vjeçare nga Franca, Mennel Ibtissem, e cila ka marrë pjesë në garën muzikore “The Voice”, dhe tërhoqi vëmend
Vogëlushja kuksiane pushton zemrat e shqiptarëve (VIDEO) Daniela është vetëm 13-vjeç dhe jeton në qytetin verior të Kukësit. Ajo pasi mori pjesë në “The Voice Kids” vuri në p
Ruan dhitë në mal, 13-vjeçarja nga Kukësi mahnit jurinë e "The Voice" (VIDEO) Ajo është vetëm 13-vjeç dhe jeton në qytetin verior të Kukësit. Kushtet e jetesës nuk janë as minimale, por pasioni
Soni Malaj ka qenë dy muaj në depresion (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Soni Malaj, e ka vuajtur ndarjen e grupit ''Spirti Voice'' në të cilin ajo ishte vokaliste, bashkë
Aleksandër Gjoka hedh ‘'selfien’' e parë, do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Aleksandër Gjoka është një ndër trajnerët e “The Voice Kids” që do të nisë rrugëtimin e tij më 19 janar. Në ditët e f
Ledion Liço realizon klipin e The Voice frymëzuar nga Game Of Thrones (VIDEO) Ledion Liço sapo ka zbuluar kur do të nisë The Voice Kids. Ishte thënë që program i ri me zërat fëminorë do të fillo
Klinti tregon kohën kur ishte fans i Marselës dhe Albanit, sot është koleg i tyre Klinti Çollaku i shkroi dikur Marsela Çibukajt dhe ajo ia ktheu. Përpara se ta fitonte, Klinti Çollaku e shikonte “Th