999 rezultate për

vogue

Një nga 8 vajzat më me influencë në botë, Arilena pjesë e "Milan Fashion Week" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Arilena Ara, po e shënon një tjetër sukses në karrierën e saj. Ajo është bërë së fundmi pjesë e
Kjo është mundësia juaj e artë, mund të bëheni pjesë e Vogue (FOTO LAJM) Historikisht, e hëna e parë e muajit maj shënonte një ngjarje të madhe për modën dhe Metropolitan Museum of Art, por për
Si asnjëherë më parë, Vogue Italia vendos një kopertinë të bardhë dhe arsyeja do t' ju prekë Në historinë e saj mbi 100-vjeçare, nuk ka ndodhur kurrë që ‘Vogue’ të ketë pasur një kopertinë bosh. Për herë të parë,
Jo vetëm këngëtare, por Dua Lipa po bëhet një ikonë mode në botë Gjithnjë e më tepër, Dua Lipa po kthehet në një ikonë mode, e cila herë pas herë, në daljet e saj publike ose videoklipe
Kopertinat më tërheqëse të të gjitha kohërave nga ikonat e modës (FOTO LAJM) Nga Britney Spears te Kim Kardashian apo Rihanna keto janë kopertinat me sexy ndër vite te revistave të njohura si Vogue
Është 48 vjeç por nuk do t'ia dijë, modelja e famshme pozon nudo për "Vogue" Kanë kaluar 25 vjet nga dalja e saj e parë për kopertinën e ‘Vogue Italia’ dhe Claudia Schiffer kthehet më e nxehtë se a
Nga "The New York Times" te "Vogue Magazine", mediat ndërkombëtare "vijnë" në Kosovë për festivalin e madh Edhe këtë vit, për disa ditë rresht, Kosova do të jetë në qendër të vëmendjes evropiane dhe asaj botërore, për shkak të
Aktorja 61 vjeçare zbulon të pasmet(FOTO LAJM) Ishte pikërisht filmi që e ngriti si një yll të mirëfilltë të “Hollywood”-it. E pikërisht 27 vite më vonë, Sharon Stone,
Thashetheme për divorc, flet çifti Beckham Victoria Beckham ka festuar 10 vjetorin si ikonë e modës më revistën Vogue. Ka kaluar një dekatë që kur stilistja lanço
Dua Lipa pushton Vogue, shpallet një nga vajzat më me ndikim në botë Dua Lipa tashmë është kthyer në një fenomen kudo në botë. Dhe mesa duket revista prestigjoze "Vogue" e ka konsiderua
Të bëfshin mirë Irina Shayk! Irina Shayk për herë të parë zë vendin kryesor në kopertinën e Vogue Italia. Revista e modës publikoi foto të tjera gazm
Rihanna imazh i revistës arabe, njerëzit shpërthejnë në kritika Normalisht biem dakort që Rihanna është ikonë dhe s’mund të gabojë kurrë me zgjedhjet që bën. Ama, kësaj here kopertina
Rita Ora imazhi më i ri i revistës Vogue (FOTO LAJM) Rita Ora është padyshim një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme botërisht. Ajo është bërë shpeshherë imazh i sh
Vetëvritet modelja me sytë më të bukur në botë (FOTO LAJM) Një modele dhe studente e mjekësisë që u shfaq para pak muajsh në kopertinën e Vogue dhe u dekorua nga presidenti i shte
"Vogue" propozon Maqedoninë si destinacion për vitin 2017 Revista prestigjoze amerikane e modës, në një artikull të sajin e ka rënditur Ohrin si një ndër vendet që duhet të vizit
Era Istrefi për “Vogue”: E angazhuar për projekte të reja Era Istrefi e cila nuk ka të ndalur, ka dhënë një intervistë për revistën prestigjoze amerikane “Vogue”. 22-vjeçarja ka
Rihanna shkëlqen në kopertinën e “Vogue” (FOTO) Këngëtarja e famshme, Rihanna, shpesh ka qenë në qendër të revistave prestigjioze për shkak të jetës së saj private. Mad
Kim Kardashian pozon si Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Nuk është çudi që Kim Kardashian të pushtojë kopertinat e revistave të ndryshme, por ajo tashmë na shfaqet me një look m
Kapet mat Lana Del Rey, një romancë e re (FOTO LAJM) Ashtu sikurse edhe qarkullonin lajmet se Lana Del Rey kishte nisur një histori të re dashurie, çdo gjë konfirmohet edhe
Unike, Madonna josh në "L'Uomo Vogue" Pasi realizoi foto të nxehta me këngëtaren Katy Perry për “V Magazine", Madonna na mahnit përsëri. Këngëtarja ka realizu