999 rezultate për

voda

TËRMETI/ E frikshme, 3396 qytetarë të evakuuar në Tiranë, 810 godina të pabanueshme Më 26 nëntor Shqipëria u trondit nga një tërmet i fuqishëm i cili mori 51 jetë dhe lëndoi mbi 750 shtetas. Banesat e
Vojvoda i "merr mendtë" yjeve të Anglisë (VIDEO) Mërgim Vojvoda u shpall lojtari më i mirë i Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë. Mbrojtësi i djathtë bëri nëj ndeshje të
Vodafone Albania sjell eksperiencën e parë 5G në Shqipëri Vodafone Albania ka shënuar një moment historik për tregun e komunikimeve elektronike, duke qenë operatori i parë që sje
Vodafone Albania nënshkruan marrëveshjen për blerjen e Abcom Vodafone Albania njoftoi sot nënshkrimin e marrëveshjes për blerjen e kompanisë Abcom. Abcom është kompania më e mad
"Ju q* robt, motrat": Burri i zv.ministres Voda kërkon falje publike pasi u shkarkua nga detyra Pas shkarkimit nga detyra për shkak të fjalorit banal të përdorur në rrjetet sociale, bashkëshorti i zv.ministres Rovena
"Ato gratë dhe motrat ku t'i keni", shkarkohet nga detyra drejtori Aurel Voda për fjalorin banal Aurel Voda, drejtori i Shëndetit Parësor pranë FSDKSH (Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor) si dhe
"Më prishët gjakun", burri i zv.ministres Voda shan me "libër shpie" gazetarët: Iu shkër*ej tan ropt, gratë e motrat ku t’i keni (FOTO LAJM) Bashkëshorti i zv/ministres Rovena Voda, Aureli nuk ndalet pas idinjimit të tij që shfaqi në rrjetet sociale, teksa shkr
Burri i zv.ministres revoltohet me Macron: Vafsh në të sëmës! Ditën e sotme BE i tha JO Shqipërisë për hapjen e negociatave. Kundërshtia më e madhe erdhi nga Franca e cila deklaro
Fondacioni Vodafone Albania financon rehabilitimin e shkollave të prekura nga tërmeti në Durrës Vodafone Albania i përgjigjet emergjencës humanitare të shkaktuar nga tërmeti, që goditi Shqipërinë qëndrore, dy javë më
Vodafone prezanton konkursin ndërkombëtar "Future Changers" Nëse ke një ide inovatore, që nëpërmjet teknologjisë, i jep zgjidhje një prej problemeve që riskojnë mjedisin, duhet pat
Një mesazh "smart" nga Shqipëria, për të gjithë botën Çfarë mund t’i motivojë dy vajza nga Çekia për të përshkuar, në këmbë, alpet nga Mali i Zi, Thethi e për të mbërritur në
Vojvoda i jep fund ëndrrës: Anglia shënon golin e tretë (VIDEO) Një autogol i Vojvodës ka bërë që Anglia të shënojë golin e tretë ndaj Kosovës duke rekuperuar kështu rezultatin surpriz
Kosova, me Zhegrovën e Rashanin: Po Valon Berisha? Kombëtarja e Kosovës sot do të zhvillojë ndeshjen e radhës kundër Çekisë në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’.
Vodafone, sponsor i skuadrës së Porsche-s në "Formula E" Vodafone do të jetë sponsori zyrtar i Porsche Motorsport në kampionatin “Formula E”, për sezonin 2019-2020. “Formula E”,
Rama nxjerr Vodan për të sulmuar "Rai 3", pas reportazhit mbi kanabisin në Shqipëri Në një reportazh të publikuar në median italiane Rai 3 thuhet se Shqipëria ka sot më shumë kanabis se sa një vit më parë
Ju skadon karta e identitetit në dhjetor? Mund të aplikoni edhe në njësitë ku nuk jeni banorë "Shtetasit shqiptarë, të cilëve u skadon karta e identitetit këtë vit, mund të aplikojnë në çdo njësi administrative, pa
Komisioni Europian aprovon marrëveshjen. Vodafone, tashmë lideri dixhital i Europës (VIDEO) Vodafone Group mori zyrtarisht aprovimin e Komisionit Europian për të finalizuar blerjen e aksioneve të kompanisë “Liber
Kampionati ndërkombëtar i lojrave online... aty ku luhet virtualisht, por fitohet realisht! Nëse je duke lexuar këtë artikull, me siguri nuk blen më gazeta të printuara, por i lexon lajmet online. Gjithçka po bëh
Zyrtare: Vojvoda prezantohet te ekipi belg Vojvoda edhe zyrtarisht është lojtar i Standard de Liege. Standard de Liège përmes llogarisë zyrtare në “Twitter”, ka
Dita e Dhurimit Vullnetar të Gjakut, tradita e 12 fushatave humane nga Vodafone Albania Për aq kohë sa numri i të prekurve nga sëmundja e talasemisë në Shqipëri, vazhdon të rritet ndjeshëm, nevojat për dhurim