999 rezultate për

vlora

E lavdëroi Rama live, kush është Luani nga Vlora që me ekipin e tij shpëtuan shumë jetë (VIDEO) Gjatë një prej daljeve të tij publike mbrëmjen e djeshme, kryeministri Rama tha se pavarësisht mungesave të logjistikë,
Reshjet e pandërprera, përmbytet Vlora (VIDEO) Rreshjet e pandërpreara të shiut orët e fundit në qytetin e Vlorës kanë krijuar probleme në disa akse rrugore. Disa pre
Vlora dhe Shkodra janë qarqet më të rrezikuara në krimi në Shqipëri Qarqet e Vlorës dhe Shkodrës edhe këtë vit perceptohen si qarqet më të rrezikuara nga kriminaliteti. Ky është përfundimi
Vlora Çitaku: Serbia ma vodhi certifikatën e lindjes Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku ka reaguar pas publikimit të certifikatës së lind
Blindohet Vlora, pritet kapja e 10 personave të rrezikshëm Ditën e sotme Policia ka ndaluar shtetasin Tesilvan Basho dhe vëllain e tij Stalino Basho në Selenicë të Vlorës. Menj
Dy motrat nga Vlora zihen live në emision: Jazëk të qoftë ty dhe turp… Valentina dhe Drita, dy motra nga Vlora, ishin sot në rubrikën “Shihemi në gjyq” të programit “E Diela Shqiptare”, në Tv
DW zbardh detaje: Operacioni sekret i Kosovës për t'i kthyer njerëzit e vet nga Siria Në veri të Sirisë kanë mbetur me mijëra ish-luftëtarë të IS nga vendet e huaja. Gati asnjë vend nuk do t'i pranojë ata.
Porosi nga Vlora: Policia zbardh eliminimin e Santiagos 8 persona janë shpallur në kërkim nga Policia të akuzuar për vrasjen e 26-vjeçarit Santiago Malko. Për identifikimin
Historia e fshatarit nga Vlora që arriti t'iu vidhte 10 milon paund VIP-ave Top Story ka udhëtuar drejt Londrës, kryeqytetin e Britanisë së Madhe, për të sjellë ekskluzivisht dhe për herë të parë
Kam vrarë atë që më vrau nënën: Mësuesi nga Vlora nxjerr emrat e atyre që e duan të vdekur Disa ditë më parë qyteti i Vlorës u trondit nga një shpërthim, pjesë e një tentative për të vrarë në mënyrë mafioze Elju
"Lajnë bulevardin në mes të natës se do vijë i çmenduri për inagurim": Vlora pa gjumë nga pompat me presion (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, qytetarët e Vlorës nuk kanë arritur të venë gjumë në sy. Kështu shprehet një qytetar teksa denoncon r
"Ik më sill çupën", babai nga Vlora i lutet dëshpërimisht, ai e lë në vend me grushta dhe shkelma (VIDEO) Një person është rrahur nga dy të tjerë në qytetin e Vlorës pas një konflikti. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Çipjave në
Sikur Mihali të ishte minoritar... Nga Ervin Qafmolla Nuk do kishte rrëshqitur kaq lehtësisht dhe argëtueshëm saga e egër e xanxarit Mihal Kokëdh
Vrasja e 20-vjeçarit në Gjermani, autori dyshohet se është nga Vlora Pesë ditë pasi mbeti i vrarë në një sulm me armë në Gjermani, Keidi Pasha është përcjellë për në banesën e fundit. Ce
Eksodi i madh: Kur 20 mijë shqiptarë "pushtuan" Barin me anijën "Vlora" Zbarkimi i gushtit, 20 mijë vetë në një anije. Një tjetër valë emigrantësh në një anije që vinte nga Shqipëria. 28 vi
Tronditet përsëri Vlora, makina përplas nënë e bijë Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Pas vrasjes në Selenicë, në mbrëmje një makinë ka pë
Reshjet e dendura përmbytin Vlorën Prej një ore reshjet e dendura të shiut kanë sjellë dhe përmbytje në disa lagje të Vlorës të cilat mbeten problematike s
Kultivonte kanabis, arrestohet 42 vjeçari nga Vlora Policia e Tepelenës ka vënë në pranga një tjetër person i cili kultivonte lëndë narkotike. 43vjeccari nga Vlora është
Rama mbron Gjiknurin: Ça tha Damiani? Ta shohin tërmetin nga Vlora Kryeministri Edi Rama nga mbyllja e fushatës në Vlorë ka përmendur edhe përgjimet e publikuara nga Bild. “Damianin e
Gjiknuri me "çunat problematik" premton tërmet edhe në Vlorë (FOTO LAJM) Damian Gjiknuri premton "tërmet" edhe në Vlorë pasi e "shkundi 7 ballë" me blerje votash në Dibër bashkë me "çunat probl