999 rezultate për

vlonjati

Del fotoja, ky është vlonjati që u ekzekutua mbrëmjen e sotme në Vlorë (FOTO LAJM) Është bërë publike fotoja e Gentian Qarrit, i cili mbeti i vdekur mbrëmjën e kësaj të shtune, pas një atentati që u bë n
U vra nga makina në lëvizje, kush është vlonjati i dënuar me 15 vite burg në Itali (VIDEO) Një atentat me 1 viktimë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Viktima, Gentian Qarri, 41 vjeç, humbi jetën mbrëmjen
DETAJET/ U qëllua nga një makinë në lëvizje, atentati i merr jetën vlonjatit Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë ku është qëlluar me breshëri ndaj një lokali. Burimet
Dhunoi "barbarisht" bashkëshorten, vlonjati i shpëton nga duart policisë Një grua nga fshati Babicë në Vlorë, ka denoncuar bashkëshorin për dhunë fizike ndaj saj. Policia me marrjen e inform
Vlonjati rrëfen betejën me Covidin tek Infektivi: Arrita ti shpëtoj vdekjes! Një vlonjat ka rrëfyer betejën e tij me koronavirusin në spitalin Infektiv ku qëndroi i shtrirë për dy javë. Në një
"Zhdëpi" në dru gruan dhe e kërcënoi me jetë, arrestohet vlonjati Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe e ka kërcënuar me thikë bashëkorte
Flet vlonjati që ju vendos eksploziv në makinë: Si e pikasa pakon e dyshimtë Detaje të reja zbardhen nga ngjarja në Vlorë, ku një makine iu vendos 600 gr eksploziv, por u pikas para shpërthimit nga
Gjendet tritol në "Benzin" e vlonjatit, shpërthehet në mes të natës Një sasi tritoli prej 600 gr është gjetur mbrëmjen e kaluar, rreth orës 1:30 në automjetin e një shtetasi të identifikua
"Zhdëpi" në dru gruan dhe kunatin, arrestohet vlonjati Një 29 vjecar nga Vlora është arrestuar pasi rrahu bashkëshorten dhe kunatin e tij ndërsa mbeten të paqarta arsyet e kon
Vlonjati nuk i bindet urdhrit dhe dhunon efektivët e policisë, arrestohet Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Vlorë. Sipas uniformave blu është arrestuar . M., 36 vjeç, banues në Hyso
Kush është vlonjati që bën "copa copa" pasaportën për të mos votuar PS-në (VIDEO) Ndërkohë që fushata ka filluar dhe partitë politike kanë nisur punën për të fituar zgjedhjet, pakënaqësia tek qytetarët
Drogë dhe armë, vlonjati e pëson pas kontrollit të shtëpisë Një 36 vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi ju gjetën 22 kg kanabis sativa, 2130 fara kanabisi dhe municion
Çmendet vlonjati, pasi rreh keq gruan e tij u përvishet edhe policëve Një 37-vjeçar është vënë në prangat e Policisë së Vlorës, për shkak se ka ushturuar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, dhe
Prej ditësh asnjë gjurmë, zhduket në mënyrë mafioze vlonjati (FOTO LAJM) Një shtetas ka humbur kontaktet me familjen në Lepenicë të Vlorës. Shtetasi i humbur është Ermal Ngucaj, 40 vjec prej
Mori taksinë dhe u nis të kryejë vrasje me kallashnikov? Bie në pranga vlonjati Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar në Vlorë pasi dyshohet se ishte nisur për të kryer një vepër të rëndë kriminale.
Vlonjati nga Anglia fshihte mijëra paund në çantë, si u zbulua në Kakavijë Një sasi e madhe paundësh britanikë dhe eurosh është sekuestruar nga policia kufitare në Kakavijë. Nëpërmjet një njof
Bridhte lart e poshtë me armë në brez, vlonjati e pëson keq Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin e koduar "FAST" duke arrestuar një 36-vjeçar, me precedent të theksuar krimin
Kallash, fishekë e drogë: "Befasia" çon pas hekurave vlonjatin Policia e Vlorë ka finalizuar operacionin “Befasia” duke çuar pas hekurave një 26 vjeçar. Sipas njoftimit të policisë
Ishte "tapë", kapet vlonjati që qëlloi me armë në ambientet e lokalit Policia e Vlorës ka arrestuar një 36 vjeçarar, i cili në gjendje të dehur, qëlloi me armë zjarri në ajër në ambientet e
Vlonjati alarmon policinë, thotë se në makinën e tij është vendosur tritol Një qytetar ka vënë alarmin në Vlorë pasi ka denonconuar se në makinën e tij është vëndosur lëndë plasëse. Mësohet se